Grecja zabroni niezaszczepionym wstępu do barów i restauracji

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Władze Grecji zapowiadają drastyczne zaostrzenie koronawirusowych restrykcji. Już w przyszłym miesiącu wejście do klubów, barów czy restauracji będzie możliwe tylko dla zaszczepionych i ozdrowieńców. Również testy na COVID-19 będą dostępne za darmo dla osób, które przyjęły szczepionkę. Są to kolejne "zachęty" do wzięcia udziału w programie szczepień.

 

Rządy kolejnych państw wykazują objawy covidowego szaleństwa i wprowadzają mocne obostrzenia dla części lub całej populacji. Póki co prawdopodobnie najbardziej restrykcyjnym krajem pod tym względem jest Australia. Tamtejszy rząd nakazuje mieszkańcom pozostać w domach i wychodzić jedynie na zakupy lub do pracy.

 

Stan Nowa Południowa Walia podniósł niedawno kary za nieuzasadnione wychodzenie z domu do 5 tysięcy dolarów australijskich (ok. 14 tysięcy złotych). Kerry Chant, tamtejsza dyrektor ds. zdrowia zalecała nie tylko unikać kontaktów, ale też nie rozmawiać z innymi ludźmi. Protesty Australijczyków niewiele zmieniły - rząd uparcie stoi przy swoim, a policja zajmuje się identyfikowaniem uczestników demonstracji, aby ich później ukarać.

 

Teraz władze Grecji postanowiły pójść w podobnym kierunku. Rząd ogłosił nowe obostrzenia, które wejdą w życie 13 września i mają potrwać co najmniej do 31 marca 2022 roku. W przyszłym miesiącu osoby niezaszczepione na COVID-19 nie będą miały prawa wstępu do klubów, barów i restauracji, a także na otwarte i zamknięte stadiony sportowe. Przywilej ten będą mieć tylko zaszczepieni i ozdrowieńcy, którzy przed wejściem do lokalu przedstawią certyfikat covidowy na aplikacji.

Z kolei teatry, kina, muzea i inne tego typu obiekty będą dostępne zarówno dla zaszczepionych i ozdrowieńców, jak i niezaszczepionych - pod warunkiem, że ci trzeci przedstawią negatywny wynik testu na COVID-19, przeprowadzony w ciągu 48 godzin. Co więcej, niezaszczepieni będą musieli płacić 10 euro za możliwość wykonania szybkiego testu.

 

Rząd ogłosił również, że od września niezaszczepieni pracownicy zarówno sektora publicznego, jak i prywatnego będą musieli wykonywać co najmniej jeden szybki test tygodniowo. Osoby zatrudnione w środowisku akademickim, turystyce, restauracjach, kawiarniach czy barach, a także uczniowie i studenci będą zobowiązani do poddawania się szybkim testom dwa razy w tygodniu, a dostęp do bezpłatnych testów będą mieli wyłącznie uczniowie szkół.

Władze wzięły się również za pracowników opieki zdrowotnej i domów opieki. W ramach walki z koronawirusem zmusza się ich do szczepień. Osoby, które nie zostaną zaszczepione, od 1 września zostaną zawieszone w pracy. Oficjalnie mówimy o dobrowolności szczepień, ale jednak rząd zamierza karać tych, którzy się nie podporządkują.

 

Media zwracają uwagę, że w Grecji zamieszkiwanej przez około 11 milionów ludzi, w pełni zaszczepionych jest 5,6 miliona obywateli. Jednak rząd wyraził zaniepokojenie tym, że osoby starsze i młodsze unikają zaszczepienia się, podczas gdy we wtorek, dzienna liczba nowych potwierdzonych przypadków zakażeń wyniosła 4608 i była najwyższa od wybuchu pandemii. Z powodu koronawirusa kolejny kraj postanowił więc dokonać podziału sanitarnego.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika J23

<p>Przychodzi gość do

<p>Przychodzi gość do restauracji…</p>

<p>Gość: witam czy mogę prosić o stolik dla 2 osób?</p>

<p>Kelner: oczywiście ze tak, czy mogę prosić o imię? G: Tomek K: świetnie, czy Pani i Pan maja zaświadczenie o szczepieniu na Covid? G: hmm, czy może nam Pan najpierw podać imie osoby, która będzie na obsługiwać? K: Oczywiście. Waszym kelnerem będzie Paweł. G: Ok czy moge w takim razie zobaczyć zaświadczenie o szczepieniu od Pawła? K: yyyyy G: jeśli mógłbym dodatkowo prosić zaświadczenie o tym ze Paweł nie jest nosicielem wirusa HIV, żółtaczki i zadncyh innych chorób zakaźnych? Proszę tez o taki sam zestaw od Pana i reszty pracowników kuchni. K: Yyy G: nie życzymy sobie również żeby obsługiwał nas ktoś kto rekreacyjne użyje narkotyków takich jak , Mefedron lub Amfetamina, wiec jeśli moglibyśmy zobaczyć ostatnie testy toksykologiczne Pawła. W zasadzie to poprosze do wglądu historie chorób całego personelu. K: zaproszę Managera restauracji do rozmowy. G: bardzo proszę, niech przygotuje swoje zaświadczenie o szczepieniu. Nikt nie potrzebuje restauracji do życia, ale restauracje potrzebują klienta by istnieć. Rozwiązanie jest dokładnie tak proste jak powyżej perspektywa zmienia wsyztsko. Restauratorzy walczcie o klientów Tak może się przydażyć każdemu... Szanujmy siebie wzajemnie</p>

Portret użytkownika syriues

To noe atak ma szczepionkowy

To nie atak na szczepionkowcow

Oni chca zamknac społeczeństwo w getta  i nas podzielic.zwyczajny faszyzm.

Co za tym idzie,sciagaja zewszad muzulmanow ,by zmusić katolicyzm i chrześcijan by przyjeli religię strachu.strachu przed Bestia.A czym ze ona jest,jak nie materia z ludzkich rąk. 

Bestia mowi klaniac sie,a ono sie kłaniają, zobaczmy na ile Bog nam pozwoli byc zdrowymi.

Powiedcie sobie szczerze, to jest wojna ale inaczej wyglada.

Portret użytkownika Rumcajs

Wojna wojna - od 78 roku i w

Wojna wojna - od 78 roku i w zasadzie to trwa dokładnie od momentu wprowadzenia GMO na rynek światowy. Od momentu kiedy podmienili rolnikom naturalne ziarna i ziemniaki na sztucznie zmodyfikowane które nie dają plonów na następny sezon, które wyjaławiają wszystko i staje sie to bezpłodne, które robią masę tłuszczów szkodliwych i najgorsze że to wszystko doprowadza do raka. 

78r czy 79r. to otwarcie publiczne "Georgia Guide Stones" mówiące o depopulacji ludzi na świecie. To jest wiadomość od ukrytego rządu satanistów którzy za nic mają życie ludzi...

Z a p r a s z a m - DobreFilmyTu i NewsyZwojny i Bacologia

 

 

Portret użytkownika Set

Wszystko idzie z gôry,

Wszystko idzie z gôry, wszystkie bestie stworzył WrBóg, aby niszczyć szlachetność i pozostawić ludzi głupich, okrótnych, przebiegłych, sluchających hiphopu handlarzy narkotykami i handlarzy szczepionkami.

Portret użytkownika inzynier magister

kolega "syriues" ma rację, to

kolega "syriues" ma rację, to jest powolna technika robienia z ludzi niewolników zamkniętych w gettach 5G, którzy muszą mieć zaaplikowane poprzez szczepionko podobne zastrzyki nano boty, nano cząstki i w ten sposób być marionetkami zarządzanymi przez 5G, do tego cicha depopulacja i inne wynalazki super tech pederastów z loży diabła 666 ! niestety cała zachodnia cywilizacja to multi kulti rządzone przez zboków którzy w czasie stosunków fekalnych jedzą kupę i w czasie stosunków urynowych piją szczochy ! to jest medycznie udowodnione od wielu lat ale oni to ukryweają i chcą zrobić z dzieci takich samych zboków jedzących odchody w czasie wkładania sobie od tyłu penisy ! Trzeba walczyć ze zbokami pedofilami iluminatami bo inaczej zniszczą naszą cywlilzację chrześcijańską pochodzącą od Boga Jezua Chrystusa !

Musimy się bronić i prosić Chrystusa o miłosierdzie, ale i Maryję Dziewicę oraz Ducha Świętego, tylko modlitwy katolickie mogą nas uratować w tych czasach apokalipsy !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj