Czy Covid-19 jest wielkim zamachem terrorystycznym?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niewidzialny wróg to marzenie każdej władzy. Pozwala utrzymywać w strachu społeczeństwo w miarę potrzeb kontynuując walkę z nim. A skoro go nie widać to może ona przybierać różne formy. Niedawno takim niewidzialnym wrogiem byli terroryści, ale od 2020 roku ich miejsce zajął nasz drogi Covidek. 

 

Gdy tylko nadszeła tak zwana pandemia, niemal natychmiast skończyły się wszelkie zamachy terrorystyczne. Od czasu do czasu zdarza się co prawda wyskok jakiegoś śniadego nożownika, ale takie zdarzenia są częścią kultury narodów zaproszonych do Europy przez Angelę Merkel. Nie ma jednak dużych skoordynowanych w kilku miejscach zamachów, które siały grozę w dużych miastach zachodniej Europy. Nie ma szalonych islamistów w ciężarówkach jak w Nicei 5 lat temu. Jest po prostu Covidek i najwyraźniej to wystarczy, reszta zanikła jak grypa sezonowa.

Z perspektywy czasu można odnieść wrażenie, że to wszystko, włącznie z tym co się dzieje obecnie, jest reżyserowane przez jakiegoś niewidzialnego reżysera, który dba o to, żebyśmy na pewno mieli czego się bać. Brak zamachów terrorystycznych może też oznaczać, że zamachowcy samobójcy też boją się wirusa. Jest to oczywisty nonsens, bo mimo, że teraz faktycznie na ulicach jest więcej kontroli policji, w niektórych krajach mamy godziny policyjne, nie było dużych imprez, które można by było wysadzić i w ogóle brakowało ostatnio skupisk ludzkich co nie sprzyja terroryzmowi. Jednak dla chcącego nic trudnego, a powszechne zamaskowanie oczekiwane przez państwo to wręcz wymarzona sytuacja dla europejskich żołnierzy państwa islamskiego, żeby przemykać niezauważonymi. Mimo to nic takiego się nie dzieje. Dlaczego?

 

Czy chodzi o to, że ataki terrorystyczne począwszy od 11 września 2001 roku, miały nauczyć ludzi żyć w strachu przed niewidzialnym wrogiem? To własnie wtedy na lotniskach pojawiły się bramki. Trudno w to dzisiaj uwierzyć, że przedtem dawało się odprowadzać rodzinę aż do korytarza lub autobusu. Dzisiaj wydaje się nam to niewiarygodne, a tak wyglądało normalne życie. Potem odcinano powoli kawałki salami wolności, aż ostatnio w 2020 roku rozpoczęto kroić spore kawałki zamiast plasterków. Raz wprowadzone obostrzenia, jak kontrole na lotniskach, zostają z nami na stałe i te pandemiczne też nigdy nie znikną i ci, którzy nie będą się chcieli szprycować tym co każe rząd, staną się podludźmi.

Czy zatem COVID zastąpił terroryzm? Można tak to ująć, ale trzeba doprecyzować, że zdaniem rządzących teraz każdy jest zamachowcem! Każdy kto się nie szczepi, jest potencjalnym seryjnym mordercą, który rozsiewa śmierć lepiej niż żołnierze państwa islamskiego. Teraz gdy mamy Covidka, nie mamy już grypy i nawet problem z przybywającymi stale z Afryki i Bliskiego Wschodu "inżynierami" jakoś wygasa. 

 

Media próbują podtrzymywać zainteresowanie Covidkiem strasząc mitycznym wariantem Delta, któy jest strasznie zakaźny i wywołuje objawy jak przy przeziębieniu. Nikt jednak nie mówi ile osób na milion umiera z tego powodu, bo liczby są tak małe, że ludzie mogliby zacząć zadawać niewygodne pytania w momencie gdy będzie im znowu dokręcana śruba. Teraz weszliśmy w zupełnie nowy etap rozwałki ludzkości. Po co im terroryści i kilkaset trupów skoro mają taśmowe zgony plebsu i jeszcze zarabiają na tym miliardy dolarów.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (10 votes)

Komentarze

Portret użytkownika 777

Rafał Ziemkiewicz: „UE to już

Rafał Ziemkiewicz: „UE to już nie jest dobrobyt. Za kilka lat to będzie bieda i nędza”

Unia Europejska to już nie jest dobrobyt. Za kilka lat będzie to po prostu bieda i nędza. Sprzedając się Unii nie sprzedajemy się wielkiemu bogaczowi, który podzieli się z nami swoim bogactwem. To wejście w nową inkarnację czegoś na wzór Związku Sowieckiego – mówił Rafał Ziemkiewicz.

Rafał Ziemkiewicz na swoim youtube’owym kanale skomentował wyrok Trybunału Konstytucyjnego, w którym uznano, że Trybunał Sprawiedliwości UE nie ma żadnych kompetencji odnośnie Izby Dyscyplinarnej. Publicysta skupił się na reakcjach środowisk, które dopatrują się w tym wyroku początku procesu wyjścia z UE przez Polskę.

Przykładowo była premier Ewa Kopacz powiedziała, że jeśli polska konstytucja jest sprzeczna z prawem unijnym, to możemy albo zmienić konstytucję, albo wyjść z UE. – Bzdura, oczywiście. Jest trzecie wyjście – najprostsze – wskazał Ziemkiewcz. – Wystarczy, że UE będzie przestrzegać traktatów któreśmy z nią podpisali. Cały problem polega na tym, że od kilku lat organa unijne łamią unijne prawo – dodał. W ocenie Ziemkiewicza czynią to po to, by poszerzyć swoje kompetencje do tego stopnia, że „Unia Europejska z organizacji państw, które scedowały część swoich uprawnień na wspólne organa, by prowadzić wspólne polityki w określonych obszarach, chce zmienić się w Oberpaństwo, w którym będzie rząd europejski ponad rządami państw narodowych i sąd europejski ponad konstytucjami państw narodowych”. Według Ziemkiewicza należałoby dzisiaj jeszcze raz zapytać Polaków o to, czy chcą być w Unii Europejskiej, bo widać, że dzisiejsza UE nie jest taką, do jakiej obiecywano nam wstąpić. Według Ziemkiewicza część polskich elit uległa wielkiemu znikczemnieniu, licząc na to, że gdy odrzuci się polskość i przyjmie europejskość, Polska będzie pełna dobrobytu. Sądzili, że warto jest zostawić niepodległość dla takich fruktów. Problem w tym, że, jak mówi Ziemkiewicz, „Unia Europejska to już nie jest dobrobyt”. – Za kilka lat będzie to po prostu bieda i nędza. Unia Europejska nie jest osobnym globem. To oznacza, że wprowadzenie w życie nawet 1/3 chorych pomysłów, które ogłoszono, będzie oznaczać degradację UE w stosunku do wzrastających potęg Azji, wobec Ameryki Południowej […]. Sprzedając się Unii nie sprzedajemy się wielkiemu bogaczowi, który podzieli się z nami swoim bogactwem. To wejście w nową inkarnację czegoś na wzór Związku Sowieckiego – stwierdził.

Portret użytkownika ARTUR

Bieda to tam jest już od lat

Bieda to tam jest już od lat a obecnie nawet trudno mi sobie wyobrazić tragiczną sytuację i obyśmy nie dogonili nigdy ich standartów życia bo już nie podniesiemy się z dobrobytu . Cała nagonka na dobrobyt unijny od lat przypomina plandemę i myślę że nadal większość Polaków wierzy w te głupoty , gdyby tam było dobrze to urzędnicy już dawno by wyjechali a nie siedzieli przy biurkach . Wszystko ładnie wygląda gdy patrzy się poprzez ekran telewizora lecz na miejscu dopiero widać tragedie lecz niestety trzeba chcieć je zobaczyć a nie udawać że może mnie to nie dotyczy lub tego nie ma . Dopiero w rozmowach prywatnych , gdy powstanie strefa zaufania można się wiele dowiedzieć lecz nigdy nie spotkałem osoby która nie chciałaby mieszkać tak jak w Polsce .

Portret użytkownika Osho

Już w referendum głosowałem

Już w referendum głosowałem przeciwko wstąpieniu Polski do Unii, bo uważałem, że to zamiana jednego kołchozu na inny. Ktoś miał złudzenia, że jest inaczej? Do książek, Panowie i Panie. Uczyć się historii. Może wówczas dotrze do niektórych, że pod maskami wyfiokowanych, radosnych i tęczowych piesków, czają się wściekłe wilki. Ludzie się nie zmieniają. Zmieniają się tylko kostiumy i dekoracje.

Portret użytkownika Emir

Tym razem Admin napisał

Tym razem Admin napisał wszystko OK. Koń jaki jest każdy widzi.

Niestety możliwości obrony są już ograniczone do minimum; strach raz posiany w ludziach pleni się jak czarnek w nauce.

Malunki z Denver juz dawno pokazywały przyszłość. Zamalowano je tuż przed finałem.

Portret użytkownika baca

dziś wrzuce coś weselszego

dziś wrzuce coś weselszego dla rozładowania tej pandemicznego dramatu, coś lekkiego w sam raz na wakacje audycja dla zwolenników szczepień w celu podróżowania:

jest to fascynująca historia Polki która na szczepionki się zaszczepiła (klasyczny bełkot covidiotów) a jak już się wyszczepiła to poleciała do australii

miała paszport covidioty, miała testy, miała badania molekularne - cokolwiek to ma znaczyć, no i w nagrode za zaangażowanie i poświęcenie teraz ma na swój koszt pelnopłatną hotelową kwarantannę - zagarnęła wszystko co tylko można wygrać w żydowskiej ruletce...

trzymam kciuki żeby przed powrotem do Polski dostrzyknęli jej jeszcze kilka dawek przypominających o tym że jest covidiotką, bo jeszcze weźmie się i zapomni...

https://www.bitchute.com/video/mWJL8XTkyRLU/

 

Strony

Skomentuj