Na Filipinach pojawiła się dziwna poświata ponad chmurami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

14 kwietnia 2021 r. mieszkańcy Mansalay w Eastern Mindoro byli świadkami rzadkiego zjawiska niebiańskiego, kiedy niewytłumaczalne, wielobarwne światło pojawiło się nad formowaniem się chmur.

 

Według meteorologów nazywa się to „mętną opalizacją”. To wielokolorowe światło jest efektem załamania światła słonecznego na wodzie i lodzie w chmurach.

 

Ale co, jeśli to tajemnicze zjawisko niebieskie jest tak zwanym światłem trzęsienia ziemi, znakiem potencjalnego trzęsienia ziemi?

 

Tajemnicze jarzenia są czasami obserwowane przez ludzi przed, w trakcie lub po wstrząsie sejsmicznym. Badania pokazują, że najczęściej występują one w geologicznym układzie uskoków, gdy ziemia jest rozdzierana.

 

Cztery dni wcześniej, 10 kwietnia 2021 r., podobne światło pojawiło się po trzęsieniu ziemi w skali Richtera (SR) 6,7 w Malang Regency we wschodniej Jawie w Indonezji.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Quark

Jak ktoś ma technologię

Jak ktoś ma technologię pozwalającą budować statki miedzyplanetarne (albo między gwiedzne nawet) to potrafi też zamaskować jego obecność jakimś polem siłowym zaginającym światło tak , że widać jak statek "prześwituje". A te chmury powstają poprzez lokalne zawirowanie powietrza skupiające parę wodną w formie okrągłego obłoku. Skoro powstają tornada i trąby powietrzne to mogą też i okrągłe obłoczki.

Portret użytkownika Quark

Bo tak właśnie by było . Ten

Bo tak właśnie by było . Ten hipotetyczny Bóg stworzyciel chyba potrafiłby się zdobyć na coś bardziej wyrafinowanego i jednoznacznego , żeby nie budziło to niczyich wątpliwości , nie ? A skoro tak się nie dzieje , znaczy to że mamy do czynienia z czyimś mamieniem za pomocą jakiejś technologii.

Skomentuj