SARS-CoV-2 powstał w laboratorium a maski nie działają. Takie rewelacje tylko w mailach słynnego covidowego doktora Fauciego

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Amerykańskie media upubliczniły treść tysięcy maili covidowego celebryty medycznego i głównego doradcy prezydenta USA ds. Covid-19, a także dyrektora w WHO, Anthonego Fauciego. Z maili wynika, że maski nigdy nie byly potrzebne i Fauci dobrze o tym wiedział. Na dodatek potwierdza, że tak zwani "bezobjawowo chorzy" nie zarażaja. Fauci ignorował również maile informujace, że wirus nie jest wcale taki groźny i że od 2019 krażył wśród ludzi.

Gazeta Washington Post, portal internetowy BuzzFeed i telewizja CNN pozyskały w drodze dostępu do informacji publicznej ponad 3000 stron e-maili dr. Fauciego, datowanych od stycznia do czerwca 2020 roku. Wnioski z lektury są porażające i stawiają konstruktorów pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 z Faucim na czele, w bardzo złym świetle.

 

Okazuje się, że Dr Fauci, iż doskonale zdaje sobie sprawę z bezskuteczności stosowania masek. Co więcej z jego maili wynika, że żadne lockdowny nie były nigdy potrzebne, bo COVID pod względem śmiertelności i powikłań nie różni się znacząco od grypy sezonowej.

"Maski są tak naprawdę dla zarażonych, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji na osoby niezarażone, a nie chronić niezainfekowanych ludzi przed nabyciem infekcji." - twierdzil w lutym 2020 dr A.Fauci

Jest tam jeszcze więcej rewelacji. Okazało się na przykład, że pan Fauci miał świadomość, że hydroksychlorochina to może być jeden z leków, które leczą Covid, mimo to od początku naciskał na wprowadzenie masowych szczepień preparatami po pierwszej fazie badań klinicznych. Na dodatek znany doktor od COVIDa przyznaje w korespondencji, że nie ma czegoś takiego jak bezobjawowe rozsiewanie wirusa, a chyba każdy pamięta, że to było kamieniem węgielnym zamaskowania zdrowych ludzi.

 

Z maili Fauciego wynika wprost, że pandemia COVIDa została sztucznie wykreowana! Fauci kłamliwie stwierdził, że śmiertelność na COVID wynosi 2% i potem wszyscy powtarzali to jako fakt, mimo, że nieznana jest statystyka jaką się posługiwał. Potem WHO przyznało, że nie ma dużej różnicy między śmiertelnością na COVID-19, a śmiertelnością na grypę. Co więcej wszyscy chyba jesteśmy świadomi, że grypa nagle magicznie zniknęła i nikt nie naciska na szczepienia przeciw niemodnemu patogenowi. Niestety niemal nikomu nie wydaje się to dziwne i argumentują, że groteskowe karnawałowe zamaskowanie z którego drwił Fauci pomogło na grypę, ale nie pomogło na COvidka. Zaiste siła mediów wciąż jest przeogromna.

 

Co więcej Fauci przyznaje w mailach, że wirus SARS-CoV-2 został genetycznie zmodyfikowany. Co więcej to Amerykanie sfinansowali modyfikacje wirusa w celu zwiększenia jego agresywności! To nie jedna a dwie teorie spiekowe, które tym samym się odspiskowały. Zapewne dlatego właśnie Facebook oświadczył niedawno, że nie będzie już agresywnie cenzurował twierdzeń, że koronawirus wyciekł z laboratorium. Dotychczas gdy ktoś tak twierdził cenzorzy dwoili się i troili, aby takie teorie dyskredytować. Teraz ministerstwo prawdy wydało werdykt, że teoretyzowanie na temat wycieku zmodyfikowanego koronawirusa z laboratorium w Wuhan nie jest już teorią spiskową.

 

Jest to chyba największa bomba ujawniona w mailach Fauciego. Wygląda na to, że SARS-CoV-2 to wyprodukowana przez człowieka broń biologiczna wypuszczona w jakiś sposób z laboratorium wirusowego w Wuhan, ale to Fauci i jego wspólnicy przekazali Chinom kluczową technologię i fundusze na opracowanie takiej potencjalnej broni masowego rażenia! Czy to koniec doktora Fauciego a zarazem koniec pandemii?

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Medium

Obejrzyj sobie migawkę ze

Obejrzyj sobie migawkę ze statystyk zgonów w różnych krajach, dotyczy to głównie wpływu szczepień na liczbę zgonów na tle epidemii:

Impact of COVID Vaccinations on Mortality

Zwróć uwagę na Izrael. Ponoć tą nieszczęsną wojną z Palestyną odwrócono tam społeczną uwagę od liczby poszczepiennych zgonów.

Nie wierzysz w epidemię? Dobre sobie. Dziś już chyba każdy człowiek w średnim wieku ma kogoś zmarłego czy to w rodzinie, czy w bliskich kręgach. Masz szczęście, że Cię ominęło, ale może żyjesz w kompletnej izolacji?

Amerykańce pieprzą o demokracji i prawach człwoieka, prawie do opozycji itp. podobne bzdety, a nie gwarantują prawa najważniejszego, jakim jest prawo do życia.

W ospę w Ameryce wierzysz? W zarażone koce dla Indian?

Portret użytkownika drako_tr

Czyli jak widać na wykresach

Czyli jak widać na wykresach Medium, w momencie, kiedy sezonowa grypa, w naturalnym dla siebie czasie, zaczynała się wycofywać, cudowne szczepionki skutecznie temu zapobiegły utrzymując, a nawet zwiększając śmiertelność...a co dopiero będzie jesienią, kiedy powróci sezonowa grypa?

...co będzie z tymi debilami, którzy wyszczepieniem "wzmocnili" swoją kowidową odporność???

Wszyscy podejmujemy codziennie jakieś decyzje, po to mamy rozum i intuicję... ale skoro nie wszyscy potrafią z nich korzystać, to zapłacą najwyższą cenę....to jest przecież nasze naturalne prawo, tylko w tym przypadku przetrwają najmądrzejsi, ci co nie dali się w wuja zrobić fałszywą epidemią.

Portret użytkownika Medium

Z całym szacunkiem, ale skąd

Z całym szacunkiem, ale skąd Twój sentyment do grypy?

W dzieciństwie często się przeziębiałam, ale skutkiem przeziębienia wdawały się albo angina, albo zapalenie oskrzeli, nigdy o grypie się nie mówiło. Wirusy to w ogóle całkiem współczesny wynalazek, czyj, nie będę już palcem wskazywać.

Sprawdziłam słówko grypa w różnych językach i dziwnym trafem wszędzie brzmi tak samo. Anglosasi tylko wymyślili dodatkowe flu dla niepoznaki. Jest niedawno wydana książeczka "100 lat walki z grypą". Skoro 100 lat, to sprawdzamy w Google Books. No i faktycznie, w ostatnim stuleciu mamy częste występowanie tego słowa, a zaczęło się od tzw. hiszpanki, która wg doktora Jerzego Jaśkowskiego była epidemią, którą roznieśli zaszczepieni amerykańscy żołnierze po zejściu z pokładu okrętu w Hiszpanii w czasie I WŚ.

Szukamy wstecz i mamy tylko 5 wyników!!! Jeden z nich, "Homeopata polski" Antoniego Kaczkowskiego:

Glowa wyłysiała po grypie we Wiedniu 1832 r . , cera twarzy ani blada ani czerwona , zawisła najczęściej od poprzedniej nocy . ... miewałem częste bole gardła , katary , zepsucia żołądka , skłonność do przeziębienia , - zresztą byłem zdrów .

https://www.google.com/search?q=grypa+przezi%C4%99bienie&biw=1440&bih=770&source=lnt&tbs=cdr%3A1%2Ccd_min%3A1%2F1%2F1700%2Ccd_max%3A12%2F31%2F1899&tbm=bks 

Jak ktoś chętny, niech szuka samej grypy, ja dodałam przeziębienie, żeby nie wyskakiwały mi wyniki cyrylicą z uwagi na moje ustawienia języka w Google.

Tak więc podejrzewam, że przez 100 lat grypa się zużyła i odchodzi do lamusa, bo medyczna mafia wymyśliła nowinkę.

Medyczna, a to skąd? Czy przypadkiem nie od sławnych trucicieli Medici? Wink

Portret użytkownika drako_tr

skąd Twój sentyment do grypy?

skąd Twój sentyment do grypy?

- z przyzwyczajenia Biggrin

... jak widzisz i mi wyryto w bani tę nazwę, oczywiście masz rację Medium, ten sezon powinien nosić nazwę "sezon przeziębień", jednak jak słusznie zauważyłaś, nie bardzo można tak po prostu nazywać rzeczy po imieniu, bo nie bardzo są one wtedy "straszne" i nikt nie zechciałby przyjąć jakiejś tam szczepionki, przeciwko przeziębieniu Biggrin

Portret użytkownika 23

Gdyby ktokolwiek byłby tam na

Gdyby ktokolwiek byłby tam na górze szlachetny, nie byłoby tego co jest dziś na Ziemi. Oni wszyscy przypominają polityków ziemskich.

Dziwnie podobna ta religia z cielcem do indyjskiego ubóstwiania krów. Takie małe podobieństwo tylko.

Portret użytkownika inzynier magister

Mnie przeraża zachowanie

Mnie przeraża zachowanie pisowców ! A najbardziej premier miękusz ! Przecież miękusz jak by mu kazali ci z loży to by każdemu wbił po dziesięć strzykawek prosto w czoło ! Miększu okazał się typowym iluminatem banksterem ! To jest straszne bo jeszcze kiedyś mysłałem że miękusza można uznać za całkiem sensowanego polityka, ale teraz to jestem niem przerażony ! Każdy może upaść, za każdego trzeba się modlić, ale miękusz jest czymś strasznym ! Niech nas ocharnia Jezus Chrystus Zbawiciel !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Kutciwkut

"kiedyś mysłałem że miękusza

"kiedyś mysłałem że miękusza można uznać za całkiem sensowanego polityka" niektórym wydaje się że polityka zmieni świat na lepsze.  Bo im w telewizji jakis bufon w garniturku powiedział. Inzynier od razu wypierdol telewizor za okno tylko wpierw popacz czy aby ktoś nie idzie akurat. Na cholerę ci to gówno w domu. Potrzebujesz patrzeć na tych no aktorów i aktorki. A może jeszcze przykład z nich brali będziemy albo nasze dzieci co ? Zawód aktor , czyli pajac co wszystko powie dla kawałka papirków. Gwiazdy serialowe to są zwykłe sprzedajne szmatławiska no ale telewizja mówi "gwiazdy" na tych zasrańców. A poliniak klaszcze nawet jak jemu i dzieciom dają truciznę. Narody zostały doszczętnie zbałamucone, ogłupione, i na koniec zeszmacone. Teraz poliniaki wystawimy wam nowych frontmenów oni was uratują. Ładnie ubrana nowoczesna pani w telewizorku wam to wszystko wyjaśni. Pan waszy prezident już wasz poliniaki ratuje od kilku lat i co ? macie lepiej. Mamy bo pozwolono nam zdjąć maski na dworze. Dziękujemy panie dada.

Strony

Skomentuj