Kryptowaluta FUCKELON bije rekordy dzięki postom Elona Muska

Kategorie: 

Źródło: ZmianynaZiemi

FUCKELON Coin to wytwór społeczności handlarzy i górników kryptowalutowych, które czują się pokrzywdzone przez ostatnie działania Elona Muska. Jej wartość nie jest ogromna, lecz stanowi ona papierek lakmusowy, wskazujący na niechęć tejże społeczności, do twórcy Tesli i SpaceX. 

 

Wielu zwolenników Bitcoina utrzymuje, że CEO Tesli celowo manipuluje ceną największej kryptowaluty na świecie. Muskowi, zarzuca się nieuczciwą praktykę BTFD, polegającą na skupowaniu Bitcoina po zaniżonych cenach, które są rezultatem jego działań. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno, Tesla ogłosiła szerokie inwestycje w te kryptowalutę i umożliwiła jej posiadaczom zakup samochodów tej firmy, wzamian za wirtualne tokeny. Wiązało się to z olbrzymimi wzrostami ceny BTC i wielkimi zyskami dla jego posiadaczy.

Niedawno, Elon Musk poinformował jednak, że Tesla wstrzymuje możliwość zakupu samochodów tej firmy za pomocą Bitcoinów. Powodem takiej decyzji, ma być wzrastające zużycie paliw kopalnych na potrzeby "kopania" tej kryptowaluty. Kurs Bitcoina, niemal natychmiast zaczął pikować w dół. Reakcja internautów, była dość łatwa do przewidzenia. Oskarżają go o manipulowanie rynkiem BTC i uleganie naciskom, ze strony samozwańczych "obrońców środowiska".

Ponieważ sfera kryptowalut pozostaje nieuregulowana, Elon Musk nie poniesie konsekwencji swoich działań, ze strony władz USA. Ostatnie tweety miliardera dotyczące BTC, składały się zaledwie z dwóch memów, jednak i to, wystarczyło aby wywołać spadek jego ceny o 2000 dolarów. Jednocześnie, wpłynęło to na wzrost ceny FUCKELON Coin, który ustanowił nowy rekord wszech czasów. Podczas gdy brzmi to imponująco, waluta ta, jest obecnie warta około 0,000002731 dolara za token. Pojawiły się również obawy, że Tesla sprzeda zakupione kilka miesięcy temu Bitcoiny o wartości ponad 1,5 miliarda dolarów. Wywołałoby to istną panikę na rynkach kryptowalutowych co wiązałoby się z jeszcze większymi stratami dla posiadaczy BTC.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika natua

Mam kogoś żałować? Chyba

Mam kogoś żałować? Chyba tylko siebie, że przyszło mi żyć na świecie, między takimi durniami jak kryptomaniacy. Czy ktoś mnie posłuchał, kiedy ostrzegałem, że jeśli Musk "kupuje" to gada tak tylko po to, żeby upłynnić to, co już dawno kupił? Jelenie wtedy właśnie wydają ostatnie grosze, żeby wejść w ostatniej fazie hossy. Idę o zakład, że nikt, ani jeden cymbał tego nie przemyślał. I teraz powiem coś następnego i tego też nikt nie przemyśli.

Kiedy bitkoin już zdołuje tak, że ceny będą długo na jednym poziomie, wy wszyscy, obrażeni na bitkoina i cały świat, nie będziecie chcieli go kupować. Wtedy znów zrobi to jakiś Musk. Kupi tego masę za grosze. To oczywiście trochę ruszy ceny wyżej, ale tak delikatnie i płynnie, że tego nie zauważycie. Będzie to robił długo i powoli. W końcu niektórzy zaczną coś widzieć i co cwańsi, też nieśmiało kupią. I tak się zacznie następne golenie. Kiedy już kolejna hiperbola będzie widoczna, Musk powie, że kupuje bitkoiny i wy znów się rzucicie na to jak barany a Musk, hojną ręką będzie się pozbywał bezpiecznie. Kiedy wam już kasy braknie, rzuci na giełdy resztki i to znów załamie ceny.

I tak was będą golić w kółko, bo jesteście tępi jak stado owiec. Po jakiego grzyba kupujecie te śmieci, skoro nie stoi za nimi żadna wartość? Obrót towarami jest symboliczny a spekulacja sprawia, że nigdy nie zaistnieje bo walor który zwyżkuje, każdy chce trzymać a nie wydać. Kiedy zniżkuje, wtedy wszyscy się chcą pozbyć ale kto da ci towar za takie coś? Wiem, chcecie być cwani i pokazać "głupkom" jacy wielcy jesteście, choć nie odrobiliście lekcji z samych podstaw. Chcecie też łatwej kasy, choć tyle tu "sprawiedliwych".

Będziecie dymani do usranej śmierci bo jesteście leniwi, tępi i zakompleksieni jak ci, z których się lubicie nabijać (nie powiem, że niesłusznie).

Portret użytkownika inzynier magister

szykująsięwielkie zmiany na

szykująsięwielkie zmiany na świecie, ! oprócz kryptościemy walutowej będąrobić nowy holokaust, wszyscy ze zmienionym dna zostaną uznani za podludzi untermensch ! cytat "Przyśpieszenie zwiększyło się niepomiernie, gdy ktoś w Chinach przełożył wajchę, wkroczyliśmy przez to w „Nową Wspaniałą Erę” powszechnych manipulacji genetycznych. Życie i zachowanie społeczne zostało tym sposobem przemodelowane, staliśmy się królikami doświadczalnymi niewidzialnych szaleńców – „Nowych doktorów mengele”. Obecnie media stały się głównymi komentatorami nie tylko kowidowej codzienności, ale także wydarzeń nieistniejących, jak sztucznie zawyżane ilości zgonów, czy tzw. „bezpieczeństwo” nieprzebadanych preparatów biologii molekularnej."

http://argonauta.pl/czy-w-biblii-znajduje-sie-przepowiednia-majaca-zwiazek-z-kowidem-i-doswiadczalnym-preparatem/

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj