Czy białko „Magneto” - narzędzie do masowej kontroli zachowań - może znajdować się w szczepionkach na COVID-19?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Od kilku lat naukowcy pracują nad pewnym zmodyfikowanym białkiem, które wykorzystane na masową skalę, może doprowadzić do powstania totalnie kontrolowalnego społeczeństwa.

W 2016 roku uczonym z uniwersytetu w Virginii, udało się stworzyć specjalne, namagnesowane, zmodyfikowane genetycznie białko, które nazwali „Magneto”.

Jego zastosowanie polega na tym, aby wstawić je do wirusa wstrzykiwanego do mózgu zwierzęcia, w celu manipulowania aktywnością neuronów pod zdalnym wpływem pól magnetycznych.

Końcowa faza eksperymentu polegała na wstrzyknięciu „Magneto” do ciała prążkowanego myszy, a konkretniej, do głębokiej struktury mózgu, zawierającej neurony wytwarzające dopaminę, biorącą udział w procesach nagradzania i  motywacji. Potem umieszczono zwierzęta w aparacie podzielonym na namagnesowane i nie namagnesowane sekcje.

Myszy z „Magneto” spędzały znacznie więcej czasu w namagnesowanych obszarach niż myszy, którym nie wstrzyknięto tego białka. Jego aktywacja spowodowała, że ​​neurony ciała prążkowanego zaczęły wydzielać dopaminę. To z tego powodu myszy znajdowały się w tych obszarach, które przynosiły im satysfakcję.

Doświadczenie to pokazało, że przy pomocy wstrzykiwalnego białka „Magneto”, można zdalnie kontrolować wzbudzanie neuronów w  głębi mózgu, a co za tym idzie kontrolować i manipulować złożonymi zachowaniami.

Czy owe białko może znajdować się w składzie obecnych szczepionek na COVID-19 lub czy może zostać wykorzystane w kolejnych ich generacjach, przy założeniu, że będzie trzeba przyjąć kolejne dawki? Czy technologia ta została na tyle udoskonalona, że nie trzeba go już wstrzykiwać do mózgu, bo można taki sam efekt osiągnąć, wbijając igłę w ramię?

 

Źródło: pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26950006/

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

Temu światu już nic nie

Temu światu już nic nie pomoże gdyż został on zdewastowany. Teraz jest jego powolna agonia. Ten który przyszedł zbawić ludzkość został przecież opluty. Biblia:

Któż uwierzy temu, cośmy usłyszeli? na kim że się ramię Pańskie objawiło? 12 On wyrósł przed nami jak młode drzewo i jakby korzeń 2 z wyschniętej ziemi. Nie miał On wdzięku ani też blasku, aby na Niego popatrzeć, ani wyglądu, by się nam podobał.

Teraz jest porwanie wierząch. Biblia:

15 To bowiem głosimy wam jako słowo Pańskie, że my, żywi w (duchu), pozostawieni na przyjście Pana, nie wyprzedzimy tych, którzy w (duchu) pomarli9

Zatem czytając powyższy tekst nie uda nam się nawrócić tych którzy w duchu pomarli. 

 W duchu pomarli Bogaci gdyż w tym świecie to bogaci (Boga ci) decydują o naszym losie i losie naszych bliskich. Czy faktycznie są oni od naszego Boga? Nie skoro tworzą sobie takie symbole.

Mój brat w wierze właśnie zakomunikował, że nie chce mu się już żyć bo wie, że szczepionka, grzebanie testem w czole, maseczki to znamiona lucyfera i czeka nas ucisk.

 https://youtu.be/o78xnvlNnKg

Ja też to doskonale wiem i każdy prawdziwie wierzący to wie. Tu nie chodzi o to czy ktoś jest z Azji, Turcji czy Ameryki. To się porostu czuje. To jest taki głos w sercu, że idzie najgorsze z prześladowaniem włącznie i prawdopodobnie będą nas zabijać już niedługo. II wojna światowa to przy tym pestka.

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika baca

twój zwabiciel dał ci jak to

twój zwabiciel dał ci jak to wujek dobra rada na trudne czasy parę zajebistych pomysłów: jak ci wjebią szczepionkę - pokochaj nieprzyjaciół i nadstaw drugi policzek - jak policzki ci się skończą wal jak w dym do królestwa niebieskiego nie bój nic tam sami swoi Smile
tymczasem nie opętani schizofreniczną miłością do nieprzyjaciół poczekają sobie spokojnie aż tacy jak ty wyginą a potem wezmą sprawy w swoje ręce...
po to żeby świat urzadzić bez kosztownego utrzymywania debili...

 

Portret użytkownika OjciecDyrektor

Mógłbym napisać "nie strasz

Mógłbym napisać "nie strasz nie strasz, bo się ...asz".
Ale to co piszesz czują wszyscy, nawet zaszczepieni. Każdy z nas wie lub ma w podświadomości lub świadomości, że po prostu coś wisi w powietrzu, i jak to mówimy "kiedyś to jebnie. Musi jebnąć".
Tylko lepiej przeżyć, czy trafić z mety do Królestwa niebieskiego ? ROFL

Jak będzie przymusz, to chcę zastrzyk w pośladek. Zawsze będę szczerze odpowiadał, że mam szczepionkę w dupie.

Portret użytkownika drako_tr

" To jest taki głos w sercu,

" To jest taki głos w sercu, że idzie najgorsze z prześladowaniem włącznie i prawdopodobnie będą nas zabijać już niedługo..."

hmmm..to co teraz czujesz, jest tak przesiąknięte lękiem, że aż sąsiada zalało Biggrin

Spokojnie, jak chcesz zobaczyć, co naprawdę nas czeka, najpierw pozbądź się czarnych myśli, bo jak widzisz, bardzo skutecznie zamazały Ci one "obraz" i pokazują coś, zupełnie innego.

Mam pomysła... jest świetna pogoda, idź do lasu, albo nad jeziorko, weź słuchawki i odpal swoje top-utwory, zobaczysz jak słonko i muza, szybko uwolnią Cię z mroków, w których utkwiłeś.

Ja zaraz zabieram swoje pociechy i spadamy na plażę Smile

PS. a tu coś, od mojej najmniejszej pocieszki:

Piosenki dla...

Portret użytkownika jagódka

Nie pocieszaj się, a wypad

Nie pocieszaj się, a wypad nad morze, zawsze można. Ma rację, ale kto nie ma wiary, szuka wyłumaczenia, ucieka, zagłusza głos ducha. A nuż sie uda. To nie pomoże, Apokalipsa Sw.Jana, i wszystko jasne. 

Portret użytkownika drako_tr

@Jagódko

@Jagódko

Skoro ma rację, to chyba już powinniśmy zbiorowego samobója strzelić Biggrin

Wszystko Ci się Jagódko rozjaśni, gdy zrozumiesz, że apokalipsa nie mówi o naszym końcu, tylko o naszym początku.

...koniec to będą mieli ci, co nas od kilku tysięcy lat zabijają, a teraz przyspieszyli tempo, dodając genetyczne szpryce...nie powiedział Ci Twój duch, by nie przyjmować nic, co będą chcieli Ci wręczyć?...nie powiedział Ci, że jak nie pozwolisz się zwieść, to jesteś bezpieczna???...bo mój, od ponad roku mi to powtarza.

 

Portret użytkownika Szael

Coś pokręciłeś i wyrwałeś

Coś pokręciłeś i wyrwałeś fragment z kontekstu. Chodzi raczej o to, że jedni drugich nie wyprzedzą Ci święci którzy żyją, przy przyjściu Jezusa nie wyprzedzą tych świętych, którzy wcześniej pomarli (zasnęli), bo ci zmarli (święci) zostaną wskrzeszeni i razem z żywymi (świętymi) będą wzięci na obłokach w powietrze na spotkanie Pana (przy czym będą mieć przemienione, nowego rodzaju ciała na wzór ciała zmartwychwstałego Chrystusa). Poniżej dwa bardziej rozwinięte cytaty z przekładu dosłownego, które pozwalają bardziej zrozumieć kontekst.

"Bo to wam mówimy w Słowie Pana, że my, którzy żyjemy i nadal pozostawiani do przyjścia Pana, nie wyprzedzimy tych, którzy zasnęli. Gdyż sam Pan na (okrzyk) rozkazu, na głos władcy posłańców (archanioła) i trąby Bożej zstąpi z nieba; wtedy najpierw powstaną ci, którzy umarli w Pomazańcu, potem my, którzy pozostajemy przy życiu, razem z nimi będziemy porwani w obłokach na spotkanie Pana, w powietrze; i tak zawsze będziemy z Panem." (1 Tes 15-17)

oraz,

"Oto mówię wam tajemnicę: Nie wszyscy wprawdzie zaśniemy, ale wszyscy będziemy przemienieni, w jednej chwili, w oka mgnieniu, (na dźwięk) ostatniej trąby; gdyż trąba zabrzmi i umarli wzbudzeni zostaną jako niezniszczalni, a my zostaniemy przemienienii."  (1 Kor 15 51-52)

 

Samo mówienie, że się wierzy nie wystarczy, trzeba być gotowym, przyjście Jezusa już niebawem, dlatego należy prawdziwie pokutować... Poniżej trzy cytaty z NT, które dotrą do tych, do których dotrzeć mają:

"Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle."

"Kto słucha słowa mego i wierzy temu, który Mnie posłał, ma życie wieczne i nie idzie na sąd, lecz ze śmierci przeszedł do życia."

"Kto wierzy w Syna, ma życie wieczne, kto natomiast odmawia Synowi posłuszeństwa, nie zazna życia, lecz ciąży na nim Boży gniew"

Strony

Skomentuj