Były dyrektor Pfizer: „Szczepionka na COVID-19 może wywoływać niepłodność na nieokreślony czas”

Kategorie: 

Źródło: Internet

Akcja masowych szczepień na COVID-19 ruszyła pełną parą. Jako pierwsi w tym wielkim eksperymencie biorą udział Brytyjczycy. Wiemy już, że szczepionka nie jest bezpieczna w takim stopniu, w jakim przekonują nas polscy politycy. Jednak są badacze, którzy uważają, że ryzyko jej przyjęcia jest jeszcze większe.

Dr Wolfgang Wodarg i dr Mike Yeadon 1 grudnia 2020 r. złożyli wniosek do Europejskiej Agencji Leków odpowiedzialnej za dopuszczenie na terenie Unii Europejskiej szczepionek na COVID-19, w którym wzywają do natychmiastowego zawieszenia wszystkich działań zatwierdzających szczepionki przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2. Chodzi
w szczególności o szczepionkę opracowaną przez firmy Pfizer i BioNtech.

Szczepionka ma zawierać białko kolczaste zwane syncytyną-1, które jest niezbędne w tworzeniu ludzkiego łożyska u kobiet. Szczepionka działa tak, że osoby po zaszczepieniu tworzą odpowiedź immunologiczną przeciw białku kolczastemu!

Jeśli więc szczepionka wytworzy odpowiedź immunologiczną przeciwko białku, będzie to oznaczać, organizmy zaszczepionych kobiet, będą atakowały syncytynę-1, co może prowadzić do niepłodności przez nieokreślony czas!

Szczepionki mRNA firmy Pfizer/BioNTech  zawierają ponadto glikol polietylenowy (PEG) . Szacuje się, że 70% ludzi rozwija przeciwciała przeciwko tej substancji. Może to oznaczać, że u ogromnej liczby osób rozwiną się alergiczne, potencjalnie śmiertelne reakcje na szczepienie. Pierwsze dowody szkodliwości tej szczepionki dla osób z alergiami już mamy.

Wiele wskazuje na to, że możemy się spodziewać kolejnych niepokojących doniesień na temat tej „zbawiennej” substancji mającej powstrzymać pandemię.

 

 

Źródło: https://gloria.tv/post/E9Gpa8mksxeG3gAwrQ47ufieE

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Quark

Sytuacja na naszej planecie

Sytuacja na naszej planecie osiągnęła już taki poziom niestabilności ,że niektóre dość radykalne poczynania zaczynają być konieczne . Mam na myśli kontrolę populacji poprzez działania eugeniczne tak by osobniki mniej wartościowe ,obciążone wadami nie przychodziły na świat i nie obniżały wartości puli genetycznej całej ludzkości. Drugim koniecznym posunięciem jest urzędowa kontrola nad możliwością posiadania potomstwa oraz jej liczby tak by zapobiec mnożeniu się ludzi do tego nie przygotowanych mentalnie , społecznie , materialnie i genetycznie nie dopasowanych . Czasy samowoli korzystania z przyrodzonego prawa do rozmnażania się wedle własnej woli powinny odejść już w niepamięć , wszystko się zmieniło ,nie jesteśmy już gatunkiem "wolnożyjącym" podlegającym naturalnej selekcji ,teraz sami musimy zadbać o zdrowie całego gatunku . Czyli krótko mówiąc chętni do bycia rodzicami powinni być szczegółowo przebadani celem określenia czy wogóle i w jakiej ilości wolno im mieć dzieci. Ideałem by było gdyby tylko najwartościowsze osoby mogły uczestniczyć w procesie przedłużania gatunku , pomyślcie ile cierpienia można by uniknąć . Zbędne byłyby sierocińce , okna życia , domy dziecka itp. , nie byłoby przemocy skierowanej wobec dzieci , wiele nieszczęść nigdy by nie zaistniało .. 

I tak to powinno zostać pokierowane zamiast bezmyślnie podtruwać przypadkowe osoby niesprawdzonymi lekami . W ten sposób uda się jedynie zmniejszyć liczbę ludzi ale wszelkie dotychczasowo trapiące ich problemy pozostaną bez zmian. 

Portret użytkownika Obserwator

To co wypisujesz to demagogia

To co wypisujesz to demagogia , to likwidacja białej rasy w Europie i USA , a  Afryka, Azja , Ameryka Południowa zaleje Europe swoim potomstwem , tych krajów nie da sie kontrolować , powinieneś sie leczyć psychiatrycznie

Portret użytkownika Mojeimię44

Nie w temacie ale ważne.

Nie w temacie ale ważne. Słowo chrystus i jego pochodne czyli mesjasz, Pan, Lah, pomazaniec we Francji zaczynają być prześladowane i cenzurowane. 

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-12-08/francuski-dziennik-publiczne-radio-odmowilo-emisji-reklamy-ze-slowem-chrzescijanie/

Wojna Emanuela Macrona z religią wchodzi w coraz głębsze wody. 

wiadomo nie od dziś, że Macron chce znieść wszystkie religie a wprowadzić jedną religię opartą o doktrynę masońsko- lucyferiańską 666

Walka z każdą inną formą religii to dla niego rzecz święta. Jeśli ktoś jest anty słowu chrystus to jest antychrystem to chyba oczywiste czyż nie? Jednak liczbę 666 przedstawia wszędzie. 

Te zdjecie powyżej przedstawia demokratyczne i uczciwe wybory we francji. Przypadkiem poparcie 66,06%. Oczywiście to, że jego pojazdy, motorówki mają 666 w symbolice to też przypadek. Zdjęcie poniżej również. 

tu znakomicie swoim ciałem na tle piramidy tworzy masoński symbol. 

A tu przepięknie tworzy rogi kozła

więc we Francji zaczyna dochodzić do tego, że wszystkie religie są zakazane a tylko jedna słuszna czyli Lucyferianizm jest promowana. Przemyślcie w jakim świecie zaczynamy żyć. 

Czy to teoria spiskowa? Nie. To są same fakty przedstawione wam na zdjęciach i w artykule ale przecież to nie tylko Francja. W Polsce mamy falszywych proroków. To jest jeden z plakatów przed wyborami naszego prezydenta. 

A to rytuał, ktory miał pokazać ludowi, że Duda to postać boska ponad Jezusem. 

Robią ludziom w głowach śmietnik. Falszywi mesjasze i falszywi prorocy. To są symbole końca czasów. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Dopóki krzywda, dopóty walka! Przez krew i śmierć, przez ruiny i mogiły, z nadzieją czy przeciw nadziei, walka z piekłem ziemi w imię nieba, które na ziemię zstąpi...

Portret użytkownika CzłowiekPolak

Co tu się rozwodzić na temat

Co tu się rozwodzić na temat szczepionki, po co? Wiadomo, że to biometria lucyferiańska za rogiem. Apokalipsa trwa w najlepsze, bez Boga każdy będzie zaczipowany. Jak powiedział Braun, jeżeli Pan Bóg nie wniesie do gry swoich elementów to pozamiatane. Pan Bóg dał znaki w Wielkiej Brytanii wstrząsy anafilaktyczne, które powodują obrzęk zewnętrzny podobny do trądu biblijnego, znaki nie będą cały czas te same. A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach1,co mają znamię Bestii,i na tych, co wielbią jej obraz. Tak to będzie na finischu. Kara za życia i piekło po życiu za przyjęcie, a przyjmie każdy co odrzucił Boga w swoim życiu. Bez Boga ludzie dostaną strachu, niektórych mamona nie puści, niektórzy zaślepieni lemingi dopiero po drugiej stronie zdadzą sobie sprawę co to w ogóle było życie na ziemi. Trwa teraz oddzielenie pszenicy od kąkolu. To musi się stać. Ludzie niektórzy nie chcą słuchać prawdy, a inni przez czas odkąd wybuchła pseudozaraza poddani się halucynacji psychologicznej i rozmyślają czy szczepionka sprawdzona czy nie. Wiadomo, że sprawdzona i to bardzo dobrze z 10 lat temu może nawet. Bez sensu podnosić temat do rangi dyskusji. Won, won i jeszcze raz won. Tylko modlitwa, wiara, sakramenty, Pismo Św. pomogą dotrzeć do zbawienia po śmierci lub w czasie paruzji. Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości to naprawdę z całego serca współczuję. Pradziady wsiadały na konie i na śmierć i życie walczyli o wolność, a ludzie teraz boją się, ale będą dawać się czipować z wielu względów. Testosteron jest jeszcze w ludziach? Młodzież co nie ma rodziny, dzieci potulnie chodzi w kagańcach, nóg nie mają, kiedyś to byłoby nie realne.  Świat upadł i dopiero Pan Jezus Chrystus go podniesie. Z Panem Bogiem Rodacy! Módlcie, miłujcie, gromadźcie zapasy, sprzęty jakie się da, szukajcie spokoju, myślcie odważnie, pewnie i pójdziemy pod prąd, bo z prądem gówno tylko leci...Pan Jezus już się zbliża już puka do naszych drzwi pobiegnę go przywitać z radości serce drży...o szczęście nie pojęty Bóg sam odwiedza mnie. (Polska będzie opcja wojna tak coś mi się wydaje). W starej gwardii rusza się:

https://www.youtube.com/watch?v=daDHO2abmKo

https://www.youtube.com/watch?v=weywAD0T0-M

Strony

Skomentuj