Donald Trump sugeruje, że trzecia dawka szczepionki to tylko zarabianie pieniędzy !

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Coraz więcej sygnałów wskazuje, że niebawem ruszy kolejna fala namawiania do wstrzyknięcia sobie kolejnej dawki "doświadczalnych preparatów biologicznych" - jak je nazwała poważna instytucja FDA, czyli Amerykańska Agencja Żywności i Leków. W Polsce, tak jak i w innych państwach Europy, ale i w Afryce, będą straszyć wszystkich końcem świata i niewyobrażalną ilością zgonów i zachorowań.

W tej sprawie zabrał głos znienawidzony przez globalistów prezydent Trump, który stwierdził "Kiedy te [szczepionki – red.] pojawiły się po raz pierwszy, miały „wystarczać na całe życie”, teraz okazuje się, że tylko na rok lub dwa. To więcej niż pewne – w oczach faceta, który prowadzi firmę Pfizer widać symbol dolara. Dla mnie wygląda to na sposób na zarobienie dużych pieniędzy.

 

Pomyśl, jakie pieniądze są zaangażowane w tę sprawę. Ekstra zastrzyk – to przecież dziesiątki miliardów dolarów. Jeśli jesteś biznesmenem, powiesz: „wiesz co, dajmy im jeszcze jeden strzał”. To kolejne 10 miliardów dolarów zysku". Wywiad był robiony dla Fox Business.

Niestety Polska to państwo, które istnieje tylko wirtualnie, dlatego możemy być pewni, że i u nas będzie realizowany plan panów z medycznych korporacji. Nikt nigdzie w oficjalnych mediach main stream'u nie bada danych medycznych z badań nad amantadyną, ale i innymi lekami, które leczą tzw. "covid-19", za to mamy przyjmować kolejne dawki dziwnych preparatów genetycznych... Czy to nikogo nie dziwi ?!

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika Antyglobalista

Dopalcze to 3, 4, 5, szpryca.

Dopalcze to 3, 4, 5, szpryca. Zje szpryca szlachcica, i szlachciankę. Tylko dzieci żal! Szprycują niemowlaki kilkoma trutami naraz za 500+ przywileje. Staruchów też mi żal bo rozum mają  zmiękczony KLOKĄ RTV.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Ej, luknijcie to:

Ej, luknijcie to:

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/lek-na-covid-19-wlk-brytania-zatwierdzila-lek-ktory-podano-donaldowi-trumpowi/4bg4cgw

"Jest jednak bardzo drogi – jeden cykl kosztuje od 1 tys. do 2 tys. funtów (ok. 5,3-10,7 tys. zł) "

A pisałem o Invermectynie, która niszczy 97% "wirusów" w ciągu 24 godzin i kosztuje: 12 centów.

Indie się tym właśnie wyczyściły z plandemii, i mają święty spokój.

Jest różnica? I niezły zarobek? To teraz macie jawny dowód, po co koncerny farmaceutyczne fabrykują "zagrożenie", czekają na reakcję, odpowiednio podkręcaną w mediach, i podają rozwiązanie. Oczywiście "nie dla wszystkich" zwiększa atrakcyjność i pożądanie. Patrz szał szczepień i wpychanie się bez kolejki cwelebrytów i innych z parciem na szkło. Co za naiwne czuby !!  *biggrin**biggrin*

Tak się robi geszefty ! Z mendiami się podziałkują, jak to w geszeftach łączonych.

Strony

Skomentuj