Donald Trump sugeruje, że trzecia dawka szczepionki to tylko zarabianie pieniędzy !

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Coraz więcej sygnałów wskazuje, że niebawem ruszy kolejna fala namawiania do wstrzyknięcia sobie kolejnej dawki "doświadczalnych preparatów biologicznych" - jak je nazwała poważna instytucja FDA, czyli Amerykańska Agencja Żywności i Leków. W Polsce, tak jak i w innych państwach Europy, ale i w Afryce, będą straszyć wszystkich końcem świata i niewyobrażalną ilością zgonów i zachorowań.

W tej sprawie zabrał głos znienawidzony przez globalistów prezydent Trump, który stwierdził "Kiedy te [szczepionki – red.] pojawiły się po raz pierwszy, miały „wystarczać na całe życie”, teraz okazuje się, że tylko na rok lub dwa. To więcej niż pewne – w oczach faceta, który prowadzi firmę Pfizer widać symbol dolara. Dla mnie wygląda to na sposób na zarobienie dużych pieniędzy.

 

Pomyśl, jakie pieniądze są zaangażowane w tę sprawę. Ekstra zastrzyk – to przecież dziesiątki miliardów dolarów. Jeśli jesteś biznesmenem, powiesz: „wiesz co, dajmy im jeszcze jeden strzał”. To kolejne 10 miliardów dolarów zysku". Wywiad był robiony dla Fox Business.

Niestety Polska to państwo, które istnieje tylko wirtualnie, dlatego możemy być pewni, że i u nas będzie realizowany plan panów z medycznych korporacji. Nikt nigdzie w oficjalnych mediach main stream'u nie bada danych medycznych z badań nad amantadyną, ale i innymi lekami, które leczą tzw. "covid-19", za to mamy przyjmować kolejne dawki dziwnych preparatów genetycznych... Czy to nikogo nie dziwi ?!

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika Set

Stwórcy czego? Tego piekła?

Stwórcy czego? Tego piekła? Inni już się modlili. To jest to samo jakbyś napisał list to prezydenta, aby ci pomógł naprawić uszkodzony dach od domu. Nie pomoże? No widzisz... Kiedyś się karta odwróci i stwórca tego miejsca zostanie rzucony dzikim zwierzętom na pożarcie

Portret użytkownika Kwazar

Oto gdzie kręci się dzisiaj

Oto gdzie kręci się dzisiaj świat tzw."zachodu" Jak już na nic mnie nie stać, to nadal, ZATRUĆ atmosferę potrafię. LGBT ! A jak.... i Maseczki,Covid,szczepionki, rozruchy i szczypanie innych vide Białoruś Ukraina,bo co ja właściwie jeszcze potrafię ?  No i jeszcze  i...ruchanie jeden drugiego BEZ KOŃCA !!! A Chinol...Chińczycy to potrafią np.  "Bilion dolarów. Chiny dogadują się z talibami" Rosjanie się dogadują z Talibami Ja już niczego nie domniemuję Ja żądam wydania Winnych ! ....:))  I co jeszcze ? :)) 

Portret użytkownika inzynier magister

to jest szok ! przekażcie

to jest szok ! przekażcie dalej !

 

Zaszczepiła się – straciła obie ręce i obie nogi…

Jummai Nache wraz z mężem Philipem Nache, wyemigrowali z Nigerii do Stanów Zjednoczonych, uciekając ze swojego kraju przed muzułmańskimi terrorystami z Boko Haram. Osiedlili się w stanie Minnesota, gdzie udzielali się w misjach prowadzonych przez Baptystów.

Jummai, pracując jako pomocnik medyczny w klinice zmuszona została przez pracodawcę do zaszczepienia się „szczepionką przeciwko Covid-19”. W trzy dni po przyjęciu drugiej dawki „szczepionki” firmy Pfizer zaczęła odczuwać bóle w klatce piersiowej. Po kolejnym tygodniu rozpoznano – znane z innych masowych przypadków osób „zaszczepionych” – zatory w układzie krążenia. Jedynym ratunkiem przed nieuchronną śmiercią była amputacja nóg i części dłoni. Lekarze twierdzą, że wkrótce będą musieli odciąć dalszą część rąk, a jej życiu cały czas zagraża niebezpieczeństwo.

Amerykańska federalna agencja „Centra Kontroli i Prewencji Chorób” (CDC), która „zainteresowała się przypadkiem” Jummai odpisała, że „przypadek badało 70-80 lekarzy, którzy doszli do wniosku, że Jummai była zainfekowano MIS-A (wieloukładowy zespół zapalny w następstwie zakażenia wirusem SARS-CoV-2) oraz COVID-19, ale lekarze nie mogli dość do przekonania, że szczepionka przeciwko Covid-19 odegrała jakąkolwiek rolę.”

Wnioski wydają się oczywiste: „szczepionka przeciwko Covid-19” nigdy nie jest przyczyną komplikacji, nawet gdy ma się natychmiast po jej przyjęciu zawał serca, zakrzepy, choroby automimmunologiczne, drgawki, paraliż czy gdy odcinają ci ręce i nogi. Zawsze jest jakaś „inna przyczyna”, np…. Covid, jak w przypadku Jummai.

Historia Jummai opisana jest na stronie pośredniczącej w zbieraniu funduszy GoFundMe (skąd pochodzi zdjęcie powyżej).

 

Wymiar finansowy leczenia poszczepiennego

Niezależne media (bo główne media cenzurują rzeczywistość) donoszą o tragediach rodzinnych również w wymiarze finansowym, np. przypadki gdy osoba posiadająca ubezpieczenie zdrowotne jest zmuszana do zapłacenia dodatkowo 50 tysięcy dolarów za 4 dni pobytu w szpitalu. Szpitale, szukając dodatkowych funduszy, nie tylko podwyższają ceny usług, ale i regularnie dopisują do rachunków wyimaginowane kwoty, których zapłacenia odmawiają ubezpieczalnie i konieczność spada w końcu na pacjenta. U innych pacjentów, dłuższe „poszczepienne” leczenie przekroczyło już milion dolarów, czyli często górną granicę wyznaczaną przez kampanie ubezpieczeniowe, i osoby te – pomimo, że płaciły składki ubezpieczeniowe – są pozbawione ubezpieczenia, nawet pozbawione do końca życia możliwości ubezpieczenia się (firmy ubezpieczeniowe wymieniają pomiędzy sobą informacje odmawiając takim osobom ubezpieczenia).

 

Kolejne ofiary eksperymentów medycznych

 

Na całym świecie systemy mające służyć zbieraniu przypadków niepożądanych skutków poszczepiennych dosłownie pękają w szwach i ich administratorzy i mocodawcy czynią wszystko aby nie ukazywać prawdziwych danych. Np. w Stanach Zjednoczonych system VAERS prowadzony przez CDC wykazuje ponad 12 tysięcy ofiar śmiertelnych i ponad pół miliona osób poszkodowanych, często kalek do końca życia. Zarzuca się jednak, że administracja systemu nie publikuje wszystkich przypadków, a sam system uaktualnia dane z opóźnieniem dochodzącym nawet do 3 miesięcy. [Zob. „Pozew przeciwko CDC za ukrywanie rzeczywistej liczby ofiar śmiertelnych, mającej wynosić „ponad 45 tysięcy”, a nie 12 tysięcy„]

Tymczasem w Szkocji tamtejsze ministerstwo zdrowia opublikowało zastraszające dane pokazujące, że w tym 5,5-milionowym kraju zanotowano ponad 5,5 tysiąca zgonów po przyjęciu „szczepionek”, i to tylko licząc do czerwca br, i tylko biorąc pod uwagę pierwsze 28 dni po zaszczepieniu. Liczba ta może być dużo większa, gdyż system nie notuje zgonów po miesiącu od przyjęcia „szczepionki”.

Tak jak kilkakrotnie podawaliśmy wcześniej, kontyuujemy listę osób-ofiar „szczepionek przeciwko Covid-19”. Dane pochodzą ze strony TheCovidBlog i są jedynie drobnym wycinkiem ofiar na świecie.

Media głównego nurtu nie są zainteresowane informowaniem o skutkach tych prawdziwie niebezpiecznych preparatów, reklamowanych jako „szczepionki przeciwko Covid-19”

 • Jason Maurer: 45-letni barman z Ohio, wzywał na mediach społecznościowych: „Zamknij się i zaszczep się!”. Pięć tygodni po przyjęciu „szczepionki” Moderna nie żyje.
 • Dominique de Silva: 30-latka z Północnej Karoliny – dystonia, poważne konwulsje po „szczepionce”
 • Julie Ann Nobles: młoda kobieta z Kolorado – Bell’s Palsy, niekontrolowane konwulsje
 • Fred Pye: 39-letni Kanadykczyk – niekotrolowane konwulsje po Modernie
 • Davide Bristot: 18-letni włoski sportowiec (piłka ręczna) – nie żyje po 27 dniach od przyjęcia Pfizera
 • CDC donosi o kolejnych przypadkach „nagłej śmierci” 3 nastolatków, którzy przyjęli „szczepionki przeciwko Covid-19”
 • Anthony Shingler: 57-letni Brytyjczyk: zdiagnozowany z chorobą Guillain-Barré, sparaliżowany po przyjęciu AstraZeneca
 • Madeline Johnson: 21-letnia studentka z Kalifornii: paraliż
 • Robin Spring Saunders: 45-letnia pielęgniarka, która zmuszona była spełnić warunek zatrudnienia w Johns Hopkins Hospital i zaszczepiła się – 6 dni po przyjęciu „szczepionki” nie żyje.
 • Ayesha K. Faines: 35-letnia dziennikarka – nie żyje 14 tygodni po „zaszczepieniu się” Pfizerem. 
 • Bruce David Ward: 64-letni Kanadyjczyk – nagły tętniak rozwarstwiający serca po przyjęciu Moderny. Nie żyje 30 dni później.

Setki tysięcy innych podobnych przypadków można znaleźć w systemach typu VAERS (w USA – ponad pół miliona według oficjalnych danych, wszystko wskazuje, że zaniżanych), czy YellowCard (UK).

Wydaje się, że w Polsce nikt nie jest zainteresowany zbieraniem tego typu danych, gdyż podaje się, iż do tej pory miało miejsce około 100 przypadków zgonów jako skukti poszczepienne (dokładne dane nie są dostępne). Biorąc pod uwagę, że w 5,5-milionowej Szkocji tamtejsze ministerstwo zdrowia podało, że ponad 5,5 tysiąca osób zmarło po przyjęciu „szczepionki przeciwko Covid-19” (licząc tylko przypadki do 28 dni od zastrzyku), twierdzenia polskich instytucji są nad wyraz optymistyczne. Albo po prostu kłamliwe.

Nikt nie interesuje się losami zmarłych, cirepiących, ich rodzin.

Pamiętaj – jeśli po zaszczepieniu się spotka Cię podobny los, NIKT nie zainteresuje się Tobą, media będę Cię unikały, przemilczały, czynniki rządowe będą udawały, że nie istniejesz, firmy farmaceutyczne są zwolnione z odpowiedzialności, a lekarze… lekarze, jako kasta która pozbawiła się podczas „pandemii” resztek autorytetu, będą uważali Ciebie za ich własny wyrzut sumienia i potraktują jak wrzód.

Oprac. www.bibula.com

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika oswiecony77

Jestem ozdrowiencem covid

Jestem ozdrowiencem covid przechodzilem przez dwa tygodnie bylo ciezko Do dzisiaj chodze oslabiony serce pluca juz nie  te co byly Jest faktem przekonalem sie na wlasnej osobie ze wirus jest Teraz kwestja szczepienia czy sie zaszczepic czy nie Ten swiat byl upadly jest i bedzie jeszcze chwile To cialo ktore mam smiertelne starzejacy sie kombinezon przytlacza mnie coraz bardziej Pozniej smierc w kazdej chwili czeka za rogiem Cala przyroda krew walka o przetrwanie ciagle Jeden drugiego pozera jak ludzie za pieniadze Przyszly swiat nie bedzie taki jak ten 6 4 Wtedy wilk zamieszka wraz z barankiem,
pantera z koźlęciem razem leżeć będą,
cielę i lew paść się będą społem
i mały chłopiec będzie je poganiał.
7 Krowa i niedźwiedzica przestawać będą przyjaźnie,
młode ich razem będą legały.
Lew też jak wół będzie jadał słomę.
8 Niemowlę igrać będzie na norze kobry,
dziecko włoży swą rękę do kryjówki żmii.
9 Zła czynić nie będą ani zgubnie działać
po całej świętej mej górze,
bo kraj się napełni znajomością Pana,
na kształt wód, które przepełniają morze.  1 I ujrzałem niebo nowe i ziemię nową,
bo pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły,
i morza już nie ma.4 I otrze z ich oczu wszelką łzę,
a śmierci już odtąd nie będzie.
Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu
już [odtąd] nie będzie,
bo pierwsze rzeczy przeminęły».
5 I rzekł Zasiadający na tronie:
«Oto czynię wszystko nowe».
I mówi:
«Napisz:
Słowa te wiarygodne są i prawdziwe».   Zdajesz sobie sprawe jaka moc ma Stworca Najpierw jednak musi  sie wypelnic alegoria z upadlymi aniolami zlymi ludzmi tzw apokalipsa

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Strony

Skomentuj