Prezydent Filipin grozi więzieniem każdemu niezaszczepionemu obywatelowi

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Prezydent Filipin Rodrigo Duterte, powiedział niedawno, że zamknie do więzienia wszystkich obywateli tego kraju, którzy odmówią przyjęcia szczepionki przeciwko wirusowi SARS-CoV2. Tym samym, Filipiny zostaną wkrótce pierwszym państwem, które zdecydowało się na tak drastyczne kroki.

 

Na obecną chwilę, liczba przypadków koronawirusa na Filipinach osiągnęła łączną liczbę ponad 1,3 miliona przypadków i 23 000 zgonów. Warto zauważyć, że prezydent tego kraju, celowo wystąpił przeciwko tamtejszej służbie zdrowia. Tamtejsi przedstawiciele MZ nalegali aby szczepionka przeciwko chorobie Covid-19 nie była obowiązkowa. Argumenty podane przez Duterte są zresztą dość trudne do zrozumienia. Przemawiając w telewizji, stwierdził on bowiem że „Jeśli jesteś osobą, która nie jest zaszczepiona, jesteś potencjalnym nosicielem”.

 

Stanowisko prezydenta Filipin idealnie obrazuje podejście wielu współczesnych polityków. Bezmyślne podejście do indywidualnych okoliczności takich jak choroby układu odpornościowego, układu krążenia czy nawet nowotwory, idealnie ukazuje arogancję jaka dla wielu z nas stała się codziennym widokiem. Eksperci ds. zdrowia ostrzegają, że nawet osoby zaszczepione, powinny nosić maski w miejscach publicznych, niezależnie od swojego statusu szczepień.

Jest tak dlatego, że nie sposób stwierdzić czy zaszczepione osoby nie rozprzestrzeniają choroby nawet po drugiej dawce. Pozostają jeszcze kwestie nowych wariantów wirusa. Badania kliniczne pokazują, że szczepionki Johnson & Johnson i Novavax, były mniej skuteczne w zapobieganiu objawowemu zakażeniu wariantem B.1.351 w porównaniu z oryginalnym koronawirusem.

 

Bez dalszych badań naukowcy nie mogą jeszcze stwierdzić, że szczepionki COVID-19 naprawdę chronią przed wszelką transmisją. Badania mające na celu bezpośrednią odpowiedź na to pytanie, poprzez śledzenie kontaktów, dopiero się rozpoczynają. Jednak prezydent Filipin, uznający się za alfę i omege, najwyraźniej zna już wszystkie potrzebne dane, do wprowadzenia pierwszej światowej sanitarnej dyktatury.
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika entyr

Za rok czy dwa kończą się

Za rok czy dwa kończą się testy syfów do "szczepienia", tym samym skończy się argument o eksperymencie medycznym. No a same "szczepiony" wejdą już w legalną kategorię "leków" wraz z całym "dobrodziejstwem" związanego z tym prawa i przepisów.
Kilka lat temu wprowadzono w Polsce "prawo" "pozwalające" na szczepienie siłą nawet preparatami eksperymentalnymi.

Od wielu lat, krok po kroku, ogradzano wam pastwisko, uszczelniano, zakładano druty kolczaste, budowano obok rzeźnię ... i sami w tym pomagaliście za kilka PLN więcej.
Latacie za kredytami, żeby zaszpanować przed sąsiadem, nurzacie się w bzdurach, mediach, smartfonach, gracie w swoje gierki, życie swoje potraficie poświęcić żeby zajechać bliźniego i nawet teraz nikt się nie potrafi zatrzymać i rozejrzeć dookoła Smile
Jeszcze w rzeźni będziecie gryźć i kopać bliźnich, bo wy to szlachta przecież i nie będziecie stać z motłochem ... Biggrin i serio: dla tych "ślachetnych", ważnych, powstanie osobne, ładniejsze wejście, przez które przepuszczać będą tylko elitę baranów - takie baranie/świńskie VIPy Biggrin

Portret użytkownika keri

Jak znam manipulację mendiów,

Jak znam manipulację mendiów, to prezydent Filipin nic takiego nie powiedział i nie wie, że nim straszą.

Po kilkunastu takich fałszywkach z różnych krajów mendia otworzą nierządom bramę do podobnych gróźb. Nierządy najpierw muszą mieć przez mendia przygotowany grunt, co matis usłużnie czyni.

Apel Polskiego Stow. Niezależnych Lekarzy i Naukowców, psnlin.pl

Portret użytkownika Quark

W takim razie obywatele

W takim razie obywatele Filipin powinni obalić prezydenta , który chce ich zniewolić i przymusem nakłonić do samoagresji ! Nie można nikogo na siłę przymusić do leczenia choroby psychicznej a "można" w ludzi wmuszać szczepienia których nie potrzebują ?? 

Portret użytkownika Zenek ;)

 

 

Pseudochrześcijanie czyli GOJSKIE PRZECHRZTY na JUDAIZM wyczekują z zaparciem na swoje "RUPTURE"

 

ale drogie guptawski WCZEPIONKA to wasze RUPTURE....

 

a dokładniej DEMONICZNE PODŁĄCZENIA w niej jakie tworza z was EGIPSKIE (vodooistyczne) ZOMBIE

na usługach FARAONA zwanego MASCHIACH.... JEZUS czy MINOTAUR (tak to ten od COROCZNEJ OFIARY z 7 chłopców i 7 dziewczynek... JAKIMI SIĘ OBŻERAŁ co szabas).

 

Innymi słowy elity sobie tworza z ludzi tzw INTERNET RZECZY czyli ZARZĄDZANE z CENTRALNEGO KOMPUTERA BEZMYŚLE BIOROBOTY.... o cyfrowej, bezdusznej,  I, ROBOT'ciej fizjognomi... takich NOWYCH SZARAKÓW bo stare stały się DYSFUNKCYJNE z uwagi na BEZPŁODNOŚC...

 

 więc CIESZCIE SIĘ I RADUJCIE ze WCZEPIONEK, waszej PRAWICY, LEWICY, a NAWET PEŁWICY w kontakcie z waszym ukochanym mzimu....

i ODPIER...&%$#e od CHRYSTUSA JAKIEGO SIĘ "INTRONIZACJAMI" WYRZEKLIŚCIE... w tym też ODBUDOWY LECHII. Biggrin

 

 

 

 

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Duterte to jeden z większych

Duterte to jeden z większych projankeskich przygłupów, któremu CIA podstawiła rzydówkę za żonę a jego świta to głównie trepy po wojskowych szkoleniach w Fort Leavenworth. Nic więc dziwnego że gra w jednej lidze z propagatorami ściemy-19. Wszak nie po to mówi żeby się szczepić aby zarobił na tym jakiś koncern bo szczepienia to tylko pare miliardów dla  hien żerujących na sztucznie stworzonym kryzysie. Prawdziwym powodem propagowania ściemy-19 przez Duterte, tatusia rzydoskich dzieci jest podtrzymywanie kłamstwa o wirusie jako śmiertelnym niebezpieczeństwie z Chin i tym samym napuszczanie Filipińczyków na Chińczyków tak aby Ci zrywali kontakty handlowe i osłabiali chińską gospodarkę.

 

Portret użytkownika entyr

Ku chwale tych co co chwila

Ku chwale tych co co chwila powtarzają:
- no tego to nie zrobią,
- no jak to zrobią to się wszyscy wkurwią i ich rozniosą.
- do tego się nie posuną, przecież wyborców swoich nie będą wsadzać
- strzelą sobie w stopę
idt itp.

Dziękuję, dobranoc.

Strony

Skomentuj