Starlink jest już szybszy niż większość internetowych łącz stacjonarnych

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Internet satelitarny Starlink, który jest wdrażany przez SpaceX w Kanadzie, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii, oferuje szybsze prędkości dostępu do sieci niż lokalni dostawcy naziemnych łączy szerokopasmowych.

 

W Kanadzie średnia prędkość pobierania przy wykorzystaniu naziemnych łączy dostępowych w II kwartale br. wyniosła 84,24 Mb/s, a w sieci Starlink 86,92 Mb/s.

 

W Nowej Zelandii Starlink jest jeszcze szybszy przy 127,02 Mb/s w porównaniu z 78,85 Mb/s dla dostawców naziemnych. Jednocześnie prędkość wysyłania do sieci jest w obu przypadkach taka sama i sięga 23 Mbit/s.

 

W Wielkiej Brytanii średnia prędkość pobierania w sieci Starlink wynosi 108,3 Mb/s, w sieci naziemnej – 50,14 Mb/s.

 

W Stanach Zjednoczonych prędkości pobierania w Starlink i naziemnych sieciach szerokopasmowych są prawie równe, tj. w pierwszym przypadku 97,23 Mb/s, w drugim 115,22 Mb/s. Prędkości przesyłania danych do sieci wynoszą odpowiednio 13,89 i 17,18 Mb/s.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Miuosh

Ten cały star link to nie

Ten cały star link to nie jest po to by byl net na globie to przykrywka dodali internet by ciemna masa uwiezyla ze dobry czlowiek chce by net byl wszedzie za pomoca satelit haha jeszcze troche ich musi wysłać by szczepanom wyłączać pewne rzeczy

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Robią sobie jaja na każdym

Robią sobie jaja na każdym kroku ta jego rakieta to jakaś puszka po konserwie? Ciekawe ile ten Musk dostaje pieniędzy za odgrywanie takiego pajaca lub może robi to za darmo bo są na niego jakieś nagraia? Tak samo jak Bill Gates robi z siebie pośmiewisko bo jak nie to puszczą jego taśmy z wyspy Epsteina.

Portret użytkownika inzynier magister

technokraci budują bestię 666

technokraci budują bestię 666 jeśli ktoś nie kuma po co im tyle technologii i tyle łącz internetowych ! potem będą nawet jeździli po wsiach i sprawdzali czy ludność jest podłączona do sieci diabła 666 bestii iluminackiej ! Jako katolicy chrzecijanie musimy buwować nowy porządek Jezusa Chrystusa i przestrzegać przed nowym porządkiem lucyferian Agendy 2030 ! Niech nas wspiera Bóg Wszechmogący Jezusa Chrystusa i Duch Święty razem z Maryją Dziewicą !

Prawdziwi katolicy masoni istnieją. Nowy porządek Jezusa Chrystusa!

https://youtu.be/r-EWpxuTY4c

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Ruchomy Cel

INTERNET W LESIE - CZAS PRACY

INTERNET W LESIE - CZAS PRACY DOWOLNY :-) 

Czy Szwecja To Idealny Kraj 
(Is Sweden A Perfect Country) 

Szwed o Szwecji

Hahahaha, nie. Jestem Szwedem i napisałem tutaj wiele odpowiedzi na temat Quora broniącego Szwecji przed śmiesznymi oświadczeniami rozpowszechnianymi przez ruch alt-right. Ale nigdy nie udawałabym, że jest w pobliżu ideału. Mieszkam w kraju, który bardzo dobrze funkcjonuje, to prawda. Mamy nawet tendencję do plasowania się na samym szczycie lub blisko niego w różnych indeksach, które są publikowane od czasu do czasu. Świetnie i cieszę się, że mieszkam w takim kraju, ale dobre to nie to samo, co idealne. Szwecja ma swój udział w problemach. PŁACI MY MNIEJ WIĘCEJ NAJWYŻSZE PODATKI NA ŚWIECIE, CO OZNACZA, ŻE ​​TRUDNO BYĆ OSZCZĘDNYM i OSZCZĘDZAĆ WŁASNE PIENIĄDZE, ABY STAĆ SIĘ BOGATYM. 
Dochód jest opodatkowany na poziomie około 45-50%, a część tego podatku jest ukryta, więc przeciętny pracownik pomyśli, że to tylko około 30%. Oprócz tego mamy podatek VAT, który zwykle wynosi 25%, 12% na żywność i 6% na większość form kultury. Jeśli oszczędzasz i inwestujesz, płacisz 30% od wszelkich zysków. W wielu rejonach mamy dosyć zły problem mieszkaniowy. 

Trudno jest uzyskać pozwolenia na budowę, więc nie budujemy wystarczająco blisko obszarów, w których ludzie chcą mieszkać. Jednocześnie mamy problemy z utratą populacji na obszarach bardziej wiejskich, ponieważ ludzie chcą przenieść się do miast, w których nie mogą znaleźć miejsca do życia. 

Nasza opieka medyczna jest całkiem dobra, ale daleka od najlepszej na świecie. Jest drogi jak diabli dla rządu, ale ma za mało personelu i ma poważne problemy organizacyjne, które zabijają nasz personel pielęgniarski. W przypadku spraw, które nie są nagłe, kolejka po pomoc trwa kilka miesięcy. Poszedłem na ER przed świętami Bożego Narodzenia, ponieważ nagle poczułem silny ból w górnej części brzucha, z powodów medycznych miałem uzasadnione obawy, że mogło to być perforowane jelito grube. Szybko otrzymałem pomoc i w końcu zorientowaliśmy się, że to tylko kamień żółciowy. Z wyżej wymienionych powodów medycznych mój lekarz zaczął planować operację usunięcia pęcherzyka żółciowego w ciągu 2–4 tygodni. Dzięki naszemu systemowi miałem operację zaledwie cztery tygodnie temu, dwa i pół miesiąca później niż lekarz uznał za konieczne. Nie musiałem jednak płacić za to więcej niż około 50 dolarów z własnej kieszeni, plus podróże i inne rzeczy. 

I oczywiście "SŁOŃ W POKOJU": IMIGRANCI. NIE RADZIMY SOBIE Z INTEGRACJI OBCOKRAJOWCÓW Z NASZĄ KULTURĄ. 
Utrudnia to znalezienie pracy, budowanie sieci społecznościowych, zaufanie do naszych instytucji (takich jak policja) itp., a to powoduje problemy. 

Nie jest tak źle, jak niektórzy chcą, żeby się to wydawało, A MY Z PEWNOŚCIĄ JESTEŚMY WYSTARCZAJĄCO BOGACI i WYSTARCZAJĄCO DUZI, BY MÓC PRZYJĄĆ LUDZI, KTÓRZY POTRZEBUJĄ NASZEJ POMOCY. 

Podsumowując:
NIE JESTEŚMY IDEALNI, ALE JESTEŚMY CHOLERNIE MILI. PRZYJEDŹ, jeśli chcesz zobaczyć, PAMIĘTAJ TYLKO, ŻE WSZYSTKO JEST DROGIE ZE WZGLĘDU NA PODATKI. 

(Daniel Lindsäth - 23-02-2018) 

Is Sweden A Perfect Country? 

(Daniel Lindsäth, lives in Sweden • Updated February 23, 2018)

https://www.quora.com/profile/Daniel-Linds%C3%A4th

Portret użytkownika Rafał Reperowski

Rozśmieszył mnie gość,

Rozśmieszył mnie gość, postawił sobie diagnoze perforacje jelita. Każdy kto ma 2 klepki w głowie, pomyslał by że to wrzody, albo kamienie w pęcherzyku żółciowym.

A co do podatków, to ile jest  w Polsce. Oficjalnie 17% i 30%, ale jest jeszcze ZUS i nowy pisowski plan zakłada podwójny podatek zdrowotny 9%. Ten podatek w Polsce tak duzo się nie różni od Szwedzkiego, chyba że ktos ma najniższa krajową, ale wtedy i tak lepiej być w Szwecji z najnizszą krajową.

Strony

Skomentuj