Zaprezentowano chipa tak małego, że może być wstrzyknięty ze szczepionką

Kategorie: 

Źródło: Internet

Celem Rockefellerów, których intencje zdradził nieżyjący już Aaron Russo, było zaczipowanie wszystkich ludzi i całkowita kontrola nad społeczeństwem. Inżynierowie Columbia University, bardzo mocno przybliżyli nas do momentu, w którym to, o czym mówił Russo, stanie się prawdą.

Najmniejszy na świecie wszczepialny chip, jest widoczny tylko pod mikroskopem. UWAGA! Może być wszczepiony za pomocą igły!

Oficjalnie, urządzenie ma odpowiadać za monitorowanie parametrów medycznych, wspieranie i wzmacnianie funkcji fizjologicznych oraz leczenie schorzeń.

Powierzchnia czipa jest mniejsza niż 0,1 milimetr sześcienny. Jest on tak mały, jak cząstka kurzu.

Teraz popatrzmy na to, co mówi się na temat kolejnych dawek szczepionek. W zasadzie narracja na temat konieczności corocznego wyszczepiania, w celu zdobycia populacyjnej odporności na kolejne warianty koronawirusa, jest dziwnie zbieżna z nowymi osiągnięciami w dziedzinie miniaturyzacji. Jeśli to, co stworzyli inżynierowie z Columbii, ma wielkość pyłka kurzu i można to implementować igłą, to plan Rockefellerów, najłatwiej wdrożyć przy kolejnym „dobrowolnie przymusowym” wyszczepianiu miliardami nowych, wzbogaconych o czip dawek szczepionek.

Władze robią wszystko, żeby złamać konstytucje i jednak zmusić obywateli do wzięcia udziału w eksperymencie medycznym o skali większej, niż ta, którą mógł sobie wyobrażać doktor Mengele. Jeżeli Russo mówił prawdę, to właśnie wchodzimy w finalny etap wizji Rockefellerów.
 


  

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Max 1983

Ile ona ma chyba 19 lat??Ok

Ile ona ma chyba 19 lat??Ok świetnie gra w tenisa ,jest gówniarą która dobrze odbija piłkę rakietą i z tego powodu ma być jakimś autorytetem czy człowiekiem zachęcającym do szczepień??To samo w sobie jest komiczne.

Trwam na tej planecie tylko dlatego że wierzę iż zobacze jej koniec .To będzie ostatnia i zarazem najpiękniejsza rzecz jaką zobaczę.

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Nie cierpię zawdowoych

Nie cierpię zawdowoych sportowców. Ku..y utrzymywane z podatków, które zrobią wszystko co związek każe. Jedyne co potafią to skakać, biegać, grać w badmintona, czyli to co normalny człowiek traktuje jako rozrywkę.

Portret użytkownika Max 1983

Akurat w tenisie to chyba

Akurat w tenisie to chyba wygląda trochę innaczej.Żeby rozpocząć karierę to raczej trzeba mieć bogatego tatusia, a jak już się wejdzie na taki poziom jak ona to z wygranej z jednego turnieju mogła by zwrócić i to wielokrotnie to co ewentualnie od państwa otrzymała.Ona za jeden turniej dostaje więcej niż wszyscy tu piszący zarobią przez  rok(a może i kilka lat)więc w tym momencie może mieć już głęboko w dupie związek tenisowy który zapewne nie dysponuje nawet takim majątkiem jaki ona posiada.Zresztą w tenisie gra się praktycznie tylko na swój rachunek ,niby są jakieś turnieje gdzie reprezentuje się kraj ,niby jest olimpiada ,ale tak naprawdę to mało istotne.Liczy się indywidualna kariera ,turnieje wielkoszlemowe itp.Na dziś to ona już sama zapewne wszystko opłaca ,cały ten sztab trenerów ,masażystów ,fizjoterapeutów a pewnie i opłaca przeloty czy hotele, chyba że to już robią organizatorzy turnieju.

Trwam na tej planecie tylko dlatego że wierzę iż zobacze jej koniec .To będzie ostatnia i zarazem najpiękniejsza rzecz jaką zobaczę.

Strony

Skomentuj