Armia izraelska czeka na rozkaz inwazji na Gazę

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Według Zilbermana dywizja wojskowa w Strefie Gazy i Dowództwo Południowe opracowały plany inwazji i są gotowe przedstawić je do zatwierdzenia.

 

Armia izraelska może zatwierdzić plany naziemnej inwazji na Gazę tego samego dnia, powiedział rzecznik Hidai Zilberman w wywiadzie dla Times of Israel w czwartek. Dywizja wojskowa w Strefie Gazy i Dowództwo Południowe opracowały plany inwazji i są gotowe przedstawić je dowódcom do zatwierdzenia później w ciągu dnia, powiedział Zilberman.

 

Jednak izraelski premier Benjamin Netanjahu ostrzegł, że zabójstwo dowódcy brygady miasta Gaza, Basema Isy, było „zaledwie początkiem” ofensywy, a Stany Zjednoczone poparły prawo Izraela do obrony. Walki między Izraelem a Palestyną nasiliły się w ostatnich dniach, przy czym jest co najmniej 67 zabitych podczas izraelskich nalotów na Gazę i siedmiu w atakach Hamasu na Izrael.

 

W regionie zostało rannych ponad 400 osób. Hamas wyraził gotowość do zaprzestania ataków, jeśli Izrael zrobi to samo. Siły Obronne Izraela powiedziały, że w nocy zaatakowały „dziesiątki celów terrorystycznych”, w tym infrastrukturę, posterunki wojskowe Hamasu i kwatery główne bezpieczeństwa Hamasu.

 

W ostatnich dniach obwinili Hamas o ofiary wśród ludności cywilnej, mówiąc, że „celowo umieszcza swoje zasoby wojskowe w centrum osad ludzkich” i że wojsko podejmuje „środki ostrożności, aby zminimalizować możliwe szkody dla ludności cywilnej podczas operacji wojskowych”. W międzyczasie Hamas przez noc kontynuował ataki rakietowe na środkowy i południowy Izrael.

 

Tymczasem Rada Bezpieczeństwa ONZ zbiera się w tym tygodniu po raz trzeci, aby omówić trwający konflikt. Według doniesień piątkowe spotkanie będzie pierwszym upublicznionym. Wezmą w nim udział także uczestnicy z Izraela i Palestyny.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Przypomnę coś:

Przypomnę coś:

25 marca 2019 prezydent Donald Trump zadeklarował uznanie przez Stany Zjednoczone Wzgórz Golan, jako części terytorium Izraela. Sprzeciw wobec takich działań wyraziła m.in. Rosja, Turcja, Polska, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Belgia oraz sekretarz generalny Organizacji Wyzwolenia Palestyny Saeb Erekat.

To tak jak by dzisiaj Banderowcy powiedzieli, że Przemyśl jest Ukraińskim miatem i uznał by to na arenie międzynarodowej Joe Biden.

Portret użytkownika MlotoWiertara

14 maja 1948 powstanie

14 maja 1948 powstanie Izraela  wypelnia sie proroctwo Daniela o 70 tygodniach czyli 70 latach

14 maja 2018 przemowa NETAchuja i wydanie rozkazu do odbudowy swiatyni 

od tego momentu mamy 3 lata pozniej atak na meczet Al Aksa

Druga czesc prorocttwa Daniela mowi o :

"od wyjścia nakazu o przywróceniu i odbudowaniu Jerozolimy aż do Księcia Mesjasza będzie siedem tygodni i sześćdziesiąt dwa tygodnie"  a zatem od 14 maja 2018 roku minelo juz 3 lata , zostaly 4 lata czyli 7 tygodni to 7 lat. i jeszcze 62 tygodnie jako  15miesiecy.

Kwestia jest teraz czy w tych 4 latach jest zwarte 15 mcy czy liczy sie to do 4 lat jako jeszcze rok i 3 mce?

Antychryst ma rzadzic 3,5  roku ... czy te 4 lata jakie zostaly do Mesjasza to do jego poczatku czy konca?

Jesli konca to 3,5 roku wojny bedzie podczas jego panowania a wiec za pol roku

Jesli do poczatku to mamy wojne za 4 lata..

 

Portret użytkownika Moving Target

"CI, KTÓRZY WSPIERAJĄ ROZLEW

"CI, KTÓRZY WSPIERAJĄ ROZLEW KRWI PRZEZ  IZRAEL - Przez milczenie lub otwarte poparcie, powinni wiedzieć, że pewnego dnia nadejdzie ich kolej. Nie będziemy przytakiwać okrucieństwu Izraela, nawet jeśli cały świat je zignoruje' - (Erdogan) 

Na wideo nieoznakowana jednostka policji,  odmawiająca identyfikacji, bez odznak, mundurów itd.
Zatrzymują pokojową, wspólną, żydowsko-arabską demonstrację w Jaffie - (14-05-2021)

https://twitter.com/i/status/1393165051163463684

====

Portret użytkownika Medium

No to jest nas więcej. 

No to jest nas więcej. 

Jedynym wytłumaczeniem jest sprawność przedwiecznego wcielonego zamysłu o manipulacji narodem żydowskim w drodze do pozyskania władzy na ziemi. Kim w istocie był ten ich JAHVE, licho wie... Ale to jego sprawka.

Portret użytkownika syriues

Czyli wiadomo po co ta

Czyli wiadomo po co ta pandemia jest.by nas trzymac za mordy

A poza tym mozna sie domyslec czym zaatakuje przeciwnik(nie mylcie z wrogiem militarnym lecz z wrogiem utajonym) .islam kontra judaizm.z tymże to nie jest Izrael ten boski,lecz zmijowaty,bo to ten kontroluje ten ow .

Portret użytkownika baca

na niemieckich ulicach chuj

na niemieckich ulicach chuj narasta a nie nienawiść do żydów... wczoraj byłem na nie zgadniesz?

na ulicy Fritza Habera w Karlsruhe w markecie budowlanym...

niemcy tak nienawidzą żydów że nadają nazwy ulic żyda, który wynalazł gazy trujące z I wojny światowej i cyklon b z II wojny światowej Smile

poza tym na co drugiej niemieckiej ulicy jest jakieś muzeum holokaustu...

 

Portret użytkownika Rumcajs

no cyclone b to bym jeszcze

no cyclone b to bym jeszcze rozumiem w tej sytuacji - ale z pierwszej światowej gazy musztardowe to porażka...

ale nie bój, nie bój - każdy niemiec wyssał antysemityzm z mlekiem matki i ważne że mają u siebie dużo arabów - oni im pokażą właściwy kierunek jak będą się wymigiwać od tego co trzeba.

Plemie żmijowe musi być całkowicie unicestwione, bo nie będzie można już normalnie żyć nigdy i nigdzie.

Zabawię się teraz w jasnowidza pierwszy raz i napiszę to: Szykuje się zdrowe pierdolnięcie - ale takie naprawdę fest - ziemia od tego się zatrzęsie i każdy to poczuje własnym ciałem. 

Z a p r a s z a m - DobreFilmyTu i NewsyZwojny i Bacologia

 

 

Strony

Skomentuj