USA, Niemcy, Rosja oraz Izrael chcą rządzić w Polsce!

Kategorie: 

Źródło: internet

Polska Rzeczpospolita Ludowa (PRL) to oficjalna nazwa państwa polskiego, która funkcjonowała w latach 1952–1989. W okresie 1944–1989, propagandowo, potocznie i niekiedy w oficjalnych aktach władz nazywane było Polską Ludową. W tym okresie Polska była państwem niesuwerennym, pozostającym pod polityczną dominacją ZSRR. W Latach 90-siątych, pod koniec tego okresu, zaczęto wielką akcję psychomanipulacyjną, mającą za cel wywołanie w polskim społeczeństwie fali entuzjazmu zachodnim stylem życia, obiecano nam złote góry, a po wstąpieniu do Unii Europejskiej mieliśmy się stać wręcz nadludzmi. Po sztucznie wytworzonym poparciu Polacy euforycznie zagłosowali za przyjęciem naszego umęczonego kraju do eurolandu, stając się podległymi "Nowej Moskwie".

Zaraz po II Wojnie Światowej, zgodnie z postanowieniami konferencji jałtańskiej legitymizacja władzy w Polsce miała się dokonać na drodze demokratycznych wyborów w jak najkrótszym terminie. Do tego czasu rządzić miał Tymczasowy Rząd Jedności Narodowej powołany w trakcie konferencji moskiewskiej w czerwcu 1945, pod nadzorem trzech mocarstw koalicji antyhitlerowskiej i uznany przez nie za legalny rząd polski.

Wydaje się, że obecnie trwają zakulisowe rozmowy USA, Niemiec, Rosji oraz Izraela, nad ponownym podziałem Polski. Tym razem mamy jako Naród nie być niczego świadomi. Wszystko będzie wyglądało na "normalne", czyli na fasadę, na coś co przypomina państwo, ale jest rządzone z niepolskich ośrodków decyzyjnych. Niestety rząd pana Jarosława oraz Morawieckiego chce rządzić, a to się nie podoba wymienionym państwom.

Po usunięciu wiadomej stacji telewizyjnej, męczącej nas od 30 lat swoimi audycjami, USA zagroziły, że coś nam zrobią, Niemcy blokują nas ile tylko się da, grożą nam poprzez unijne urzędy od początku rządów PiSu, Rosja wyczekuje i razem z Niemcami buduje cudowną broń: Nord Stream II, natomiast Izrael, po tym Jak prezydent Duda podpisał odpowiednią ustawę blokującą przejmowanie "kamienic", zapowienidzał, że zerwie stosunki dyplomatyczne z Polską. Jerozolima w połowie sierpnia 2021 nie życzy sobie powrotu polskiego ambasadora i nie wysyła do Warszawy swojego.

Jak widać rządzenie nie jest sprawą prostą. Jeśli PiS chce istnieć politycznie, przetrwać ataki wrogów Polski musi iść własną drogą, która jest zgodna z Polską Racją Stanu, a jest dla obcych przeszkodą w rozbijaniu Polski i niszczeniu życia Polsków. Zwykłe, wydawało by się rządzenie, może się udać tylko jeśli będą pamiętać o budowaniu narodowej chrześcijańskiej wspólnoty, nowej społecznej siły rolniczej, nie post komunistycznej, a przede wszystkim muszą pamiętać o Bogu Jezusie. My Polacy chrześcijanie, ze swej strony powinniśmy się modlić o pomoc Jedynego Zbawiciela Ludzkości, który żyje i przebywa w innym wymiarze, by nas ratował w czasach "Nowego Porządku Iluminatów".

Michalkiewicz OSTRO o ustawie 447. Biden chce rządzić Polską? || Jaka jest prawda?

https://www.youtube.com/watch?v=BOK97zeDZeI

Ocena: 

Średnio: 4 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika ​euklides

Do tego prowadzą rządy

Do tego prowadzą rządy złodziei i idiotów. Poliniaki będą miały bolesne przebudzenie tak jak im zapowiadałem. Kraj który gnębi prawych, a wspiera bandytów; zabiera pracowitym, a rozdaje pasożytom; który poświęca inwestycje dla krótkowzrocznej konsumpcji nie ma przyszłości. Możecie sobie zaklinać rzeczywistość i robić z debili autorytety, ale prawda kopnie was mocno w dupsko.

Portret użytkownika iksa

A Ty niby kim jesteś, by

A Ty niby kim jesteś, by sądzić Polaków? My wyjdziemy z Waszego szaleństwa, które niestety Was nie opóści; ale głowa do góry, już kolejny raz Polska wygrała, bo Nas odróżnia coś o czym tylko pomażyć możecie!

Portret użytkownika Wungiel

To może nie do końca jest tak

To może nie do końca jest tak, jak piszesz... To znaczy - unia oczywiście dziedziczy w jakiejś mierze z idei Tysiącletniej Rzeszy - od tego nie da się uciec, inaczej trzeba by większą część krajów Beneluksu, Skandynawi, Niemców i Włochów wysłać na księżyc. Ogólnie, to chodzi mi o to, że stara unia nie była taka zła. To już oczywiście zależy od tego, na ile kto pamięta te czasy - no ale popatrz na to tak - w Europie po wojnie przez długi czas rządziła chadecja - i była naprawdę znaczącym, jeżeli nie dominującym skrzydełm. Mimo wszystko, to byli ludzie dalecy od tego szaleństwa, jakie teraz ma miejsce - nikt nie jest czysty oczywiście, ale była to najlepsza na ten czas alternatywa. Patrząc na to, co działo się w USA czy już w ogóle tej gorszej części świata - jak Związku Radzieckim czy Chinach, nasz kontynent był oazą spokoju, rozwoju, autentycznego dobrobytu i porządku. Ominął nas makkartyzm, rewolucja kulturalna, wybryki hippisów, kliniczne odmiany komunizmu - nawet w naszym kraju, chociaż w obozie Układu Warszawskiego, nie było tak źle. Problem się zaczął jak pod szyldem socjaldemokratów i różnej maści zielonych podochodzili do władzy wszelakiego autoramentu bojówkarze, spadkobiercy RAFów, włoskich komunistów, antyfranikstowskiej opozycji i czego tam jeszcze. Wszystkie te Joschki Fischery, Jose Manuelle-Barroso - ogólnie banda czerwonych złodziei, która ostro zmieniła kurs Unii z chrześcijańsko-konserwatywnego na otwarcie lewacki. Od tego zaczęło się wszystko psuć. Uważam, że ci osobnicy celowo zostali umieszczeni na takich pozycjach aby zdemontować stary, jako tako działający ład i zafundować nam "społeczeństwo otwarte" czyli w gruncie rzeczy kolejną odmianę neomarksizmu. Dlatego, o ile rzeczywiście dzisiejsza Unia jest patologicznym tworem, z którego najlepiej byłoby uciec, to myślę, że należałoby patrzeć na to tak - że inni jej członkowie właściwie też na tym wszystkim stracili. W gruncie rzeczy, to może nie UE jest taka zła, tylko ci, którzy otwarcie prowadzą Europę do upadku. Niestety, myślę, że perspektywy dla nas są bardzo nieciekawe - myślę, że ci wichrzyciele, "mistrzowie konsekwencji", jak to ktoś ładnie ujął, z tego ostatniego przyczółka kultury Białego Człowieka zrobią taki kołchoz, że niebawem, może za parę lat, będziemy myśleli o emigracji zarobkowej do Afryki czy gdzie bądź - byle nie tutaj...

Sentimus experimurque, nos aeternos esse.

Portret użytkownika ​euklides

Wszystko ma swoje źródło w

Wszystko ma swoje źródło w moralności. Wielu ludzi nie chciałoby tego co jest i co nadchodzi, ale okazała się zby słaba i poszła na kompromis ze złem. Niestety rzeczywistość kopnie wielu ludzi w zadek i będą przez resztę życia cholernie nieszczęśliwi.

Portret użytkownika angie

Wystarczyło, gdyby Polacy się

Wystarczyło, gdyby Polacy się zjednoczyli, a wszyscy okupanci by uciekli. Zjednoczenia Polaków nasi wrogowie bardzo się boją, dlatego od dawna Polaków się dzieli na tych i na tamtych. "Kiedy prawdziwie Polacy powstaną..." J. Słowacki.

Strony

Skomentuj