„Szara maź” - nanotechnologiczna apokalipsa?

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Wśród wszystkich scenariuszy potencjalnej zagłady jest jeden, który nie wynika z działań natury i miażdżącego ciosu, który może ona zadać ludzkości. To wariant wychodzący z naszej chęci podporządkowania mikroświata naszym potrzebom. W branży fantastycznonaukowej, określa się go jako „szarą maź”.

Być może w bliższej bądź dalszej przyszłości, uda się nam opracować urządzenia wielkości jednej miliardowej metra (jednego nanometra), które będą zdolne do samoreplikacji.

Jeśli coś pójdzie nie tak, będą one w stanie przekształcić całą biosferę w swoje kopie, zabijając tym samym wszystko, co żyje na Ziemi.

Jeżeli pierwszy nanobot będzie w stanie złożyć swoją kopię w tysiąc sekund, to kolejne dwa nanoboty zbudują kolejne dwa w ciągu następnych tysiąca sekund. Potem cztery zbudują kolejne cztery, a osiem zbuduje kolejne osiem. Po upływie 10 godzin na świecie będzie ich ponad 68 miliardów. Po upływie niecałych 48 godzin ich masa będzie większa od masy Ziemi, gdy minie nieco ponad 50 godzin, łączna masa nanobotów przekroczy masę Słońca i wszystkich planet razem wziętych.

Czy można ten proces jakoś powstrzymać?

Futuryści oraz inżynierowie spekulują, że nanoboty można by tak zaprogramować, aby  wyłączały się po utworzeniu zakładanej liczby pokoleń, aby ich powielanie było możliwe tylko przy udziale unikalnych związków chemicznych, które byłyby rozpylane tylko nad miejscem, gdzie mają się kopiować. Proponowane są także: ciągły nadzór z zewnętrznego komputera oraz takie zaszyfrowanie ich programu, aby wszelkie mutacje w nim sprawiały, że po odszyfrowaniu powstawałby bezsensowny kod, na bazie którego owe nanoboty nie byłyby w stanie wykonywać żadnych poleceń.

Oczywiście jeśli taka technologia zostanie opracowana, stanie się to możliwe dzięki wartemu dziesiątki miliardów dolarów projektowi nadzorowanemu przez wojsko i największe koncerny. Chyba nikt nie łudzi się, że armia nie zaprojektuje tych urządzeń tak, by w razie czego mieć w kodzie źródłowym „furtki”, za pomocą których w zależności od potrzeb będą obchodzone zabezpieczenia tych maszyn. A to oznacza, że jeśli ktoś popełni błąd w programowaniu, to jakiś haker-terrorysta go zidentyfikuje. Wtedy scenariusz „szarej mazi” będzie jak najbardziej prawdopodobny.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika lill

"...kolejne dwa nanoboty

"...kolejne dwa nanoboty zbudują kolejne dwa w ciągu następnych tysiąca sekund. Potem cztery zbudują kolejne cztery... ich masa bedzie większa od msy ziemi."

Zakładajac, że pierwszy nanobot powstanie z pierwiastka dostępnego na ziemi, to z czgo powstaną te przeraczające masę ziemi?

Czy jeśli kopie użyją innych składników, to czy zachowają swoją pierwotną właściwość?

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

No proszę, jak to ci

No proszę, jak to ci prawdziwi lekarze szybko opracowali odpowiedź na "kowid-tlenek grafenu":

Protokół żywieniowy w celu dezaktywacji tlenku grafenu (pilny dla wszystkich, którym wstrzyknięto „szczepionkę Covid”)

Ten protokół żywieniowy jest kompilacją udostępnioną przez ekspertów, w tym Davida Wolfe'a.

Kwercetyna lub hydroksychlorochina (HCQ): Kwercetyna działa jak HCQ. Jednym z jego mechanizmów działania jest blokowanie „wirusa” (z kolcami wokół niego) przed dołączaniem. Te dwa suplementy pomogą w uszkodzeniu białka kolczastego i będą miały zastosowanie do większości narządów ciała, ale nie do wszystkich.
Iwermektyna: Iwermektyna blokuje białka kolców przed przyłączaniem się do błony komórkowej. (Alternatywnie jest olejek Neem.)
Liść mniszka lekarskiego: Wyciąg z liści mniszka lekarskiego blokuje białka kolców przed przyłączaniem się do błony komórkowej.
Dwutlenek chloru (CDS) lub Miracle Mineral Supplement (MMS) Dwutlenek chloru neutralizuje i eliminuje kolce."

https://katrinah.com/nutrition-protocol-to-neutralize-graphene-oxide/

Można, qrwa?? Jak się chce i ma dobre intencje, to można. Cały link o medykamentach i procedurach leczenia tego shietu.

Portret użytkownika Quark

A czy ktoś się zastanowił jak

A czy ktoś się zastanowił jak niby jakiś mikro robot miałby zbudować innego mikrorobota mając do dyspozycji tylko swoje odnóża ? Gdzie miało by być to całe zaplecze technologiczne konieczne do zbudowania tak zaawansowanej mikro struktury ? No chyba , że te swoje kopie zrobiły by one z paproszków i resztek roślinnych .. ale taką "technologię" to i dzieci w przedszkolu mają . 

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Rząd Irlandii zmuszony

Rząd Irlandii zmuszony przyznać, Covid19 nie istnieje:

https://ourtube.co.uk/watch/KMsXxHxKMkswuDw

"To irlandzkie śledztwo w sprawie Covid pokazuje, że Departament Zdrowia odmawia potwierdzenia istnienia „wirusa” na piśmie. Potwierdzenie, że wirus nigdy nie został wyizolowany. Co więcej, CDC w lipcu ujawniło, że nie ma Covid-19 w dokumencie zatytułowanym „CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Panel diagnostyczny RT-PCR w czasie rzeczywistym” z 13 lipca 2020 r. Na stronie 39 tego dokumentu zatytułowanego „Charakterystyka działania”, widzimy napisane „Ponieważ nie są obecnie dostępne żadne ilościowe izolaty wirusa 2019-nCoV…” 

Więc… 

Na co oni testują?"

Za:   https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/08/rzad-w-irlandii-zmuszony-do-przyznania.html

Taa... No jeszcze parę dni i wszystkie rządy będą musiały to przyznać. Nigdy nie wyizolowano ŻADNEGO wirusa. Więc "teoria spiskowa wirusów" upada. Ludwinio Pasteur-parch, od 1885 roku popycha swoją teorię spiskową wirusów, którą ustalili z kolesiami-parchami na zasadzie konsensusu (dogadanie się), żeby napędzać mega przemysł farmaceutyczny i miliardy mamony.

Ludwinio Parch (pasteur) nie był w stanie dokładnie nic na temat wirusów powiedzieć, bo jak wydusił z siebie tego gniota pseudonaukowego, to jeszcze nie było na świecie mikroskopu elektronowego, bez którego nie można zobaczyć "wirusa", bo ten powstał dopiero w 1930 roku, a do użytku powszechnego wszedł w 1960 latach. Czyli czysta, parchata bzdura z dupy, żeby naganiać bigfarmie klientów. Oto "nauka" popierana przez "naród wysrany". Jak zwykle KŁAMSTWO, bo parch nic innego nie potrafi.

I tak w ogóle, to przegrał proces sądowy z Bechemotem, który go oskarżył o szalbierstwo i oszukiwanie ludzi. Sąd zakazał Pasteurowi publikowania swoich bzdur, jako nauki. Ale nie przeszkodziło to lobby parchów na wdrożenie tej "żyły złota".

146 lat wiary w kłamstwa parchów o "wirusach", bo naukowi następcy z reguły opierają się na pracach poprzedników i tak się to ciągnie.

Chyba już widać w czyich śmierdzących czochem łapskach jest "nauka"?

Portret użytkownika S

Coś podobnego już przecież

Coś podobnego już przecież powstało: cząsteczki SPION. To cząsteczki, które wprowadza się do organizmu zastrzykiem. Potem dzięki zewnętrznemu źródłu magnetycznemu (każdy z nas używa np. komórki), cząsteczki te mogą być przemieszczone w konkretne miejsce w organizmie (np.mózg) i łączą się w struktury (coś jak siatka grafenowa). Na szczęście jeszcze się same nie replikują, ale Elity znalazły na to sposób w postaci cyklicznych wyszczepów dostarczających kolejnych partii "budulca" do organizmu. Nie czepiajcie się mojego tłumaczenia, technologia jest tak kosmiczna, że nie do końca ogarniam jej działanie. Jak ktoś jest dobry z "rocket science" to artykuł w którym to opisano: „Superparamagnetic Nanoparticle Delivery to the Cochlea Through Round Window by External Magnetic Field: Feasibility and Toxicity”, PubMed / National Library of Medicine 2014.

A tutaj krótki filmik, gdzie dzięki Rosjanom (ci się nie pierdolą Wink ) możemy zobaczyć, jak to działa w wyszczepieńcach:

https://ourtube.co.uk/watch/8XtNsctiKNt8NOj

 

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Strony

Skomentuj