Przywódcy krajów G7 chcą zaszczepić na COVID-19 wszystkich ludzi na świecie do końca 2022 roku

Kategorie: 

Źródło: Internet

Na tegorocznym szczycie G7, w którymi biorą udział najbogatsze państwa świata, zapadło kilka kluczowych decyzji w związku z pandemią COVID-19. Realizacja tych planów oznaczać będzie przymus szczepień przeciwko koronawirusowi.

Kluczowa jest w tym kontekście wypowiedź premiera Wielkiej Brytanii - Borisa Johnsona, poprzedzająca szczyt:

W przyszłym tygodniu przywódcy największych demokracji świata spotkają się w historycznym momencie dla naszych krajów i dla całej planety. Świat oczekuje od nas, że sprostamy największemu wyzwaniu ery powojennej: pokonamy COVID i poprowadzimy globalne ożywienie napędzane naszymi wspólnymi wartościami. Zaszczepienie całego świata do końca przyszłego roku, byłoby największym wyczynem w historii medycyny. Wzywam pozostałych liderów G7, aby przyłączyli się do nas, abyśmy zakończyli tę straszną pandemię i zobowiązali się, że nigdy nie pozwolimy, by spustoszenie dokonane przez koronawirusa powtórzyło się.

Powiedział to człowiek, który jeszcze do niedawna tak bardzo lekceważył pandemię, że chciał sobie wstrzyknąć wirusa na wizji.

Teraz wezwał przywódców największych gospodarczych potęg z grupy G7, by ludność na całym świecie została zaszczepiona przeciw COVID-19 do końca 2022 roku.

W realizacji tego zadania ma pomóc przekazanie ponad miliarda szczepionek krajom mniej rozwiniętym.

Stany Zjednoczone zobowiązały się do przekazania uboższym państwom 500 milionów dawek szczepionki Pfizer, Wielka Brytania z kolei chce przekazać co najmniej 100 milionów dawek.

Jest to więc odpowiedź na apel wystosowany przez WHO, aby bogatsze kraje zamiast szczepić młodych ludzi, przekazały część swoich szczepionkowych zapasów państwom mniej rozwiniętym. Zdaniem Światowej Organizacji Zdrowia, potrzebne jest od 8 do 11 miliardów dawek szczepionki, by zaspokoić potrzeby krajów biednych.

Jeżeli jednak G7 chce zaszczepić wszystkich do końca przyszłego roku, to znaczy, że prędzej czy później pojawią się naciski na opornych, którzy nie chcą przyjąć antycovidowych preparatów. Zatem znów mamy do czynienia z realnym ryzykiem globalnego wymuszania na ludziach decyzji o zaszczepieniu, pod różnymi groźbami.

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika gash

Bo to nie jest uświadamianie

Bo to nie jest uświadamianie o tym skąd się biorą dzieci. Ludzie negujący szczepionki i łamiący świadomie obostrzenia sanitarne są niebezpieczni dla otoczenia i z nimi nie da się inaczej rozmawiać. Tutaj są we własnym sosie i poklepują się po plecach. Dla kontrastu muszą usłyszeć to co myśli reszta społeczeństwa o nich ale boi się powiedzieć na głos, ze względu na poziom jaki reprezentuje tutejsza grupa odbiorców - patrz na ilość przeklenst używanych w moim kierunku. Normalni ludzie tak nie piszą i przez to reszta się ich boi.

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Boi się całkiem słusznie

Boi się całkiem słusznie ponieważ każdy wolny człowiek ma prawo do samoobrony. Nie będzie tak, że banda idiotów wierząca wbrew statystykom w urojoną pandemię będzie terroryzować rozsądnych. Nie będzie tak, że banda psychopatów będzie terroryzowała prawych i odwracała przy tym kota ogonem jak na rasowe psycholstwo przystało. Musisz się liczyć ze sprawiedliwą odpowiedzią ze strony prawych Gash.

Portret użytkownika bajadera

Tak będzie. Nikt się nie

Tak będzie. Nikt się nie sprzeciwi. Zamknieto bary i nikt się nie sprzeciwił.

Będzie gorzej, jak zniszczą Golden Gate, ludzie wpadną w panikę.

Śmierć po kłuciu jest przypadkowa, bo nie o to chodzi.

mRna ma za zadanie zrobić z ludzi zombie, posłusznych morderców.

Ludzie będą slyszeć głosy, mieć zwidy, deprawacja będzie normą, dzieci będą sobie wybierać płeć itd...

Dlatego zajmuje się tym gates, mamy 5G i starlinki. Internet się haczy, a powinien być super.

Bo to wszystko jest nie dla naszego dobra.

Polecam filmik

https://www.youtube.com/watch?v=hLug2GbzTP4&list=LL&index=5&t=32s

Portret użytkownika Turkuss

Tak sobie patrzę na to

Tak sobie patrzę na to "zdjęcie tytułowe"... po prostu banda nieudaczników!

Naprawdę mam się ich bać!!!

Dla przykładu pierwszy od lewej nie umie sobie brwi przykleić, a chce 8mld wyszczepiać?

Nie bójcie się!

Portret użytkownika ​euklides

Teraz wezwał przywódców

Teraz wezwał przywódców największych gospodarczych potęg z grupy G7, by ludność na całym świecie została zaszczepiona przeciw COVID-19 do końca 2022 roku

Fajny, nierealny deadline... Jeszcze śmieszniej będzie gdy stado baranów się zreflektuje, że coś tu nie gra, a jest w zasadzie na granicy co widzę po smutnych oczętach w maseczkach i rozpromienionych kiedy można się nosić z odkrytym ryjkiem w plenerze.

Głosuj przeciw
-2
Portret użytkownika Teresa z Torunia

Astra Zeneca przybija trumien

Astra Zeneca przybija trumien wieka. Johnson & Johnson to filma troskliwa, od niej śmierć na pewno nie będzie miła. Pfizer, twórca niebiejskiej przez polaków wywikany; po dziabnięciu igełką nie zagoją się wam rany. Nowoczesna moderna; po niej większość populacji będzie umysłowo bierna. Po radzieckim sputniku będą mówić ci ty suchotniku. Szczepmy się rano, szczepmy się w nocy aby być w korporacji mocy.

Portret użytkownika sekator

Nie zdążą. Do końca tego roku

Nie zdążą. Do końca tego roku "białe kapelusze" z otoczenia Trumpa, zdmuchną w niebyt całe kabalistyczne żydostwo. Skończy się wymyślona na użytek zniewolenia pandemia, szczepienia mutujące RNA i czyniące z człowieka kukłę kierowaną sygnałem 5G. Taki ktoś nigdy nie rozpocznie rewolucji! I o to pejsatym chodzi. Na szczęście ludzie się budzą, powoli ale coraz ich więcej. Przetrzepiemy wraże skóry i odzyskamy oddany w pacht kraj. To tylko kwestia czasu.

Strony

Skomentuj