Zaszczepieni Włosi palą na demonstracjach swoje „paszporty covidowe”

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Budujące wieści docierają z Włoch, gdzie na kilku protestach przeciwko koronatotalitaryzmowi, doszło do demonstracyjnego palenia tzw. „paszportów szczepionkowych”. Czy ludzie się budzą?

Władze na całym świecie, kierowane przez „niewidzialną” rękę z Davos i inne utajnione ośrodki kontroli, robiły i w dalszym ciągu robią, co mogą, aby podzielić społeczeństwo na lepszych i gorszych oraz wzniecić antagonizmy, które przyspieszą rozkład obecnego systemu i stworzą pretekst do proklamowania „Wielkiego Resetu”.

Część zaszczepionych rzeczywiście cały czas czuje się „nową elitą”, a ich ego skoczy do najwyższych poziomów, gdy na własne oczy przekonają się, jak miliardy niezaszczepionych nie mogą normalnie funkcjonować z powodu własnych przekonań.

Tym większym pozytywnym zaskoczeniem są protesty we Włoszech, na których ta „nowa elita” naszprycowanych, ostentacyjnie pokazuje rządowi „fucka”, paląc słynne paszporty do bram lepszego świata, które otrzymał każdy po przyjęciu dwóch dawek preparatu na COVID-19.

Oczywiście trudno mówić o jakimś globalnym punkcie zwrotnym, bowiem nadal kilka miliardów obywateli tego świata powiela narrację polityków, koncernów i sprzedajnych naukowców.

Gdyby jednak w niedalekiej przyszłości znacznie większa liczba posiadaczy owych przepustek szczepionkowych zrobiła to samo, to byłby to najlepszy pokaz społecznego, międzynarodowego buntu przeciwko temu, jak i do czego wykorzystano pandemię COVID-19.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Ulmus

Tak trudno zrozumieć, że

Tak trudno zrozumieć, że niektórzy zaszczepieni w taki sposób reagują na wprowadzanie segregacji sanitarnej? Wyraz solidarności godny szacunku. Wyobraź sobie również, że istnieją osoby zaszczepione, które obecnie są już przeciw szczepieniom na covid lub/i przeciw obowiązkowi szczepień, czy też przymusu (pośredniego lub bezpośredniego).

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

A tu Franek zapodaje, co

A tu Franek zapodaje, co następuje:

https://www.tiktok.com/@malachiseerisrael/video/6970413388279106821?source=h5_m&_r=1&is_copy_url=1&is_from_webapp=v1

"Oszukiwałem przez cały czas. Rodzice nie powinni mi ufać, bo ich wszystkich zwiodę. To dobrze zjednoczyć ludzi pod jedną religią, bo mam lepszą kontrolę nad wami. I przez wielbienie mnie naprawdę otrzymacie Znak Bestii. I na pewno tego nie chcecie. Naprawdę jedyna drogą, żeby tego uniknąć jest poznać kim tak naprawdę jest Bóg."

Zdaje się, że to przed samym końcem miało nastąpić ujawnienie całej prawdy.

No to zawzięci katole mają zagwozdkę. KIm tak naprawdę jest Bóg, którego wielbicie? Podpowiem : Lucyfer.

Ale też się przydał, bo dzięki niemu wszystkie męty zgromadziły się w jednym miejscu-TU. Teraz można im zrobić holokaust. O.

Portret użytkownika baca

Drako w stanach w każdym

Drako w stanach w każdym szpitalu leży po 50-60 dzieci które są w stanie krytycznym po tej szprycy - a do rodziców spływają rachunki za leczenie tak średnio 100 tysięcy dolarków za trzy dni - a jak nie ma pieniążków to okaleczone dzieci robią wypad ze szpitalnej ubojni żeby padły poza szpitalem albo dożywotnio sobie gdzieś w domku obłożnie chorowały

tej jesieni pęknie ta lipa jak miliony ofiar już nie dadzą sie ukryć... w usa 10 milionów ludzi straciło przez lockowny pracę więc jest 10 milionów brakujących rąk do pracy - po raz pierwszy w dziejach usa zniknęło bezrobocie... co to oznacza?

że 20 milionów ludzi już zamordowano zastrzykami a oficjalnie podaje się tylko 9 tysięcy zgonów... już niedługo nie będzie możliwe aby to ukryć albo że po szczepionkach szczepany padają a nie po deltach sreltach jakichś...

 

 

Strony

Skomentuj