Minister Niedzielski zapowiada na sierpień czwartą falę koronawirusa i płatne szczepionki przeciw COVID

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Minister Zdrowia Adam Niedzielski ogłosil w wywiadzie medialnym, że istnieje prawdopodobieństwo, że czwarta fala pandemii pojawi się już w II połowie sierpnia! Na dodatek ten sam minister ogłosił, że rozważane jest wprowadzenie odpłatności za trzecią i przyszłe dawki szczepień, które będą musieli sobie wstrzykiwać okresowo ci, którzy chcą cieszyć się z praw obywatelskich.

Nadchodząca czwarta fala koronawirusa jest już praktycznie przesądzona i nikogo już to nie dziwi, że wkrótce znowu pogrążymy się w pandemicznym szaleństwie. Covidek wziął urlop na wakację, jak stwierdził minister Dworczyk i wkrótce trzeba wracać do prozy życia. Od kilku tygodni obserwujemy zmasowaną operację propagandową mającą za zadanie przygotowanie ludzi do kolejnych obostrzeń i lockdownów, czyli uczynić z nich ponownie żałosnych niewolników.

 

Od początku roku słyszeliśmy cały czas, że wystarczy się zaszczepić i skończy się koszmar absurdalnych lockdownów i groteskowych maseczek, które przypominają nam, że jesteśmy niewolnikami systemu. Teraz okazuje się, że prawdą jest to co mówili od początku tzw. "foliarze" czyli według obecnej nomenklatury - wszyscy, którzy śmią mieć inne zdanie na temat przebiegu tzw. pandemii od propagandy rządowej. Okazuje się, że szczepionki nie chronią przed zakażeniem. Wystarczyło wygenerować w mediach straszny wariant koronawirusa, który powoduje śmiertelnie niebezpieczne przeziębienie i już można zaczynać cały cyrk od nowa.

 

Rządzący zapewniali, że szczepionki stręczone obywatelom, zabezpieczą ich przed zarażeniem. Teraz okazuje się, że zaszczepienie nie chroni przed COVIDem. Oficjalnie już przyznaje się, że zaszczepieni chorują, a złowrogi wariant Delta niebawem będzie dominującym na całym świecie. Przy poprzedniej fali straszono nas identycznie tzw. wariantem brytyjskim. Jednocześnie covidowi celebryci medyczni przekonują, że co prawda zaszczepieni chorują, ale lżej przechodzą zakażenie. Te same opowiastki serwowano nam przez lata w kontekście szczepionki przeciw grypie, wirusowi który wyginął w tajemniczych okolicznościach półtora roku temu.

 

Zatem okazuje się, że nawet po masowej akcji szczepień nasza sytuacja nie zmieniła się ani na jotę. Szczepionki okazują się są nieskuteczne na Deltę i niektóre rządy, jak na przykład brytyjski czy niemiecki, otwarcie już informują, że w październiku zacznie się wstrzykiwanie trzeciej zaktualizowanej dawki. Standardowo decydenci obiecują ludziom, że ta berbelucha już na pewno będzie skuteczna. I zapewne ta sama śpiewka będzie użyta przy piątej, szóstej i siódmej fali, które oczywiście będą skorelowane z sezonami grypowymi.

 

Ale to nie wszystko. Dowiedzieliśmy się również, że rząd planuje wprowadzenie odpłatności za szczepienia przeciw COVID. Potwierdził to między innymi wspomniany powyżej minister Niedzielski. Gdyby tak się stało państwo polskie stanie się kimś w rodzaju dealera narkotykowego. Dwie dawki za darmo, stworzenie sanitarnego apartheidu, a potem płatne szczepienia. Samonakręcający się biznes. Nie wiadomo do końca czy płatne miałyby być same preparaty czy też usługa zaszczepienia, co zasugerował Niedzielski.

 

Być może te sugestie szefa MZ to prymitywna akcja proszczepienna, bo dodał on, że jeśli ktoś się zaszczepi we wrześniu to wszystko odbędzie się bezpłatnie. Rządzący muszą chyba mieć wyobrażenie o Polakach jako bezkształtnej głupiej masie, która biegnie wstrzyknąć sobie eksperymentalne preparaty tylko dlatego, że są za darmo, czyli z naszych podatków.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika młotowiertara

 

 

Uwaga rząd szykuje prowokację i atak trolli. Ogłoszą na jesieni że 4 fala jest przez tych co się nie szczepią. To będzie celowe kłamstwo aby nie rząd zmuszał do szczepień i poto aby zmuszała was rzesza zaszczepionych. Presja społeczna grupy rówieśniczej. Pracodawcy, wykładowcy, koledzy ze szkoły pracy studiów będą wywierać nacisk ! Szczep się albo społeczne wykluczenie. Zobaczcie ilu waszych znajomych z fb pokazuje w relacji czy też wallu świstek o szczepieniu  oczekując poklasku !!!

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Szczep się albo społeczne

Szczep się albo społeczne wykluczenie

Znaczy szczpeany chcą się społecznie wykluczyć? Ja nigdy nie zabiegałem i nie zabiegam o wkluczenie się do szczepanów... Zwykle mnie irytują, więc po co miałbym to robić...

Portret użytkownika .44

Zobaczcie ilu waszych

Zobaczcie ilu waszych znajomych z fb pokazuje w relacji czy też wallu świstek o szczepieniu  oczekując poklasku !!!

To taka radocha przed pójściem do piasku !!! 

 

Zaśpiewam wam pejsbuki piosenkę jak xionc na mszy

Ch.j z wami i z duchem twoim 

Planeta Małp ebana

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Szczepan chodzę cały czas bez

Szczepan chodzę cały czas bez maski... Wchodzę bez maski do sklepów. Dlaczego jak spojrzę w oczy zamaskowanemu to spuszcza głowę, a jak dłużej go zmierzę wzrokiem to ucieka? Szczepan uwierz mi, to nie ja zostanę wyeliminowany....

Portret użytkownika Groot

Tak się zastanawiam dlaczego

Tak się zastanawiam dlaczego jedynym "argumentem" faszystów szczepionkowych jest płaska Ziemia , czyli żaden argument? Poziom przedszkolaka.
Faszysta szczepionkowy = płaskoziemiec = foliarz - nosi maskę na ryju i boi się czegoś na co normali ludzie nie zwracają uwagi. Kataru.
P.S. Najczęściej o płaskiej Ziemi mówią zwolennicy szczepień.

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Strony

Skomentuj