Czy będą kary dla firm i instytucji za żądanie od ludzi paszportów szczepionkowych?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Okazuje się, że nie wszyscy politycy i lekarze mają obsesję na punkcie wyszczepienia ludzi „bo tak” i karania nieposłusznych, którzy nie godzą się z „dobrowolnym naciskiem”. W USA są gubernatorzy, idący w zupełnie innym kierunku.

Gubernator Florydy Ron DeSantis, staje się liderem nie tylko amerykańskiej, ale także światowej opozycji wobec sanitarnej dyktatury, która coraz mocniej zaczyna prześladować mieszkańców wielu państw.

Ogłosił on, że każda firma czy organizacja, która uzależni korzystanie ze swoich usług od posiadania szczepionkowego paszportu, będzie musiała liczyć się z karą.

Jej wysokość to 5000 dolarów za każde zażądanie okazania paszportu szczepionkowego czy innego dowodu zaszczepienia.

DeSantis jest zdeterminowany i będzie chciał wprowadzić kary zarówno dla firm prywatnych, jak i dla instytucji państwowych.

Uzasadniając liczącą 49 stron uchwałę SB 2006, stwierdził:

Jest czymś całkowicie nieakceptowalnym, aby instytucje rządowe lub prywatne domagały się od ciebie okazania dowodu zaszczepienia, abyś mógł uczestniczyć w normalnym życiu społecznym.

Śladem Florydy podąża Teksas, który już dawno zniósł pandemiczne restrykcje i wcale nie odczuwa negatywnych skutków tej decyzji. Także ten stan jest przeciwko sanitarnej segregacji ludzi.

Popularność DeSantisa, którego polityka przeciwko lockdownom, przyczyniła się do uratowania gospodarki Florydy w czasie pandemii COVID-19, stale rośnie.

Donald Trump powiedział ostatnio, że jeśli zdecyduje się na start w wyborach prezydenckich w 2024 roku, to na stanowisku wiceprezydenta, widzi właśnie Rona DeSantisa. Część zwolenników gubernatora sugeruje jednak, że to właśnie on powinien być kandydatem Republikanów w kolejnych wyborach.

Jeśli uda się mu powstrzymać napór polityczno-medycznej covidowej dyktatury, na pewno będzie miał wielkie szanse na Biały Dom.

Ciekawe czy w Polsce też uda się stworzyć przeciwwagę dla zwolenników pandemicznego faszyzmu?

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika J23

Realizowana obecnie

Realizowana obecnie depopulacja ludności świata poprzez „szprycowanie”, wymagała wcześniejszego ustalenia przez organizatorów tego „tańca śmierci” kogo zamordować, a kogo zachować przy życiu!
Podczas wcześniejszych prób depopulacji (w czasie II wojny światowej), selekcji kto „do roboty”, a kto „do gazu” dokonywał na rampie kolejowej obozu koncentracyjnego niemiecki żołdak. Na podstawie wyglądu więźniów decydował on o ich życiu i śmierci. Ta metoda selekcji jest współcześnie nie do powtórzenia z powodu głównie skali planowego ludobójstwa.
Samozwańczy „liderzy ludzkości” (syjonistyczna światowa mafia) wymyślili więc metodę selekcji prostszą, tańszą i „samoobsługową”. Zdecydowali oni, że w pierwszej kolejności trzeba wymordować osoby najgłupsze, gdyż w „nowej normalności” nie będzie z nich żadnego pożytku.
Jak takie osoby wyłonić z całej ludzkiej populacji w sposób tani, szybki i pewny?
Metoda test genialnie prosta! Należy za pomocą mediów światowych rozpowszechnić jakieś prymitywne kłamstwo bardzo łatwe do zdemaskowania i zobaczyć, którzy ludzie dali się na ten szwindel nabrać. Na przykład nazwać kowidem grypę sezonową i nałgać w telewizorach, że jest to śmiertelna zaraza!
Aby dać ludziom mądrym szansę na właściwą ocenę sytuacji, wszelkie informację służące do weryfikacji kłamstwa są łatwo dostępne, naukowcy i lekarze demaskujący oszustwo kałZwidowe są dopuszczani do mediów (nawet rządowych, patrz „Warto rozmawiać” w polskiej telewizji), media internetowe są im bez specjalnych przeszkód udostępniane.
Słowem ilość statystyk, opinii i publikowanych badań jest tak ogromna i ogólnie dostępna, że każdy człowiek który ma choć trochę oleju w głowie, od razu połapie się, że ktoś próbuje go zrobić w konia!
Ale ludzie głupi, leniwi intelektualnie, nie potrafiący wyciągać logicznych wniosków z prostych faktów, uwierzą w każdą brednię o ile zostanie ona odpowiednio nagłośniona przez media!
I właśnie tacy ludzie których jest zdecydowana większość, w telewizyjne brednie uwierzyła na znak czego pozakładała na twarze cuchnące szmaty, choć niezliczone badania pokazują, że szmaty te przed niczym nie chronią, natomiast stwarzają poważne zagrożenie dla zdrowia i życia!
I znów milionom ludzi na całym świecie nie chciało się sięgnąć po naukowe opracowania, które są ogólnie dostępne, tylko ślepo uwierzyła prymitywnemu kłamstwu mediów, tym razem dotyczącemu noszenia masek!
"Kto się dał nabrać na telewizyjną „pandemię”, jednocześnie oblał egzamin z inteligencji i tym samym wydał sam na siebie wyrok śmierci. Ci nieszczęśnicy tłoczą się teraz w kolejkach do rzeźni (zwanych obecnie punktami szczepień), oszukani powtórnie, tym razem w ten sposób, że proponowane im trucizny nazwano szczypawkami, które zapewnią im prawie, że nieśmiertelność! I w tym wypadku jest to prymitywne kłamstwo bardzo łatwe do zdemaskowania przez każdego osobnika, który ma więcej zwojów mózgowych niż kura!
Selekcja populacji świata w celu wyłonienia durni przeznaczonych do depopulacji przebiega bardzo sprawnie i nie ma takiej siły, która by ją powstrzymała!
Ludzie rozsądni i mądrzy, którzy w mig rozszyfrowali oszustwo kałwZidowe mogą się tylko bezradnie i z przerażeniem przyglądać zbiorowemu samobójstwu dużej części swoich rodaków, nie mogąc w żaden sposób obudzić ich z jakiegoś niezrozumiałego oszołomienia! "

Portret użytkownika baca

skoro to tak to ja pierdolę

skoro to tak to ja pierdolę morawieckiego kaczyńskiego zrzekam się obywatelstwa poliniackiego i zdalnie przyjmuję obywatelstwo florydy...
niech jeszcze trzydziesci milionów się zrzeknie i morawiecki będzie mógł ziobrę i szumowskiego wyszczepić... żeby nabrali odporności stadnej... bo umysłową już posiadają odkąd ich żydy wybierzmowały w dupę...

 

Portret użytkownika Bartosz Maski

Jak stado samo sie

Jak stado samo sie zamaskowało wyłacznie na podstawie telewizora, samo sie pozamykało, samo sobie zrobiło lockdowny... Jak stado samo się szczepi i jeszcze za to słono płaci.... No to czemu te firmy i instytucje miały by sie hamować? Jak barany demokratycznie tak chcą. Przecież ta masa debili to właśnie ona łamie prawo wykonując polecenia osób nieuprawnionych do wydawania poleceń. 

Pamiętam jak mama mówiła - "...ustąp, mądry głupiemu zawsze ustępuje..." I co teraz? Mama nie przewidziała, że głupi mają tak miażdżącą przewagę liczebną. Głupki się przyzwyczaiły!

Portret użytkownika Neshi

Ludzi niedouczonych i nie

Ludzi niedouczonych i nie szukajacych alternatywnej (w tym wypadku naukowej ) wiedzy jest zdecydowanie wiecej. Na tym polega demokracja. Kiedys za gowniarza smialem sie z wypowiedzi chociazby Korwima M a teraz maja one sens o zgrozo. W sumie czlowiek sie nie ogranicza i odrazu mowi ze demokracja to rzady idiotowi debili bo niedouczonych ludzi jest od groma wiecej a reszta czyli jakies 10 - 20 procent to ludzie trzezwo myslacy. Albo ma racje i te 10 -20 procent ma wplyw na ok 30% reszty (tych ktorzy sie nie chca zaszczepic) albo nie wiem. Poza tym co do szczepien to nagle ludzie zaczeli masowo rezygnowac ze szczepien a na ich miejsce wlaza Ci ktorzy sie nie wkalifikowali z racji wieku ... dlatego moi koledzy z pracy (ktorych szanuje za wiedze techniczna i logiczne myslenie w pod katem programistycznym to pod katem ogolnym zawiodlem sie srogo ... bo polemika typu ze jakis kolo obalal szkodliwosc na plodnosc... ehhh) maja termin szczepienia na juz... no i ida. Ehhh. a wiec nie tylko chodzi o ludzi glupich ale tez o ludzi naiwnych albo zapatrzonych w oficjalna medycyne ... i mozna powiedziec a niech umieraja za glupote ale ... ja kiedys tez bylem taki pewien siebie i wierzylem w te brednie naukowe az nie przyszly problemy zdrowotne i pierwsze kontakty z lekarzami ... po wielu latach zawodu i szukania wiedzy na wlasna reke juz mi tak zostalo ze szukam i czytam. I powstaje pytanie czy warto patrzecz jak sie wiekszosc wyszczepi czy moze niektorym warto przedstawic druga strone medalu ?

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Donald Trump powiedział

Donald Trump powiedział ostatnio, że jeśli zdecyduje się na start w wyborach prezydenckich w 2024 roku

Po co przecież on już w zeszłym roku miał razem z QAnon miał pozamykać tych wszystkich degeneratów i pedofilów którzy stoją też za fałszywą pandemią ale tego nie zrobił bo wtedy musiałby też zamknąć sam siebie za to co robił gdy kolegował się jeszcze z Epsteinem.

Strony

Skomentuj