Pekin twierdzi, że naukowcy z Wuhan powinni otrzymać Nagrodę Nobla

Kategorie: 

Źródło: tg

Mimo, że coraz więcej dowodów wskazuje na to, że to Chiny stoją za stworzeniem SARS-CoV-2, rzecznik ministerstwa spraw zagranicznych CHRL w Pekinie wydał niezwykłe oświadczenie. Jest przekonany, że pracownicy laboratorium w Wuhan powinni otrzymać .... Nagrodę Nobla.

 

Nie ma dokładnego potwierdzenia, że wyciek wirusa COVID-19 miał miejsce w jednym z laboratoriów Wuhan Instytutu Wirusologii WIV. Ta instytucja posiada laboratorium P4. To miejsce o najwyższym poziomie bezpieczeństwa, w którym można pracować z najgroźniejszymi patogenami.

 

Laboratorium znajduje się obok targu owoców morza w mieście Wuhan, a to stamtąd rozpoczęły się masowe infekcje koronawirusem. Systemy bezpieczeństwa, zasady pracy pracowników i wszystko w P4 jest przemyślane w najdrobniejszych szczegółach, a zaniedbanie ze strony naukowców jest po prostu niemożliwe. Dlatego ta wersja została natychmiast wykluczona.

 

Dochodzenia i inspekcje przeprowadzone przez Biały Dom wykazały, że personel laboratorium zaraził się COVID-19 przed wybuchem epidemii. Chińskie władze starannie ukrywają ten fakt. Wiadomo też, że na koronawirusa zmarła żona jednego pracownika laboratorium, a to jeszcze przed pandemią.

 

Rzecznik chińskiego MSZ Zhao Lijian próbuje odwrócić uwagę opinii publicznej od laboratorium. Twierdzi, że nie jest to wina naukowców WIV. Wręcz przeciwnie, eksperci z Wuhan jako pierwsi zidentyfikowali sekwencję genomową COVID-19 i odkryli nowego wirusa.

 

Zhao Lijian narysował analogię do Luca Montiera, który odkrył wirusa AIDS. Wielki naukowiec otrzymał za swoje odkrycie Nagrodę Nobla. Dlatego też, Lijian jest pewien, że drużyna z Wuhan również powinna zostać nagrodzona.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika wojna.INFO

Chińczycy? To ciekawe

Chińczycy? To ciekawe dlaczego ja i moja żona już w 2018 roku przechorowaliśmy w środku lata "dziwną" grypę. Miała większość obajwów COVID-a, a ja jeszcze w 2019 roku próbowałem pozbyć się skutków które teraz obserwuje się u osób po COVID-19.

Różnica była taka, że objawy miały mniejsze nasileni,.nNatomiast zakźność była podobna.

PS. Dziwną grypą nazwała to lekarka która zobaczyła na prześwietleniu mleczne plamy na górnej części płuc mojej żony.

Portret użytkownika biedulka

Jeszcze za wcześnie na Nobla.

Jeszcze za wcześnie na Nobla. Jak dotąd odkryli małą cząsteczkę ok. 37 elementów którą nazwali przez przypadek lub celowo wirusem, mimo, że kompletny wirus to minimum kilkaset tysięcy elementów.
Nobel dla nich będzie zasadny jeżeli odkryją czego częścią jest odkryta mała cząsteczka i jaką naprawdę rolę pełni nie odkryta całość wobec wirusów w różnych organizmach: ludzkich, zwierzęcych czy roślinnych. Powodzenia Chińczycy.

Portret użytkownika Demiurg

A ja tam uważam, ze im się

A ja tam uważam, ze im się nagroda nobla należy w 100%. Nobel dorobił się na produkcji dynamitu i na wojnach; analogicznie dorobili się Smith, mormoni i Carnegie.

Komu jak komu, ale producentom najdoskonalszej broni w historii (wirusa i szczepionek) tym bardziej się nobel należy!

A nasz zysk jest taki, że odkryliśmy starannie do tej pory maskowany spisek przeciw zwykłym ludziom i udział w tym spisku naszej (niby) władzy; pisiorów, kościoła, itp

Portret użytkownika StrasznaPrawda

stoją za stworzeniem SARS-CoV

stoją za stworzeniem SARS-CoV-2

Wirus nie istnieje, nikt na to nie zachorował i nikt nie umarł, ale skoro chcesz wierzyć w brednie opowiadane przez USraelskich kongresmenów którzy palą świece chanukowe tak samo jak szefowie koncernów farmaceutycznych produkujących zabójcze szczepionki no to cóż.

Portret użytkownika NiePitol

Najpierw wypisujecie że nie

Najpierw wypisujecie że nie ma wirusa i straszycie szczepionkami a potem piszecie że w wuhan był wirus i sie ludzie zarazili. No więc jak juz wiemy że jest ten virus to raczej trzeba się szczepić bo by wszyscy poumierali to jest chyba oczywiste. A to że jakaś tam mała część ludzi umiera to tylko dlatego że mają słaby organizm i  chorobę spułistniejącą albo szpitale specjalnie ich zabijają wmawiając im że mają virusa. A sama szczepionka jest potrzebna i nie wmawiajcie ludziom że sie szprycują śmiercią bo jak zachorujecie antyszczepionkowcy to w tedy wy umrzecie i zobaczymy kto ostatni będzie się śmiał. Przecież są przypadki ludzi którzy wyszli z tego ale mają połowę płuc martwą bo sie nie szczepili lub przed szczepieniem ich virus dopadł.

Strony

Skomentuj