W Wałbrzychu wściekły tłum chciał aresztować prezydenta miasta za wprowadzenie paszportów szczepień

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wczoraj w Wałbrzychu doszło do dużej demonstracji przeciwników sanitarnej dyskryminacji jaką zapowiedział urzędujący prezydent tego miasta Roman Szełemej. Wraz z radą miejską przegłosował on niekonstytucyjne uchwały zakładające dyskryminację części społeczeństwa ze względu na to, że nie wstrzyknęło sobie eksperymentalnych preparatów dopuszczonych warunkowo i wstrzykiwanych obecnie na masową skalę na całym świecie.

 

Tłum liczący kilka tysięcy osób - nie tylko Wałbrzyszan - spotkał się pod jednym z lokalnych supermarketów, a następnie przemaszerowano pod dom prezydenta w dzielnicy Podzamcze. Nie obyło się bez przeszkód. Drogę protestującym zastawiła policja, która usiłowała nie dopuścić grupy bezpośrednio pod rezydencję pana prezydenta. To się jednak nie udało stróżom prawa, którzy zostali zignorowani, bo ludzie znaleźli inną drogę. Ostatecznie cała impreza zakończyła się pod willą pana Szełemeja.

 

Uczestnicy protestu współorganizowanego przez Stowarzyszenie STOP NOP i inicjatywę Wolni Ludzie, wykrzykiwali wolnościowe hasła. Odbyła się też runda przemówień, w których prelegenci ostrzegali przed nadciągającym sanitarnym totalitaryzmem na nieznaną skalę. Przeważały głosy o potrzebie obudzenia się z letargu i walki o prawa odbierane jak ucinane kawałki salami.

 

Jeszcze troche wolności nam zostało, chociaż nikogo chyba nie trzeba oprzekonywać, że w ciągu roku nasze prawa skurczyły się w sposób bezprecedensowy i dalej się kurczą. Bezczynność i milcząca zgoda na segregację sanitarną będzie niewątpliwie aktem założycielskim ewidentnej tyranii perfidnie dla niepoznaki nazywanej "demokracją".

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika mietek

Ale z tego co widać, w

Ale z tego co widać, w "maseczkach" łażą. 

Co do zachorowania. Z ankiet na ulicach ludzie (starsi) odpowiadają-  szczepionki są dobre bo nie zachoruje się. HaHa To jest tak jak z tym dniem kiedy tysiąc osób zmarło "na covid"- wszuscy pamiętają. Ale że to był stan zsumowany z dni poprzednich- nie pamięta nikt.

Portret użytkownika 3plabc

VX, Tabun, Soman, Sarin,

VX, Tabun, Soman, Sarin, cyjanowodór.... piewców szczepień, sanepid i polityków dla pewności zaszczepił bym jeszcze raz, wyżej wymienionymi szczepionkami... można grupowo i doustnie kropelkowo, czy wziewnie przez górne drogi oddechowe, wchłaniają się również przez skórę... niezwykle wysoka skuteczność i przy właściwej aplikacji nie potrzeba kolejnych dawek. Gwarancja nie zapadalności na SARS CoV-2, oraz żadną inną chorobę, żadną.... hehehe.

Portret użytkownika kolo21

Dzisiaj w tramwaju, tak

Dzisiaj w tramwaju, tak jechałem tramwajem wiem że to szok ale musiałem  Smile

Dwóch kanarów złapało młodego chłopaka bez biletu. Taki normalny ziomek nie jakiś patus raczej laluś w rurkach. Ten łamaną polszczyzną i po rusku odpowiedział ze nie ma biletu a dokumenty zostawił w domu. Kanary zaczęły go szaprać i po Ukraińsku drzeć mordy na niego. Znam ukropski bo miałem wrednego sąsiada ukropa, różni sie on od rosyjskiego i to bardzo. Czyli Ruscy zaczynają być w polin przesladowani przez ukropów. Już raz to pewien kraj przerabiał i pozbył sie terenów. Ukropy już tak dobrze gadają po naszemu że są nie do odróżnienia, nawet akcent nasz mają takie farbowane lisy bym powiedział Sad

kolo21

Portret użytkownika inzynier magister

Szczyt G7 w Londynie.

Szczyt G7 w Londynie. Globaliści chcą przyspieszyć rozwój szczepionek w związku z „przyszłymi pandemiami”. Podczas szczytu poruszono także kwestie związane ze współpracą szczepionkową. Brytyjczycy mają zorganizować specjalną globalną konferencję, aby przyspieszyć rozwój szczepionek w związku z „przyszłymi pandemiami”.

z przyszłymi które sami wywołają zgodnie z przepowiednią świętego rosyjskiego chłopca !!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj