Setki tysięcy ludzi z całego świata protestuje przeciwko covidowym represjom

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Protesty przeciwko represjonowaniu niezaszczepionych ludzi, rozprzestrzeniły się na kolejne kraje. Demonstracje odbyły się już w Australii, Anglii, Francji, Japoni, Holandii, Finlandii, Ukrainy i Włoch. Tysiące ludzi wyszło na ulice w walce z restrykcjami związanymi z paszportami szczepień.

 

Jeszcze na początku tego cyrku, gdy ktoś mówił, że zbliżamy się do sanitarnej dyktatury i dyskryminacji, wydawało się to przesadą. Każdy liczył na to, że wariactwo z wirusem szybko się zakończy, jednak ostatnie miesiące pokazały dobibtnie, że światowe rządy nie odpuszczą i świadomie wtrącają swoich obywateli w coraz większą niewolę. Idea zielonego certyfikatu vel paszportu covidowego, jest irracjonalna, ponieważ wszelkie naukowe źródła mówią wprost, że osoby zaszczepione mogą zarażać innych koronawirusem tak samo jak ozdrowieńcy. Zarażać mogą też osoby z negatywnym wynikiem testu RT PCR, które dają zarówno fałszywie dodatnie jak i fałszywie ujemne wyniki.

 

Bez cienia przesady można stwierdzić, że wprowadzenie "zielonego certyfikatu" to posunięcie w stylu segregacji w polskich miastach pod niemiecką okupacją gdy pojawiły się lokale i środki komunikacji miejskiej tylko dla Niemców, czyli "Nur für Deutsche". Przypomnijmy, że ta dyskryminacja obowiązywała w transporcie publicznym, parkach, kawiarniach, kinach, teatrach, itp. Wygląda na to, że takie podobieństwa dostrzegają również mieszkańcy Le Puy-en-Velay, Londynu, Nicei, Turynu, Rzymu, Nikozji, Trieste, Birmingham, Sydney, Kijowa i wielu innych miast, na których ulicach w ostatnich dniach przechodziły demonstracje antyrepresyjne.


Źródło: @FedeHardy (Twitter)

Naturalnie, media głównego nurtu nie donoszą o tych demonstracjach. Jedyne dostępne w mediach społecznościowych relacje z tych marszy, odnajdziecie chociażby na twitterze pod hasztagiem #NoGreenPass. Widać tam tysiące ludzi, walczących o prawa i wolności, które są im odbierane pod pretekstem "walki z pandemią".

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Jacek

Miliony milionów protestuje.

Miliony milionów protestuje. Bzdury pisana na kolanie. Zawsze ktoś protestuje. Szczepienia to nie jest zło, problem jest w czymś innym. Chcę mieć dostęp do szczepionek ,,tradycyjnych,, nie genetycznych. Chcę mieć wybór. 

Portret użytkownika Ten Który Wie

Jacku drogi, ty masz wybór

Jacku drogi, ty masz wybór pomiędzy TVP i TVN, PIS i PO i tym podobne. To, co już wybrałeś, to życie w iluzji wolności wyboru. Został ci jeszcze wybór pomiędzy głupotą skrajną i absolutną. Chciałbym jeszcze cię pocieszyć, iż może masz wybór pomiędzy dymaniem w dupę lub papę, ale obawiam się, iż takich przywilejòw już dawno się zrzekłeś.

Portret użytkownika Robaczkowa

A jak tu nie protestować. To

A jak tu nie protestować. To jest rosyjska ruletka. Tu piszą o facecie który się zaszczepił Pfizerem i po 4 godzinach zmarł. To nie są incydentalne przypadki. Zdrowa kuzynka mojego partnera też się zaszczepiła i zaraz się źle poczuła, zabrali ją do szpitala i tam zmarła. Znam też babeczkę która dostała jakiegoś paraliżu nóg i chodzić normalnie nie może. Znam też dwie osoby którym poważnie ,,na mózg padło" i wymagali interwencji lekarskiej. Moja ciotka dostała zakrzepów krwi w nodze. Drugiej ciotce kręci się w głowie przewróciła się i mocno potłukła. Koleżanka z pracy też dostała zawrotów głowy i się przewracała, złamała nogę (sorry, nie nogę tylko rękę) i długo siedziała na zwolnieniu. Mąż dalekiej znajomej zmarł tydzień po szczepieniu. Partner innej znajomej zaraz po szczepieniu zaczął się skarżyć na problemy z trzustką i zrobił się nie do wytrzymania, nerwowy, złośliwy. I jak tu się szczepić. Trzeba być kompletnym idiotą żeby ryzykować zdrowiem. https://4mens.pl/2021/07/05/zaszczepil-sie-mobilnym-punkcie-4-godziny-pozniej-nie-zyl/

Piszę o tym bo o tym trzeba mówić i pisać. Nie można milczeć jakby się nic nie działo. Przysięgam, że piszę prawdę. Dziwię się, że wielu ludzi nie słyszało jeszcze o powikłaniach poszczepiennych. Jest ich bardzo dużo. A w moim mieście nadal długa kolejka samobójców na szczepienia. Patrzę na tych ludzi i nadziwić się nie mogę.

Jeżeli bedziecie wiedzieli o organizacji jakichś protestów antycovidowych w Polsce to napiszcie tu o nich. Sama chętnie pójdę. Problem w tym, że ostatnio bardzo trudno znaleźć informacje o protestach w Polsce. Blokują informacje w necie. Ograniczają zasięgi itd. 

Portret użytkownika Wiertaranachazara

Dla Ciebie Robaczkowa

Dla Ciebie Robaczkowa proponuje gre - nie wiem czy taka jest :P  Protest Smile

lub druga gra to jest zamieniasz sie w strzelajaca do protestantow Smile

tak powaznie - ludzie bez planu nie moga chodzic na protesty bo tylko traca czas Smile

nie mozecie tego zrozumiec? DZIECKO w podstawowce juz ma plan lekcji.. a wy nie macie planu demonstracji ahahahah

 

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Oglądałem filmy z Francji i

Oglądałem filmy z Francji i Australii i cały czas nie potrafię rozgryźć jednej zagadki czemu duża część osób ma maski na ryju jeszcze gdy jest tak ciepło? To jacyś zwolennicy Donald Trumpa i QAnona czyli jest wirus więc trzeba się pilnować aby się nie zarazić, więc po co oni protestują skoro wierzą w wirusa?

Strony

Skomentuj