Dr Sutkowski twierdzi, że trzeba uciszyć tych, którzy mówią o szczepionkach

Kategorie: 

Źródło: youtube

Polska to niezwykłe państwo ! Od kilkudziesięciu lat jesteśmy rozrywani pomiędzy tzw. "wschodem", a "zachodem". Byliśmy maltretowani przez Niemców, potem bolszewików, następnie sowietów, by po roku 1989 dostać się pod wpływy patologicznej cywilizacji "Europy zachodniej".

Ta asymilacja do moralnie upadłej zachodniej zbiorowości mocno nasilała się po roku 2004, by od czasu wybuchu plan-demi stać się coraz bardziej brutalną. W roku 2021 jesteśmy świadkami coraz wyraźniejszych kroków by utworzyć jedno (niemieckie) europejskie państwo totalitarne, sposobem staje się kovid-19, a dokładniej tzw. "szczepionki", które w opinii władz Stanów Zjednoczonych, a dokładniej Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków, nie są żadnymi "szczepionkami", ale "Eksperymentalnym preparatem biologicznym" !

Niestety w Polsce, w mediach, i w kręgach rządowych, mamy pełno nieuków, albo osób które celowo zacierają prawdę o niebezpiecznych substancjach jakie chcą wstrzykiwać biednym ofiarom zbiorowej psychomanipulacji ! Jedną z takich medialnych postaci jest dr. Sutkowski, który wzywa rząd by każdy kto medialnie wypowiada prawdę o niebezpieczeństwie wstrzyknięcia groźnych nieprzebadanych preparatów, został uznany za przestępcę ! W Anglii, jeszcze do niedawna, ujawniano przynajmniej część prawdy o straszliwych skutkach globalnego doświadczenia jakie się prowadzi na ludziach, którzy przyjęli dawki genetycznych koktajli do swojego krwiobiegu. W kwietniu 2021 opublikowano takie oto dane:

"Rząd Wielkiej Brytanii zgłasza 847 zgonów, 12 urazów mózgu, 112 przypadków utraty wzroku po zastrzykach przeciwko Covid. W sumie wystąpiło 626 087 działań niepożądanych, 132 528 zgłoszono w przypadku firmy Pfizer i 492 105 w przypadku AstraZeneca. Suma ta jest o prawie 70 000 większa niż w raporcie z poprzedniego tygodnia. LONDYN, Wielka Brytania, 16 kwietnia 2021 r. (LifeSiteNews) – Według oficjalnych danych po zastrzykach przeciwko COVID-19 nastąpiło 847 zgonów i ponad 626 000 skutków ubocznych, w tym ponad 11 000 zaburzeń psychicznych, 771 ataków padaczki i 12 urazów mózgu."

Niestety ktoś taki jak pan dr Sutkowski musi być osobą mocno odrealnioną, albo całkowicie owładniętą jakąś niezbadaną i nie rozpoznaną przez psychologię "pomrocznością jasną", że nie chce tych danych cytować w mediach, za to wystosował do rządu takie zalecenie:

"Niektórych w żaden sposób nie zachęcimy. Mówię o osobach, które absolutnie odbiegły od rzeczywistości związanej z pandemią, z koronawirusem, żyją w świecie nierealnym, alternatywnym. Takie osoby są wszędzie, na całym świecie, w każdej grupie wiekowej. W Polsce, jak sądzę, jest przede wszystkim duża grupa osób niezdecydowanych, zakręconych. Niemających wiedzy, pewnego doświadczenia covidowego. Niewierząca nam, lekarzom, niewierząca władzy, wszystko kontestująca, lekceważąca wszystko."

Jak widać na tym przykładzie, ktoś niewidoczny dla nas stara się przejąć całkowitą władzę a Polsce i zaprowadzić medyczny terror, który szybko przejdzie metamorfozę i zamieni się na zwykły polityczny i okultystyczny zamordyzm.

Dr Sutkowski nie zna dokładnych danych zgonów jakie się notuje w Polsce, ale i poszczepiennych powikłań, bo nikt takich nie zbiera. Jesteśmy jako państwo na poziomie krajów afrykańskich, gdzie koncerny robią z murzynami co chcą, dyktują lokalnym watażkom co mają robić, a te w podskokach to wykonują. Nie inaczej jest w naszym umęczonym kraju. Wydaje się, że medialne odrealnione osoby typu doktora Sutkowskiego, stoją na straży zachodnich ośrodków decyzyjnych i wytyczają nowe cele, które mają zostać zneutralizowane, by ostatecznie rozwiązać kwestę polską ! W niedzielę pierwszego sierpnia 2021 r. w kościołach został odczytany list episkoapu, który namawia wszystkich do przyjęcia tych nieprzebadanych i niebezpiecznych dla zdrowia preparatów, ksiądz stwierdził: "...że to dla naszego dobra" ! Sam to słyszałem na własne uszy !

 

Jak widać jesteśmy już w przededniu wielkiego zasymilowania Polsków. W związku z tym zapowiedziano, że na ulicach będą jeździły "mobilne zespoły szczepiące" ! "Minister Niedzielski mówił też o możliwych rozwiązaniach związanych z walką z koronawirusem. To np. brak obostrzeń dla firm, które wykażą, że mają zaszczepionych pracowników, powiązanie świadczenia 500 plus z zaszczepieniem, włączenie lekarzy rodzinnych w promocję szczepień, czy mobilne zespoły szczepiące."

Na szczęście jako chrześcijanie mamy do kogo się modlić o pomoc, a jest nim Jezus Chrystus, Jedyny Zbawiciel ludzkości. Prośmy Go o miłosierdzie, byśmy przetrwali kolejny już zabór, tym razem okultystyczno medyczny, totalitarnego państwa europejskiego.

Policja SZOKUJE: "zero tolerancji dla PRZECIWNIKÓW SZCZEPIEŃ!" Z. Klepacka odpowiada hejterom! PM

https://www.youtube.com/watch?v=x3K_YNk8dz4

Ocena: 

Średnio: 3.7 (46 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Wiertaranachazara

Polak jest na razie testowany

Polak jest na razie testowany , pisalem ,ze bedzie trzeci test po Arkadii i punkcie szczepien w Grodzisku i prosze jest Smile

Autobus stuknal 19 latke w Katowicach i tlum ruszyl na autobus ( oczywiscie jak w to w tescie bywa juz kierowca bronil sie przed uderzeniem tej 19 latki) konsekwencja bylo albo on albo oni..:)

Po reakcji tlumu TEST OBLANY :(  ale czego moglismy sie spodziewac)

Po komentarzach na pejsie - widac ze tam to juz sa straceni .... zdemoralizowani , to samo w NCZAS Sommera

Bardzo dobre stanowisko na YTbku , NIE WIEM czy to przez 2 film ( zawsze ktos ma okno przygotowane jak w Charlie Hebdo i zblizenie:)  czy na YT bku zbieraja sie bardziej inteligentni niz na pejsie?

Twittera nie sprawdzalem bo tam to udaja fachowcow Smile oczywiscie jak sie pracuje w tym samym pokoju to im latwiej:)

 

Portret użytkownika Wiertaranachazara

Ej Niedzielski jak czytasz

Ej Niedzielski jak czytasz ZNZ to po co 4 test w Zamosciu -dla zmyly chyba,

Bo normalnie sprawdzacie jak Polacy zachowaja sie w obronie kobiet Język

1) Test Arkadia , facet z nozem broni kobiety obcej przed intruzami ktorzy ciagna ja po glebie kilka metrow.

Wynik : noz bardziej niebezpieczny niz obrona kobiety dla POLAKOW

Test OBLANY

2) Test atak na szczypionki - Grodzisk , bija kobiete antyszczepionkowcow . Polacy uznaja ,ze to false flag , a wiec nie ratuja kobiety.

Wynik : kobieta antyszczepionkowa jest prowokacja rzadowa - Polacy uznaja ,ze to sie nie liczy i nie chca jej ratowac

Test OBLANY

3) test autobus przejezdza kobiete , ktora jest z bandy Zezowatego Lolka , i ma dwojke dzieci. Polacy uznaja ,ze mimo ,ze kobieta jest z bandy zginela niewinna,

Wynik : Kierowca jest morderca

Test OBLANY

Podsumowanie : we wszystkich testach chodzilo o kobiete , poniewaz kazdy wie ,ze Polak broni kobiety , niewazne czy jest z bandy czy jest przeciw bandzie.  Niestety zapominaja o kobiecie gdy pojawia sie NOZ , zapominaja o kobiecie gdy to jest FALSE FLAG i przypominaja sobie o kobiecie gdy jest z bandy i ma dzieci.

Po co Niedzielski 4 test z podpaleniem budki ? No chyba ,ze sie okaze ,ze to kobieta Język wtedy Polacy beda musieli stanac w jej obronie Smile

P.S Wystarczy na Polakow puscic kobiety i Polacy zapominaja o wszystkim , takze poddadza sie jak kobiety ich zaatakuja:)

Proponuje UKRAINKI , ROSJANKI i ZYDOWKI  panie Niedzielski Smile

 

Portret użytkownika entyr

Z jednej strony "granicy

Z jednej strony "granicy rozumu ludzkości" ktoś samowolnie postawił twierdzę, strażnicę, że niby trzeba dbać o rozwój duchowy, o moralność, etykę, wyobraźnię. Nikt tej "twierdzy" nie chciał, ale rozpaczliwie jęczeli, że bez nich no ni cholery, niektórzy poubierali się na czerwono, że niby będą własną krwią bronić wiary, zasad, słabszych...
Z drugiej strony "granicy rozumu ludzkości" wybudowano inną twierdzę: świątynię nauki. Tą wszyscy chcieli - każdy podświadomie dążył do poznawania świata, każdy szanował tych co zdobywali wiedzę i DZIELILI SIĘ NIĄ Z LUDŹMI ZA DARMO! Każdy mógł wejść i zostać tam tyle ile mu było potrzebne i mógł wrócić w dowolnym momencie. Mógł wziąć stamtąd co mu tylko było potrzebne.

No i po tych wszystkich planach i pięknych perspektywach ci od duchowości zaczęli ruchać dzieci, a ci od nauki zaczęli na nich zarabiać jak w sklepie z mięsem.
Ci od ducha zaczęli lać gówno ludziom do głowy, ci od nauki wycenili każdy organ człowieka i zrobili cennik, co się bardziej opłaca: leczyć czy wypatroszyć na przeszczepy. Nie opłaca się już odkrywać, myśleć, leczyć, bo trzeba "zarabiać".
Jest katalog korporacyjny co czym "zwalczamy", jaką kurwa "ścieżką terapeutyczną" "poprowadzić" pacjenta i ile z tego będzie zysku. Nie dotykamy rzeczy korzystnych dla ludzi, bo jeszcze wyzdrowieją i będzie bida.
A reszta?! - srają ze szczęścia jak dostaną coś od koncernów militarnych. Dumni są, że koncern zlecił im badania nad ludźmi, żaden nie zapyta w jakim celu.
A teraz, ze "świątyni wiedzy" wypełznął pawian i się zabrał za "testowanie masek". Z okien "świątyni wiedzy" patrzą na niego inne pawiany i pokrzykują TAK! Ma rację!
Najgorsze, najbardziej wulgarne określenie czyjegoś postępowania to "skurwienie", ale powiedzieć "skurwienie" w stosunku do "świątyni wiary" to po prostu opisanie dnia powszedniego. To samo ze "świątynią wiedzy" - brakuje słów, żeby opisać jednoczesną butę, arogancję, głupotę, morderstwa, chciwość przeplatane wyuczoną uniżonością, opiekuńczością i pozorami działania dla dobra ludzi gdy jednocześnie szkodzą i zabijają (byle zgodnie z procedurami).

 

Szacuje się że  co drugi człowiek na ziemi zachoruje na raka a ty ciągle wierzysz w naukę i postęp cywilizacyjny?

 

Portret użytkownika Wiertaranachazara

MAG i STER czyli zaszczepiony

MAG i STER czyli zaszczepiony antysystemowiec udajacy katola
w rzeczywistosci zainteresowany UFO i okultyzmem , magia , probujacy sterowac tutaj na slogany , pokazujac hasla i linki w stylu wizraelu 24 (czyli fakty jako sensacje i wywolywanie emocji rodem spod 777
czyli 21 masoneria

Portret użytkownika 777

Za 2-3 tygodnie restrykcje

Za 2-3 tygodnie restrykcje dla niezaszczepionych? Premier Morawiecki przedstawił plany rządu w związku z IV falą pandemii. 

Staramy się maksymalnie zachęcić do tego na zasadzie dobrowolności, aby się szczepić przeciw COVID-19, ale jeśli będzie trzeba, to w ciągu najbliższych dwóch, trzech tygodni będziemy podejmować restrykcyjne kroki – powiedział w sobotę będący z wizytą we Wrocławiu premier Mateusz Morawiecki.

Premier zapewnił, że jest w codziennym kontakcie z Radą Medyczną w sprawie dodatkowych restrykcji i ograniczeń oraz tego, czy będą one konieczne w związku ze zbliżającą się czwarta falą epidemii. – Ta czwarta fala może mieć, ale nie musi, przebieg łagodniejszy od poprzednich. Jej przebieg jest zależny od tego, jak mocno będzie szedł do przodu proces szczepień, jak dużo osób, jak dużo naszych obywateli zostanie zaszczepionych – wskazywał.

– My oczywiście możemy liczyć na ten łagodniejszy scenariusz, na ten łagodniejszy przebieg procesu zakażeń, ale wolimy szykować się na złe scenariusze. Stąd rozpoczęliśmy kolejną wielką akcję, to już jest szósta czy siódma potężna kampania pro-szczepionkowa. Tym razem ogromnie motywująca gminy, gminy miejsko-wiejskie, gminy wiejskie, właściwie w powiatach, niektórych powiatach większość gmin otrzyma specjalne nagrody do wydatkowania na to, na co mieszkańcy i samorządowcy będą chcieli przeznaczyć te środki – tłumaczył szef polskiego rządu.

Strony

Skomentuj