Geny SARS-CoV-2 mogą łączyć się z ludzkim DNA. Nowe badanie oferuje wyjaśnienie dla fałszywie dodatnich testów

Kategorie: 

Źródło: pixabay

Grupa naukowców udowodniła hipotezę, zgodnie z którą cząsteczki koronawirusa SARS-CoV2, mogą łączyć się z naszymi chromosomami i pozostawać tam przez długi czas po zakończeniu infekcji. Jeśli jest to prawda, to znaleziono wyjaśnienie "fałszywie dodatnich" wyników testów na obecność koronawirusa.

 

Biolog Rudolph Jaenisch i genetyk Richard Young z MIT, wywołali burzę na Twitterze w grudniu 2020 roku, kiedy po raz pierwszy wyszli z tym pomysłem w preprincie dla repozytorium bioRxiv. Naukowcy podkreślili, że integracja wirusowa nie oznacza, że ​​ludzie którzy wyzdrowieli z COVID-19 wciąż zarażają innych. Sceptycy argumentowali wówczas, że pozyskane wyniki były artefaktami laboratoryjnymi. Krytycy oskarżyli badaczy o podsycanie nieuzasadnionych obaw, że szczepionki RNA przeciwko SARS-CoV 2, mogą w jakiś sposób zmienić ludzkie DNA. 

Janesic i Young podkreślają, byli mocno zaskoczeni tym oskarżeniem, ponieważ zarówno oryginalne, jak i nowe ustalenia opisane w pracy, w żaden sposób nie sugerują, że szczepionki integrują swoje sekwencje z naszym DNA. Naukowcy przedstawili jednak szereg krytycznych uwag, z których część została poruszona w internetowym wydaniu Proceedings of the National Academy of Sciences. Zgodnie ze słowami badaczy:

„Mamy teraz jednoznaczne dowody na to, że sekwencje koronawirusa mogą integrować się z ludzkim genomem.”

Wirus SARS-CoV-2, który powoduje chorobę COVID-19, ma geny zbudowane z RNA. Zgodnie z ustaleniami badaczy, w rzadkich przypadkach enzym w ludzkich komórkach może kopiować sekwencje wirusowe do DNA i wstawiać je do naszego chromosomu. Ten enzym jest kodowany przez LINE-1, sekwencje które zajmują 17% ludzkiego genomu i są artefaktami starożytnych infekcji retrowirusowych. W swoim preprincie, naukowcy przedstawili dowody na to, że gdy komórki ludzkie zawierające dodatkowe elementy LINE-1 są zakażone koronawirusem, sekwencje DNA  SARS-CoV-2 są wstawiane do chromosomów komórek.

 

Wielu badaczy specjalizujących się w elementach LINE-1, uważa że dostępne dane są zbyt skąpe, aby uzasadnić to twierdzenie. W dwóch badaniach uzupełniających, z których obydwa zostały opublikowane na stronie internetowej bioRxiv, krytycy dostarczyli dowodów na to, że domniemane chimery śladów ludzkiego i wirusowego DNA są rutynowo tworzone przy użyciu tej samej techniki, którą grupa wykorzystała do wyszukiwania ich chromosomów.

W nowym artykule, zespół naukowców przytacza dowody na to, że same artefakty nie są w stanie wyjaśnić wykrytych poziomów wirusowego i ludzkiego chimerycznego DNA. Naukowcy wykazali również, że części elementów LINE-1 otaczają zintegrowaną sekwencję genetyczną wirusa, co dodatkowo potwierdza ich hipotezę. Co ciekawe, w dojściu do takich wniosków, pomógł im jeden z pierwotnych sceptyków, Stephen Hughes z National Cancer Institute. Nowe doniesienia dotyczą integracji SARS-CoV-2 z tkankami żywych i poddanych sekcji pacjentów z COVID-19. 

 

Naukowcy odkryli wysoki poziom RNA, który jest wytwarzany przez zintegrowany wirusowy DNA tylko wtedy, gdy komórka odczytuje swoją sekwencję w celu utworzenia białek. Badacze przyznają jednak, że póki co nie ma bezpośrednich dowodów na ten związek. Zarówno Young, jak i Jaenisch przyznali, że krytyka jakiej zostali poddani po publikacji preprintu, jest większa niż za jakiekolwiek inne badanie w ich karierze. Wszystko dlatego, że społeczność naukowa, panicznie obawia się, że odegra ono rolę w rękach sceptyków szczepień, przestrzegających przed nowo zatwierdzonymi szczepionkami mRNA.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika Szczepionkowy Idiota

Line-1 koduje enzym

Line-1 koduje enzym odpowiedzialny za wpisanie wirusa do DNA, jest pozostałością po gamma retro wirusach. Gamma retro wirusami są zanieczyszczone tradycyjne szczepionki podawane populacjom przed całym tym covidowym cyrkiem, więc Line-1 jako pozostałość po gamma retrowirusach zawartych w tradycyjnych szczepionkach , moze mieć spora czść populacji. Laboratoria produkujące szczepionki są pełne gamma rero wirusów, gdyż zajmowały się badaniami zmiany DNA za pomoca tego typu wirusów. Wpis mRNA ze szczepionek więc, jest jak najbardziej prawdopodobny u sporej części zaszczepionej populaji, co oznacza prosukcję białka kolcowego korona wirusa bez końca. Samo białko krona wirusa jest szkodliwe , szkodliwe może też być pobudzanie ciągle organizmu za pomocą  tego białka do proukcji przeciw ciał. Takie można wysnuć ogólne wnioski. Dziekuję za uwagę

Portret użytkownika Kmieć bez loginu

Taaa.

Taaa.

Geny wirusa, który istnieje tylko jako symulacja komputerowa, bo nigdy jak dotąd jego genom nie został wyizolowany z biologicznej tkanki w rzeczywistym świecie.

Nowe Szaty Króla. Jakie piękne!....

Portret użytkownika Demiurg

Fałszywie dodatnie testy to

Fałszywie dodatnie testy to efekt kilku zdarzeń:

1. nadmiernego replikowania próbek (większość pomyłek)

2. długiego utrzymywania sie resztek wirusa w niektórych tkankach

3. wykrywania krzyżowego (bo testy są mało specyficzne).

Kwestia montowania się mRNA do DNA jest oczywista dla każdego genetyka. To OCZYWISTOŚĆ. Dodatkowo istnieje możliwość montowania mRNA do DNA bakteri i do DNA lub RNA wirusów. Mało tego - istnieje możliwość montowania do RNA epigenetycznego człowieka.

A dzieje się tak, bo mRNA jest tak dużo i tak masowo oddziałuje, że statystycznie to po prostu musi się wydarzać. Dlatego do mRNA wprowadzono kody terminacyjne (które działają na papierze, w statystyce, ale nie koniecznie zawsze w praktyce).

 

Portret użytkownika MPas

Jakiś czas temu, jeden z

Jakiś czas temu, jeden z użytkowników zmz podał linka w którym jakiś doktorek mówi o szprycach mrna. Nagranie było z Polskimi napisami, ma ktoś jeszcze linka do tego filmu? Bardzo proszę o udostępnienie go w komentarzu pod tym filmem. Z góry dziękuję. Wczoraj pół godziny przeglądałem historię googla i sie nie dokopałem. Pozdrawiam

Zobacz mój film, skopiuj, udostępniaj i pokazuj innym, jeśli sądzisz, że warto. Obudźmy jak najwięcej owiec, zanim będzie za późno ... https://ourtube.co.uk/video/27735/7---look-who-s-talking?channelName=DarthBanji

Zobacz mój film, skopiuj, udostępniaj i pokazuj innym, jeśli sądzisz, że warto. Obudźmy jak najwięcej owiec, zanim będzie za późno ... https://ourtube.co.uk/video/27735/7---look-who-s-talking?channelName=DarthBanji

Portret użytkownika keri

To pewnie nie ten, gdyż nie

To pewnie nie ten, gdyż nie ma napisów, lecz jest zgodny z tematem Smile

https://rumble.com/vg4x3v-dr.-l.palevsky-tumaczy-mechanizm-dziaania-szczepionki-mrna-i-jej-zagroenia-.html

DR. L.PALEVSKY TŁUMACZY MECHANIZM DZIAŁANIA SZCZEPIONKI mRNA I JEJ ZAGROŻENIA

Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19.

Portret użytkownika S

" Krytycy oskarżyli badaczy o

" Krytycy oskarżyli badaczy o podsycanie nieuzasadnionych obaw, że szczepionki RNA przeciwko SARS-CoV 2, mogą w jakiś sposób zmienić ludzkie DNA.  " No żesz qrwa mać, krytycy. Przecież to mówią sami producenci tego preparatu oraz Mesjasz Bill. Szczepionki mRNA tak właśnie działają. Szlag człowieka trafia

Zobacz mój film, skopiuj, udostępniaj i pokazuj innym, jeśli sądzisz, że warto. Obudźmy jak najwięcej owiec, zanim będzie za późno ... https://ourtube.co.uk/video/27735/7---look-who-s-talking?channelName=DarthBanji

Portret użytkownika OjciecDyrektor

Skoro to powód fałszywie

Skoro to powód fałszywie dodatnich testów to niech jeszcze wyjaśnią powód fałszywie dodatnich testów w owocach papai, piwie Żubr, wiśniowym soku tymbark, soli fizjologicznej etc.
Zauważcie, że każde kłamstwo jest teraz owijane dziwnymi teoriami na potwierdzenie tego, że to nie win atestu, tylko wina tego śmiercionośnego wirusa, który zostaje w nas ... i zostanie niestety na zawsze.
Nasze dzieci i wnuki nie wybaczą nam tego, że siedzimy z dupami przed komputerem, śmigamy palcem po smartfonie zamiast się ruszyć i walczyć o wolność naszą i przyszłych pokoleń.

Jak będzie przymusz, to chcę zastrzyk w pośladek. Zawsze będę szczerze odpowiadał, że mam szczepionkę w dupie.

Jak będzie przymusz, to chcę zastrzyk w pośladek. Zawsze będę szczerze odpowiadał, że mam szczepionkę w dupie.

Skomentuj