Następne złudzenia optyczne nad Rosją i USA

Kategorie: 

Wczoraj informowaliśmy o licznych obserwacjach złudzeń optycznych wywołanych mrozem i obecnością silnego źródła światła, czyli Słońca. Nadal dochodzi do wielu takich zjawisk, ale ich występowanie nie ogranicza się jedynie do terytorium największego państwa świata.

 

Powyższe nagranie zostało wykonane przedwczoraj rano w Rosji. Dokonano go z okien pociągu metra w okolicy Moskwy jadącego przez jakiś czas na powierzchni ziemi. Autorzy nagrania twierdza, ze w momencie wystąpienia tego zjawiska na dworze było przynajmniej -20C

 

Nie dalej jak wczoraj donosiliśmy również o wystąpieniu tak zwanych słupów świetlnych, które widziano również w okolicy rosyjskiej stolicy. Okazuje się, że podobne zjawisko zaobserwowano również w Stanach Zjednoczonych. Słup światła, jaki tam powstał był jednak spowodowany przez słońce, a nie zewnętrzne źródła światła reagujące z obecnymi w atmosferze sześciokątnymi kryształkami lodu.

Zasada działania tego fenomenu świetlnego jest taka sama, ale efekt przy zmroku jest zupełnie inny i wielu mieszkańców Ohio, gdzie obserwowano to złudzenie, było poruszonych tym, co widza. Tego typu zjawisko bywa też nazywane słupem słonecznym.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Angelus Maximus Rex

Angelus Maximus Rex wrote:

jesteś idiotą posądzając, że atmosfera jest tak zanieczyszczona...np przemysłem..., czy wulkanicznymi pyłami... Wiadomo, że nie jset sterylnie czysta... Zwłaszcza nie była w okresie szczytowego zuzycia węgla i rozwoju lotnictwa... Teraz jest to PROGRAM "ratowania planety przed "GLOBALNYM OCIEPLENIEM" kosztem ograniczenia populacji w wyniku genetycznego uszkodzenia  tych zdolności... [..............]
 
EDIT: Emocje ponoszą??

 spoko... już jest... Smile

Portret użytkownika Kostek

Nie miałem na myśli

Nie miałem na myśli przemysłu, nawet nie miałem na myśli działalności ludności. Miałem na myśli to że atmosfera nigdy nie była sterylnie czysta i zawsze w powietrzu unoszą się pyły zanieczyszczenia będące jądrami kondensacji. Aby chmury powstały potrzeba nie tylko odpowiednich warunków atmosferycznych takich jak wilgotność, temperatura i ciśnienie ale także potrzebne są jądra kondensacji czyli zanieczyszczenie w atmosferze.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

No to nie masz dostatecznej

No to nie masz dostatecznej wiedzy kostek, czyli masz niedostateczną... Chcesz zmienic prawa fizyki? To co powiedziałeś oznacza, że nigdy para wodna by sie nie skropliła gdyby nie było "jąder kondensacji" Co za idiotyzm... Destylowałeś kiedyś wodę? ... buhahhahhaaa. Jak mozna takie idiotyzmy wypowiadać na forum publicznym... Żenada ....

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

no nie gadaj... Nie miałes na

no nie gadaj... Nie miałes na myśli naturalnych zanieczyszczeń z działalnści cżłowieka?  No i ta wiedza jak powstają chmury... Coś ty ... My wszyscy głupi nie wiemy jak powstają chmury... Ja zawsze myslałem, że jak ktoś pierdnie to się chmury robią... Nie pierdnąłeś kostek przypadkiem, że to halo powstało?

Portret użytkownika koszerr umysłów

Cyjan należy do grupy tzw.

Cyjan należy do grupy tzw. pseudohalogenów, więc jak najbardziej jego związki mają piękne kolory. A jednocześnie doskonale trują. Jak w Holandii zacznie mocno pachnieć migdałami w powietrzu to wszystkie pedryle i pedofile mogą się już zacząć bać.

A ci ogarnięci dymem nawet nie zauważą.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ