Pula Polaków, których rząd „urobił” powoli się wyczerpuje. Zostali ci, którzy mówią „sprawdzam”

Kategorie: 

Źródło: Internet

Rząd chwali się codziennie tym, jak pięknie i sprawnie przyszło mu przekonać Polaków do konieczności zaszczepienia na COVID-19, w imię ogólnego interesu narodu. Owszem, licznik bije imponująco, ale wkrótce może się zatrzymać. Niektórzy bowiem nie uwierzą już w żadne zapewnienia.

Do tej pory zaszczepiono w Polsce prawie 16,5 miliona ludzi, z czego dwiema dawkami, prawie 5 milionów. Obecnie jest to prawie 13% całej populacji naszego kraju.

Jednak, jak podaje dziennik „Rzeczpospolita”, zainteresowanie szczepionkami wśród Polaków, szybko słabnie. W związku z tym rząd szuka sposobów, jak zachęcić nieprzekonanych.

Gazeta informuje, że rządzący planują przyspieszenie akcji promocyjnej szprycowania na czas. Koordynator Narodowego Programu Szczepień - Michał Dworczyk - zapowiedział mobilizowanie samorządowców do wdrażania kolejnych działań, mających na celu dotarcie do wielkiej rzeszy ludzi patrzących na sprawę pandemii inaczej, niż nakazują media od lewa do prawa.

„Covidowy gwiazdor”, a jednocześnie prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych - Michał Sutkowski - stanowczo podkreśla potrzebę stworzenia solidnego systemu zachęt i za wzór podaje władze Wałbrzycha, które chciały zmusić mieszkańców do szczepień lokalnymi uchwałami. Sutkowski proponuje, aby w koszyku benefitów znalazły się np. tańsze bilety na komunikację miejską. Według niego ogromną rolę spełnią także paszporty covidowe, które ułatwią wyjazd za granicę Polakom z syndromem klasy próżniaczej, którzy dla własnej wygody zrezygnowali z dociekania, co jest w ogóle grane.

Inni sypią groszem, dając od 500 do 1000 złotych każdemu, kto się zaszczepi. To i tak słabo, bo w USA jest loteria, w której można wygrać milion dolarów za przyjęcie tego ustrojstwa, które podlega pod „nową Norymbergę”.

Jednak teraz rząd już nie będzie miał tak łatwo, bo tych, którzy deklarują niechęć z powodów ideologicznych, jest coraz więcej. Ich tak łatwo urobić się nie da. Będą walczyć, będą protestować i będą pytać.

Dla niektórych obecna walka z narracją pandemiczną rządów świata, jest jak kiedyś walka o niepodległość i obalenie komuny. To nie jest bowiem wyłącznie kwestia „zastrzyczku oraz igiełki”. To kwestia walki z systemem. Jeśli wybierasz wycieczkę i snobizm, jesteś po stronie tych, którzy kiedyś zabiorą ci więcej niż wolność.
 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika jaceks77

Jestem ciekaw jak te

Jestem ciekaw jak te reklamowanie szczepionek przez lekarzy ma się do artykułu 63 Kodeksu Etyki Lekarskiej, który wprost wskazuje, że lekarz nie powinien wyrażać zgody na używanie swojego nazwiska i wizerunku dla celów komercyjnych. A to jest typowa komercja. Szkoda , że nie ma na to przepisu dyscyplinującego.

Portret użytkownika Słowianka

Nie ma takiej możliwości

Nie ma takiej możliwości żebym dała się „zaszczepić” bo szczepionką ciężko to nazwać. Wszyscy z mojego otoczenia jak barany idą na rzeź. Jakim cudem? Jak można być aż tak ślepym? Ja rozumiem różne teorie, mniej lub bardziej prawdopodobne. Wolę dmuchać na zimne w wielu sprawach. W wielu też przymykam oko lub szukam jakichś pozytywów. Wychodzę z założenia, że lepiej wmieszać się w tłum ale myśleć i wiedzieć swoje. Kiedy przyjdzie odpowiedni moment wycofać się na z góry upatrzone pozycje.

Teraz już jest oczywiste, że cała ta niewiarygodna szopka z Covid była po to by wstrzyknąć wszystkim ludziom jakieś świństwo. To logiczne. Zabójczy wirus może zaszkodzić tym, którzy według planu mają przeżyć. Szczepienie, ma za zadanie depopulację oraz posłuszeństwo, w zależności którą „szczepionkę” dostaniesz. Wszystko dopracowane jak w zegarku i jakby tak naprawdę nikt się z tym nie kryje. Możnowładcy otwarcie mówią o łamaniu Konstytucji RP i Porozumień Genewskich poprzez zmuszanie ludzi do szczepień. Sam fakt, że MUSZĄ zaszczepić się wszyscy już włącza u każdego przeciętnie inteligentnego człowieka czerwony alarm.

Przed nami dwa scenariusze, dlaczego? To ważne pytanie, na które warto odpowiedzieć. Jeden nie wyklucza drugiego.

Pierwszy to oczywiście Światowy Krach, który niczym śmierć z kosą wisi nad naszymi głowami. Ceny nieruchomości sięgają zenitu i prawdą jest, że lipiec – sierpień wszystko runie. Drugą sprawą jest ujawnienie informacji o UFO, które może wiązać się z ujawnieniem się naszych Kosmicznych nowych Panów, którzy po upadku gospodarczym ludzkości przejmą władzę. Do tego potrzebni są im posłuszni ludzie. A ludzie będą posłuszni, bo dali sobie wstrzyknąć

Jakieś gówno, które być może pozwoli nami sterować.

To nie wszystko, już nawet religie, w tym Chrześcijaństwo, czyli wiara Żydów nie Polaków ale jednak, mówi o znaku bestii.

 

Co by to nie było, wszystkie znaki na niebie i ziemi, intuicja, instynkt samozachowawczy oraz wszystkie informacje zbieżne i rozbieżne. Cały ten cyrk, kłamstwa, manipulacje informacjami i danymi od półtora roku pokazuje, że najgorszą możliwą opcją jest zaszczepienie się.

Mimo to, wszyscy idą niczym barany na rzeź. Nie rozumiem. No potrafię tego pojąć. Jestem w głębokim szoku. Czyste szaleństwo…

Nas, „opornych” prawdopodobnie pozabijają, pozamykają, zmuszą do ciężkich prac w kopalniach.

Nasi albo obcy, choć ci nasi są już dla mnie i tak obcy.

 

Ale nie poddam się, nie ulegnę…

 

 

„Skulony w jakiejś ciemnej jamie smaczniem sobie spał
I spały małe wilczki dwa, zupełnie ślepe jeszcze
Wtem stary wilk przewodnik, co życie dobrze znał
Łeb podniósł, warknął groźnie, aż mną szarpnęły dreszcze

Poczułem nagle wokół siebie nienawistną woń
Woń, która tłumi wszelki spokój, zrywa wszystkie sny
Z daleka ktoś, gdzieś krzyknął nagle krótki rozkaz: Goń!
I z czterech stron wypadły na nas cztery gończe psy!

Obława, obława na młode wilki obława
Te dzikie zapalczywe, w gęstym lesie wychowane
Krąg śniegu wydeptany, w tym kręgu plama krwawa
Ciała wilcze kłami gończych psów szarpane!

Ten, który rzucił na mnie się, niewiele szczęścia miał
Bo wypadł prosto mi na kły i krew trysnęła z rany
Gdym teraz ile w łapach sił przed siebie prosto rwał
Ujrzałem małe wilczki dwa na strzępy rozszarpane

Zginęły ślepe, ufne tak, puszyste kłębki dwa
Bezradne na tym świecie złym nie wiedząc, kto je zdławił
I zginie także stary wilk, choć życie dobrze zna
Bo z trzema na raz walczy psami i z ran trzech naraz krwawi

Obława, obława na młode wilki obława
Te dzikie zapalczywe, w gęstym lesie wychowane
Krąg śniegu wydeptany, w tym kręgu plama krwawa
Ciała wilcze kłami gończych psów szarpane!

Wypadłem na otwartą przestrzeń pianą z pyska tocząc
Lecz tutaj też ze wszystkich stron zła mnie otacza woń
A myśliwemu, co mnie dojrzał, już się śmieją oczy
I ręka pewna niezawodna podnosi w górę broń

Rzucam się w bok, na oślep gnam, aż ziemia spod łap pryska
I wtedy pada pierwszy strzał, co kark mi rozszarpuje
Pędzę, słyszę jak on klnie, krew mi płynie z pyska
On strzela po raz drugi, lecz teraz już pudłuje

Obława, obława na młode wilki obława
Te dzikie zapalczywe, w gęstym lesie wychowane
Krąg śniegu wydeptany, w tym kręgu plama krwawa
Ciała wilcze kłami gończych psów szarpane!

Wyrwałem się z obławy tej, schowałem w jakiś las
Lecz ile szczęścia miałem w tym to każdy chyba przyzna
Leżałem w śniegu jak nieżywy długi, długi czas
Po strzale zaś na zawsze mi została krwawa blizna

Lecz nie skończyła się obława i nie śpią gończe psy
I giną ciągle wilki młode na całym wielkim świecie
Nie dajcie z siebie zedrzeć skór, brońcie się i wy
O, bracia wilcy! Brońcie się nim wszyscy wyginiecie

Obława, obława na młode wilki obława
Te dzikie zapalczywe, w gęstym lesie wychowane
Krąg śniegu wydeptany, w tym kręgu plama krwawa
Ciała wilcze kłami gończych psów szarpane!”

Sanktuarium mojej duszy stoi niewzruszone w świetle Bytu Bytów.

Portret użytkownika Elszeba

Mam dreszcze na całym ciele

Mam dreszcze na całym ciele po przeczytaniu tego posta.Zgadzam się, wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią że to jest coś złego ale w ludziach został zasiany strach i właśnie ten strach spowodował iż zanika instynkt samozachowawczy.

Portret użytkownika maggi

Jesteś dokładnym analitykiem

Jesteś dokładnym analitykiem więc przyjrzyj si  jak skonczył bard Kaczmarski, Soli Darcie które tak bardzo opiewał oraz ich  Bolek przywódca na którego niejaki Kiszczak miał grubą teczkę. Na wszystkich aktywistów ówczesnej opozycji oraz większość biskupów (pedo i nie tylko) też miał.  Cyrk i manipualcje były i będą a Ty ulegasz emocjom i publikujesz wierszyki, podobnie jak inny dyskutant relacje z marszów religijnych.  

Portret użytkownika MlotoWiertara

NWO doskonale wie , ze nic

NWO doskonale wie , ze nic nie zrobicie i stad chazar moze sie nabijac. Jesli do tego momentu nic nie zrobiliscie to dalej tez nic nie zrobicie , tak to dziala.

To , ze mozecie popisac czy pokrzyczec na demonstracjach , to nie wasza zasluga, a NWO ,ktore wam to daje.( dziwie sie , ze oni tyle czasu wam daja ) moze dlatego byscie tego nie zauwazyli , ze juz jestescie w obozie koncentracyjnym zwanym Polska ,a moze i Europa .(inne kraje walcza ,ale tez slabo im to wychodzi.) Wy nie walczycie wcale .. tylko pyskujecie ,co jest doskonale na reke NWO  ,bo nigdy nic nie zrobicie a dlaczego?

Bo nie wiecie , co jak i kiedy zrobic...Jestescie juz skresleni przez nich , tylko o tym nie wiecie ( oni doskonale wiedza , ze sie nie bedziecie w ogole bronic)

Swiaadomosc , ze wiecie co oni zrobia , ich tylko smieszy.

Ja wiem tez , ze jest zasada "dziel i rzadz" i wy to wiecie i co? Dalej dzielicie sie , mimo ze wiecie o tym !!!

Wasza walka to komenty , nic wiecej czyli inaczej smiech na sali...

I teraz dlaczego przegraliscie ??? Poniewaz jestescie przyzwyczajeni do NWO i bez nich zyc nie bedziecie juz potrafili.

80 proc antysystemowcow stopnieje gdy :

kibole nie zobacza meczu

matrixy nie wejda bez paszportu do internetu

sportowcy do silowni

celebryti na rynek i sklepy z moda

gracze nie kupia swoich nowych gierek

filmowcy nie obejrza swoich filmow z hollywood

turysci nie zobacza innych krajow

internetowi napinacze nie zrobia zadnych zakupow w internecie

patola foliarze nie wejda na swoje osiedle do swoich mieszkan , by puszczac glosno muzyke czy wyprowadzic psa.

wszyscy nie wejda do sadu po wezwaniach ani do zadnych instytucji panstwowych

pracownicy nie beda mogli pracowac bez zaszczepienia

nie bedziecie mogli przemieszczac sie samochodami , pociagami , autobusami( watpie by ktos z was zdecydowal sie na 500 km piesza wedrowke)

przyzwyczajenie do jedzenia hamburgera a niejedzenia

lenistwo na zasadzie nie chce mi sie - wole umrzec nic nie robiac lub po szczepionce.

Tak to bedzie wygladac.

 Polak madry po szkodzie a nie przed...

Uczcie sie obecnie od Palestyny, bo to czeka was i cala Europe.

A tylko dlatego ze nikomu sie nie chce walczyc na smierc i zycie o wolnosc wasza i nasza...

I dodam jeszcze ,ze wielu z was sie wydaje ,ze smiechem mozna zabic mamuta i to jeszcze w pojedynke.

Strony

Skomentuj