W Wałbrzychu wściekły tłum chciał aresztować prezydenta miasta za wprowadzenie paszportów szczepień

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wczoraj w Wałbrzychu doszło do dużej demonstracji przeciwników sanitarnej dyskryminacji jaką zapowiedział urzędujący prezydent tego miasta Roman Szełemej. Wraz z radą miejską przegłosował on niekonstytucyjne uchwały zakładające dyskryminację części społeczeństwa ze względu na to, że nie wstrzyknęło sobie eksperymentalnych preparatów dopuszczonych warunkowo i wstrzykiwanych obecnie na masową skalę na całym świecie.

 

Tłum liczący kilka tysięcy osób - nie tylko Wałbrzyszan - spotkał się pod jednym z lokalnych supermarketów, a następnie przemaszerowano pod dom prezydenta w dzielnicy Podzamcze. Nie obyło się bez przeszkód. Drogę protestującym zastawiła policja, która usiłowała nie dopuścić grupy bezpośrednio pod rezydencję pana prezydenta. To się jednak nie udało stróżom prawa, którzy zostali zignorowani, bo ludzie znaleźli inną drogę. Ostatecznie cała impreza zakończyła się pod willą pana Szełemeja.

 

Uczestnicy protestu współorganizowanego przez Stowarzyszenie STOP NOP i inicjatywę Wolni Ludzie, wykrzykiwali wolnościowe hasła. Odbyła się też runda przemówień, w których prelegenci ostrzegali przed nadciągającym sanitarnym totalitaryzmem na nieznaną skalę. Przeważały głosy o potrzebie obudzenia się z letargu i walki o prawa odbierane jak ucinane kawałki salami.

 

Jeszcze troche wolności nam zostało, chociaż nikogo chyba nie trzeba oprzekonywać, że w ciągu roku nasze prawa skurczyły się w sposób bezprecedensowy i dalej się kurczą. Bezczynność i milcząca zgoda na segregację sanitarną będzie niewątpliwie aktem założycielskim ewidentnej tyranii perfidnie dla niepoznaki nazywanej "demokracją".

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

Pilne. Każdy opór jest

Pilne. Każdy opór jest potrzebny. Ludzie zaczynają sobie zdawać sprawę z tego, że władza zaczyna nas tresować a niepokornych ostrzegać i im grozić. Ofiarą tego zastraszania stał się jasnowidz Krzysztof Jackowski z którym można się zgadzać lub nie ale władza próbuje go atakować i splugawić. Z jego kanalu znikł ostatni jego program ale ludzie pokopiowali i wystawili na innych kanałach. 

https://youtu.be/uCgw3PHeF3o

W ruch oporu włącza się coraz więcej osób w tym projektanci graficzni, ktorzy potrafią robić dosadne plakaty.

Niedługo marsz wolności na ktory serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów. Bądźmy wszyscy. Skopiuj obrazek i przekaż dalej u siebie na koncie społecznościowym. Stop reżimowi. Razem damy radę. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Medium

Krzysztof Jackowski trochę

Krzysztof Jackowski trochę przynudza, ale go subskrybuję i oglądam w tempie 1,75. No i rzeczywiście ostatni filmik zniknął zanim go otworzyłam. Tak więc dzięki za link.

Ciekawe wystąpienie pana Krzysztofa. W życiu bym się nie spodziewała, że Jackowskiego można odbierać jako rosyjskiego stronnika, wręcz odwrotnie!

Jakiejż trzeba paranoi, aby wykasować wystąpienie Jackowskiego??!

Mamy w rządzie sługi psychopatów z USA i paranoików z przerostem ego w służbach specjalnych.

Portret użytkownika baca

jackowski lubi Putina?

jackowski lubi Putina?
nigdy czegos takiego u czarnowidza nie słyszałem...
ja to lubię i to bardzo bardzo Putina...
dlaczego?
bo nie wypędza Rosjan za chlebem z Rosji i nie chce ukraść Polski i aha nie chce też wymordować Polaków... ba, on nawet nie chce ukraść polskich przedsiębiorstw i banków.... złoty człowiek jak tu go nie lubić?
i dlatego szczerze wątpię czy jackowski kiedyś wystęka że lubi Putina, bo Putin raczej nie przepada za oszołomami którzy wszystko czarno widzą...
nie to co krzywomorde mongoły... które mogą Putinowi skoczyć Smile

 

Portret użytkownika Medium

No właśnie, baco! Moim

No właśnie, baco! Moim zdaniem Jackowski najbardziej lubi demokrację, a przynajmniej tak mówi.

I jeszcze raz powtarzam: nie ważne kogo się lubi, bo sympatie nie głową się rządzą, a sercem bardziej, ważne, kogo się ceni merytorycznie. Tak przynajmniej powinno w polityce być.

Dobry lekarz, to ten, który skutecznie leczy, dobry polityk to ten, dobrze prowadzi sprawy swego kraju. U Putina mamy jeszcze troskę o zaprzyjaźnione kraje. Obserwuję aktywność dyplomatyczną Rosji i szczerze, to najbardziej lubię Ławrowa za jego pracowitość.

PS. Akurat słucham konferencji prasowej Ławrowa i Maliki (Palestyna).

Portret użytkownika Medium

Kolego, lubić człowieka, a

Kolego, lubić człowieka, a cenić polityka to dwie różne sprawy. 

Zresztą nawet wrogowie muszą liczyć się z Putinem.

Tylko moralne ratlerki podskakują do dużego, mądrego i ułożonego psa. Zresztą dla nich już nawet wymyślono walutę: Dogecoin Biggrin

Portret użytkownika kolo

Bójcie się, jak się

Bójcie się, jak się zaszczepicie dostaniecie nanoroboty w szczepionkach, będą produkowały gps'y, będziecie śledzeni wszędzie, jak podpadniecie zostaniecie unicestwieni. Każdy dostanie wstrząsu, ataku, a później w zomi się zamienicie. TAKIE jest POdejście Anty szczepionkowców (ludzi drugiego sortu). Naczytali się pierdół i teraz piszą bzdury. Kto się nie zaszczepi powinien być izolowany - jest zagrożeniem dla S-PO-łeczeństwa....

Strony

Skomentuj