Co trzeci Amerykanin uważa, że eksperci i politycy kłamią w sprawie bezpieczeństwa szczepionek przeciw COVID-19

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wiele wskazuje na to, że nie uda się „grupie trzymającej władzę” proces wyszczepienia wszystkich ludzi. Liczba stawiających opór rośnie i dobrze.

32% dorosłych Amerykanów jest przekonanych, że ​​mainstreamowi eksperci i politycy kłamią na temat bezpieczeństwa szczepionek na COVID-19. Są zdania, że realizowana jest ukryta agenda mająca na celu wprowadzenie szeregu zmian w społeczeństwie, z którego część ma po prostu umrzeć po podaniu szczepionek.

W kłamliwą narrację na temat pandemii, wierzy 21% osób, które otrzymały już szczepionkę na koronawirusa i 63% spośród tych, którzy w ogóle nie myślą o zaszczepieniu się.

Zatem kilkadziesiąt milionów ludzi w samych tylko Stanach Zjednoczonych bardzo mocno patrzy swojemu rządowi na ręce. Na świecie ta liczba może oscylować wokół miliarda.

Byłoby świetnie, gdyby ta armia słusznie wątpiących nie malała i co najmniej trzymała stały poziom liczebności. Potrzebujemy bowiem bardzo mocno akcentów buntu w otoczeniu wszechobecnej, nachalnej propagandy skuteczności walki z COVID-19. Władza, czy to w Polsce, czy gdziekolwiek, cały czas musi czuć na plecach oddech osób nieustannie domagających się jasnych dowodów na słuszność działań polityków i osób rzekomo odpowiedzialnych za bezpieczeństwo zdrowia publicznego.

Ci ludzie nie mogą ani przez chwilę poczuć, że pokonali w ich mniemaniu głupie społeczeństwo.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika JPatio

Jak wiadomo osobom

Jak wiadomo osobom zaszczepionym wstrzykuje się mikro urządzenia, chipy itp.  Można to sprawdzić włączając przy zasczepionym Bluetooth. Pojawi się coś takiego jak na zdjęciu.  Każdy ma przypisany numer ID jak w obozach nazistowskich.

 

Portret użytkownika Quark

Zastanów sie człowieku .. Czy

Zastanów sie człowieku .. Czy Ty naprawdę uważasz , że pływające bezładnie w buteleczce ze szczepionką "mikroczipy" były by w stanie pojedynczo same "wejść" do strzykawki , żeby każdy delikwent dostał po jednym ??? Pomyśl trochę !

Portret użytkownika ARTUR

Politycy zawsze mieli różne

Politycy zawsze mieli różne teorie ale jedna pseudonaukowa wydaje się prawdziwa . Darwin ogłosił iż człowiek pochodzi od małpy jednak nie uściślił którzy to ludzie , sądząc jednak po różnych wypowiedziach można uzupełnić teorię stwierdzeniem że jedynie politycy pochodzą od małpy i dlatego mają taki dziwny sposób myślenia .

Portret użytkownika syriues

Tylko naiwny czlowiek nie

Tylko naiwny czlowiek nie dbając o swoja dusze zawierzylby bestii i uwierzyłby w tajemnicę. 

prawda jest dla wszystkich za darmo

A tajemnica dla kogo?pewnie dla wybranych ktorzy swoja dusze juz sprzedali.

Klamac to oni moga samych siebie.

Prawda I tak spojrzy im w oczy i ucieszy sie na ich spotkanie.stanie jak kosiarz i zetnie im głowy karzac im sie jeszcze napic krwi z aort szyjnych.

Portret użytkownika Wiertaranachazara

Jest mala i na razie jedyna

Jest mala i na razie jedyna nadzieja w tunelu , chyba da sie zmierzyc pole elektromagnetyczne covidioty / lub osoby klamiacej ,ze nie szczepila sie!!!
Pole zmienia sie na pewnej czestotliwosci - jesli cos da sie z tym zrobic , to mozna odczytac roznice przed szczepionka ,i po szczepionce i wtedy nie beda juz mogli ukryc przed foliarzami swoich dziabniec.
Do tego kazdy z niezaszczepionych byc moze bedzie mogl sprawdzic w kazdym miejscu takiego covidiote przykladajac w poblize jego pola otaaczajacego cialo urzadzenie do takiego pomiaru np teslomierz ... ciekawe czy u covidioty zmieniaja sie widma fizyczne jego pola energetycznego w tym kolory. pola.
To pytanie do Medium Smile

Strony

Skomentuj