W Wałbrzychu wściekły tłum chciał aresztować prezydenta miasta za wprowadzenie paszportów szczepień

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wczoraj w Wałbrzychu doszło do dużej demonstracji przeciwników sanitarnej dyskryminacji jaką zapowiedział urzędujący prezydent tego miasta Roman Szełemej. Wraz z radą miejską przegłosował on niekonstytucyjne uchwały zakładające dyskryminację części społeczeństwa ze względu na to, że nie wstrzyknęło sobie eksperymentalnych preparatów dopuszczonych warunkowo i wstrzykiwanych obecnie na masową skalę na całym świecie.

 

Tłum liczący kilka tysięcy osób - nie tylko Wałbrzyszan - spotkał się pod jednym z lokalnych supermarketów, a następnie przemaszerowano pod dom prezydenta w dzielnicy Podzamcze. Nie obyło się bez przeszkód. Drogę protestującym zastawiła policja, która usiłowała nie dopuścić grupy bezpośrednio pod rezydencję pana prezydenta. To się jednak nie udało stróżom prawa, którzy zostali zignorowani, bo ludzie znaleźli inną drogę. Ostatecznie cała impreza zakończyła się pod willą pana Szełemeja.

 

Uczestnicy protestu współorganizowanego przez Stowarzyszenie STOP NOP i inicjatywę Wolni Ludzie, wykrzykiwali wolnościowe hasła. Odbyła się też runda przemówień, w których prelegenci ostrzegali przed nadciągającym sanitarnym totalitaryzmem na nieznaną skalę. Przeważały głosy o potrzebie obudzenia się z letargu i walki o prawa odbierane jak ucinane kawałki salami.

 

Jeszcze troche wolności nam zostało, chociaż nikogo chyba nie trzeba oprzekonywać, że w ciągu roku nasze prawa skurczyły się w sposób bezprecedensowy i dalej się kurczą. Bezczynność i milcząca zgoda na segregację sanitarną będzie niewątpliwie aktem założycielskim ewidentnej tyranii perfidnie dla niepoznaki nazywanej "demokracją".

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Quark

A co proponujesz ? Rzucenie

A co proponujesz ? Rzucenie się ze scyzorykiem w ręku na swojego burmistrza jak tamci ? Kto ma to zrobić - zamaskowani , których jest przeważająca większość ?? Czy nieliczna grupka oportunistów liczących po cichu , że ci zamaskowani zanim ich ukamienują to zrozumieją , że owa mniejszość walczy także o ich prawa ? 

Portret użytkownika OjciecDyrektor

Wałbrzych jest po prostu

Wałbrzych jest po prostu zapowiedzią tego, co będzie wszędzie. Oni to robią wszystko świadomie i według planu. Nam się tylko wydaje, że to jest chaos. My potrafimy zwrócić uwagę na wszechobecną dezinformację i pranie mózgów. My. Ale coraz więcej osób chwali się tym, że się zaszczepiło. Jakby to było w ich życiu wielkie wydarzenie. Tak samo jak wymuszanie na nas w sklepie przez "odpowiedzialnych", "gdzie pana ma maseczkę". Tak, noszę na brodzie maseczkę a w sklepie pod nosem. Mam do zapłacenia mandat 200 zł i 300 złotych za brak maseczki. I znikąd ratunku.
Oni nas zajadą, zniszczą. Nie mamy tyle siły, by wyjść na ulicę i walczyć. Kur.wa mać, jak chce mi się iść bić o wolność i dać w ryj milicjantom !!!

Jak będzie przymusz, to chcę zastrzyk w pośladek. Zawsze będę szczerze odpowiadał, że mam szczepionkę w dupie.

Strony

Skomentuj