Czy masoni rządzą Kościołem i wybierają wygodnych dla siebie papieży?

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Nie można być masonem i jednocześnie pełnić funkcji kościelnych. Prawo kanoniczne stanowczo tego zabrania. Doniesienia jednego z kardynałów, wskazują jednak na coś zupełnie odwrotnego.

Kardynał Silvio Oddi w jednej z książek, wspomina swoje spotkanie z wysokiej rangi masonem  w kontaktach z Watykanem. Ów mason, miał mu zdradzić kto zostanie papieżem, zanim w ogóle doszło do konklawe:

Następnym papieżem nie będzie Siri, jak się to mówi  w pewnych kręgach rzymskich, ponieważ jest to kardynał zbyt autorytarny. Zostanie wybrany papież pojednania. Już został wybrany patriarcha Wenecji - Roncalli [Jan XXIII]. 

Wyraźnie zaskoczony tym wyznaniem Oddi, drążył temat:

 „Wybrany przez kogo?” - „Przez naszych masonów reprezentowanych na  Konklawe”. - Czy są masoni w konklawe?”  - „Oczywiście, Kościół jest w naszych rękach”. „Kto zatem rządzi  Kościołem?” [Po krótkim milczeniu] - „Nikt nie może powiedzieć, kto jest głową. Głowa jest utajona”.

Wydarzenia te miały miejsce kilka dekad temu, ale pytanie o wpływ masonów na Kościół oraz sprawy geopolityczne, cały czas jest jak najbardziej aktualne. Bo to od owej „utajonej głowy”, może zależeć to, w jakim świecie żyjemy.

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika alabama

Arcybiskup senior

Arcybiskup senior archidiecezji wrocławskiej Marian Gołębiewski został ukarany przez Watykan za zaniedbania dotyczące przypadków wykorzystania seksualnego nieletnich przez podległych mu księży. Decyzję w tej sprawie przekazała archidiecezja wrocławska.

 

W komunikacie wyjaśniono, że zgłoszenia dotyczące zaniedbań, jakich miał się dopuścić abp Marian Gołębiewski, dotyczyły molestowania nieletnich przez księży z diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej i archidiecezji wrocławskiej. Nie sprecyzowano, ile dokładnie ich było i nie ujawniono żadnych szczegółów. 

Po przeprowadzonym postępowaniu Stolica Apostolska zakazała arcybiskupowi Gołębiewskiemu uczestniczenia w kościelnych i świeckich uroczystościach publicznych i nakazała mu "prowadzenie życia w duchu pokuty i modlitwy". Hierarcha ma też - z prywatnych środków - przekazać "odpowiednią kwotę" na rzecz Fundacji św. Józefa z przeznaczeniem na prewencję i towarzyszenie ofiarom wykorzystania seksualnego.

W związku z osiągnięciem wieku emerytalnego, 18 maja 2013 r. papież Franciszek przyjął rezygnację abp. Mariana Gołębiewski z obowiązków arcybiskupa metropolity wrocławskiego.
Duchowny był członkiem Papieskiej Rady ds. Duszpasterstwa Migrantów i Podróżnych, członkiem Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski, przewodniczącym Rady ds. Apostolstwa Świeckich, przewodniczącym Zespołu KEP ds. Społecznych Aspektów Intronizacji Chrystusa Króla, członkiem Rady Naukowej KEP, członkiem Komisji Nauki Wiary, a w jej obrębie przewodniczącym sekcji Nauk Biblijnych, członkiem Zespołu Biskupów ds. Duszpasterskiej Troski o Radio Maryja, oraz członkiem Rady Ekonomicznej KEP.

Arcybiskup Gołębiewski to kolejny hierarcha ukarany przez Watykan za zaniedbania dot. pedofilii wśród księży. Do tej pory karami zostali objęci m.in. biskupi Stefan Regmunt, Stanisław Napierała i Edward Janiak, a także arcybiskup Sławoj Leszek Głódź. 

Źródło: RMF/PAP

Portret użytkownika baca

kościół czeka głęboka reforma

kościół czeka głęboka reforma w nowej normalności... jak tylko się ksiądz profesor z księżem proboszczem zbiorą na konklawe to szybko ograniczą ilość przykazań do dwóch żeby każdy ministrant opanował materiał zdalnie i uproszczą ich treść żeby nie oblał na ezaminie:
1 zdejmij spodenki
2 nie mów mamie

 

Portret użytkownika inzynier magister

pan bergolio rozwala kościół

pan bergolio rozwala kościół katolicki od środka ! pewne jest że jeśli będzie tak robił to coś się zacznie dziać na świecie !

Do papieża wysłano kolejną kopertę z pociskami. 

W minionych dniach w zmechanizowanym centrum pocztowym na lotnisku w Genui przechwycono kopertę zawierającą trzy pociski pistoletowe zaadresowane do papieża Franciszka – podaje portal www.primocanale.it.

Koperta została wysłana z Colmar, miasta w Alzacji, we Francji. Wykryły ją skanery Centrum Pocztowego w Genui i następnie została przejęta przez Karabinierów z Wydziału Śledczego, którzy podjęli pierwsze dochodzenia, w tym badania przeprowadzone w celu prześledzenia ewentualnych odcisków palców.

Podobna koperta, z tą samą zawartością i tymi samymi miejscami wysłania i przeznaczenia, została zajęta w Mediolanie w dniu 9 sierpnia przez karabinierów z mediolańskiego wydziału śledczego. Znajdowały się w niej również trzy naboje do pistoletu kalibru 9 mm oraz wiadomość dotycząca transakcji finansowych w Watykanie. Podobnie jak ta przechwycona w Genui, była zaadresowana „Papież – Watykan – Plac św. Piotra w Rzymie”. 

Francuz, który wysłał list, został już zidentyfikowany i jego dane są już znane żandarmom watykańskim, z którymi mediolańscy karabinierzy skoordynowali swoje działania, aby ocenić ten czyn i ewentualne zagrożenie. Podobno mężczyzna w przeszłości wysyłał listy do Watykanu. Znaczek na liście jest francuski, a w kopercie znajduje się również kopia wpłaty 10 euro, ale nie wiadomo, za co i w jakich okolicznościach została ona dokonana.

Karabinierzy ustalili, że mężczyzna przebywa obecnie we Francji, a nie w Watykanie, ani we Włoszech, więc nie stanowiłby bezpośredniego zagrożenia dla papieża. Oczywiście dochodzenie trwa nadal."

Widocznie tak ma być, że bergolio rozwali Kościół, zresztą wszystko zostało przepowiedziane, a słowa przepowiedni zostały podane z Nieba od Chrystusa Króla Polski !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Dzik

Masoni ujeżdżają nierządnicę?

Masoni ujeżdżają nierządnicę? Czy nierządnica ujeżdża masonów? Popatrzcie na obrazek:

Główną winą za działania antykatolickie obarcza się tajne organizacje masonów czy też illuminatów. Czy jednak możliwym jest, iż apokaliptyczna nierządnica to katolicyzm, a wspomniane organizacje są jedynie ślepymi narzędziami w rękach Boga nieświadomie wypełniającymi Jego zamysły? Ustalenie tego powinno być dla każdego z nas priorytetowe, gdyż jeśli istotnie św. Jan w swej Apokalipsie mianem Stolicy i Wielkiego Babilonu określa Watykan, to opowiadając się po stronie religii rzymsko-katolickiej, stajemy w opozycji do Boga; sprzeciwiamy się jego woli, która zawarta jest w poniższych słowach:  "Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli". Przekaz jest jasny i zrozumiały - każdy, kto uważa Boga za swego Ojca, powinien natychmiast odrzucić fałszywą religię i jej kłamliwe doktryny.

Apokalipsa podaje tak dokładny i jednoznaczny opis Nierządnicy, iż nie może być mowy o pomyłce. Poniżej cechy szczególne:

Kardynałowie w szkarłacie[4] A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu.
[6] I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją bardzo się zdumiałem.
[9] Tu trzeba zrozumienia, o mający mądrość! Siedem głów to jest siedem gór tam, gdzie siedzi na nich Niewiasta.
[18] A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemi".

Która światowa organizacja po za Kościołem Rzymsko-Katolickim dopuściła się równie wielu zbrodni i masakr, ma ponadnarodową władzę, jej stolica znajduje się na 7 wzgórzach, a głowy tej organizacji odziane są w purpurę i szkarłat, złoto, drogie kamienie i perły?

Mapa RzymuMimo szczerych chęci nie zdołałem znaleźć takiej organizacji. Zwłaszcza takiej, która byłaby "pijana krwią świętych oraz świadków Jezusa". Która miała by więcej zbrodni, kłamstw intryg, oszustw i knowań. Bóg wydał wyrok, kimże jesteśmy, by mu się sprzeciwiać. Poniżej fragment z rozdziału 18 Apokalipsy. Wynika z niego, iż Nierządnica zostanie zniszczona w jednym dniu przez jakiś kataklizm lub wybuch:

I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: "Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli: bo grzechy jej narosły - aż do nieba, i wspomniał Bóg na jej zbrodnie. Odpłaćcie jej tak, jak ona odpłacała, i za jej czyny oddajcie podwójnie: w kielichu, w którym przyrządzała wino, podwójny dział dla niej przyrządźcie! Ile się wsławiła i osiągnęła przepychu, tyle jej zadajcie katuszy i smutku! Ponieważ mówi w swym sercu: "Zasiadam jak królowa i nie jestem wdową, i z pewnością nie zaznam żałoby", dlatego w jednym dniu nadejdą jej plagi: śmierć i smutek, i głód; i będzie ogniem spalona, bo mocny jest Pan Bóg, który ją osądził.

http://ag.108.pl/index.php/globalizm-zagrozenia/116-apokalipsa-watykan-wielki-babilon

In God we trust

Portret użytkownika kl

Kosciol katolicki to

Kosciol katolicki to nierzadnica. To jak wprali ludziom mozgi jest obrzydliwe. Caly kult maryjny i jano-pawlowy, pedofilia, skandale, nie mowiac o tym jak Bank Watykanski pociaga za sznurki. 

Juz niedlugo wszystko runie. Moze ludzie sie obudza, przeczytaja Biblie i zaczna rozumiec ze maja zbawienie " za darmo" i zadne zdrowaski nie sa im potrzebne jezeli wierza w Jezusa??? 

Portret użytkownika Alien1974

.............................

....................................... Jak jeden polski mason wspomógł Kościół Kat...olicki, przez co sprzeniewierzył się idei wolnomularstwa, to został z niczym, choć był zdecydowanie bogatszy od od wielu obecnie miliarderów. W Kościele działają różne kliki, które noszą znamiona masonerii, ale w rzeczywistości nią nie są, a nazywane są lożami paramasońskimi. Wszystkie te opowieści o masonach w Kościele są dla odwrócenia uwagi od ważnych spraw. M.in. dlatego tak zaciekle trwa walka o uciszenie tvn i innych niezależnych od Kościoła mediów. A czy tvn i inne media są całkowicie niezależne, to już inna inność. Żyjemy w globalnej wiosce i każdy od kogoś jest zależny w mniejszym lub w większym stopniu. A kto faktycznie rządzi Kościołem Kat...olickim? Kościołem Kat...olickim rządzi szatan i aniołowie jego. Niestety polscy wróżbici z czarnogrodu czy nawet egzorcyści świeccy, którzy mają zdolności paranormalne tego nie zobaczą, bo tak to już jest. By uświadomić sobie, że szatan i aniołowie jego stoją na czele wszystkich religii z wyjątkiem żydowskiej, trzeba użyć po prostu logiki. 

Portret użytkownika Mirasław

Koczowniku jeden logiki w

Koczowniku jeden logiki w tych wypocinach za grosz.Ta twoja żydowska religia to marny fragment wycięty z panteonu bogów Aryjskich..a tak poza tym to jest TYLKO energia którą jak chcesz to materializujesz na różnego rodzaju anioły czy demony..

Strony

Skomentuj