Niemiecki wywiad będzie inwigilował obywateli negujących pandemię

Kategorie: 

Źródło: Dominic Culverwell (Twitter)

Jak donosi New York Times, niemieckie władze ogłosiły, że będą obserwować poczynania członków ruchu negacjonistów pandemii koronawirusa. Niemieckie władze argumentują, że poczynania tych osób "stwarzają ryzyko osłabienia państwa". Niemieckie władze, otwarcie przygotowują się więc, do ścigania "wrogów narodu".

 

Wygląda na to, że historia lubi się powtarzać, a naród niemiecki (z uporem godnym lepszej sprawy), będzie wkrótce szpiegowany przez krajowy wywiad. Działania służb, są skierowane przede wszystkim na członków ruchu zwanego Querdenken. Jego członkowie komunikują się i rekrutują za pośrednictwem mediów społecznościowych. Szczegółną rolę odgrywa tu zaszyfrowana usługa czatu Telegram i prawdopodobnie tam skupi się uwaga oficerów wywiadu.

 

Doszło do tego, że nawet część polityków, niemieckiej prawicowej partii partii AfD, która sprzymierzyła się z demonstrantami również jest otwarcie inwigilowana. Co ciekawe, informacja na temat takich działań, pojawiła się kilka dni po tym, gdy Niemcy wprowadziły nowe prawo, które pozwala rządowi federalnemu na egzekwowanie blokad w całym kraju. Tydzień temu, gdy parlament uchwalał te ustawę,  tysiące działaczy wyszło na ulice Berlina, nim zostali rozproszeni przez policję.

Pojawiają się teorie, jakoby formalna obserwacja grupy negacjonistów przez niemiecki wywiad, stanwiła pierwszy krok w procesie, który może doprowadzić do uznania jej za niezgodną z konstytucją i ostatecznie do jej zakazu. Utworzyłoby to zarazem bardzo niepokojący precedens, w którym każda grupa ludzi, która opiera się działaniom rządu, mogłaby zostać zdelegalizowana. Stąd, już tylko krok do stworzenia Ministerstwa Prawdy, które profilaktycznie będzie ustalać to o co powinni uważać obywatele.

 

Ocena: 

Średnio: 4 (5 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

„Każdy prowokator czy

„Każdy prowokator czy szaleniec antyenwuowski, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej lucyferian NWO, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa NWO sorosa i gatesa odrąbie w interesie klasy robotniczej filantropów, w interesie chłopstwa pracującego w tajnych bazach nad szczepionkami NWO i sztucznej inteligencji, w ... 

Cyrankiewicz

Braun: Niedzielski i szajka z PiS muszą ponieść KARĘ. To ONI odpowiadają za tragedie narodową!

https://www.youtube.com/watch?v=_eo-vpKVSf4

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika MlotoWiertara

Insztalator -  jak na

Insztalator -  jak na gazeciarza to lepiej zacytuj podziemne gazetki GL AK ... w stylu

dzis o godzinie .... w miejscowosci .. zostal wykolejony pociag ... przez odzial Insztalatora

w umeczonej stolicy dzis o godzinie byl zamach na kata Warszawy .... Grupa Insztalatora dokonala tego zamachu skutecznie.

Rodacy , polskie podziemie zbrojne walczy nie poddawajcie sie czas wyzwolenia juz bliski

Grupa insztalatorow rosnie w sile. Stan liczebny mimo strat wciaz zadaje straty okupantowi.

Dzis napadnieto na sklad broni w .... zdobyto 100 sztuk broni - w akcji uczestniczyla grupa zbrojna pod dowodztwem Insztalatora

 

Eh Insztalator was tylko nauczyli pochwalac NWO i ich wyczyny a nie wasze...

Portret użytkownika Moving Target

"Cztery Osoby Zabite w

"Cztery Osoby Zabite w Klinice w Poczdamie" - (Berlin 29-04-2021)

Znaleziono zwłoki czterech osób i jedną osobę ciężko ranną.
Tragedia wydarzyła się w kompleksie medyczno-opiekuńczym Oberlin, w poczdamskiej dzielnicy Babelsberg (Berlin) 

Ciała ofiar leżały w odrębnych pokojach w budynku Thusnelda-von-Saldern-Haus, będącym częścią kliniki Oberlin. 
Na tym oddziale leczeni są i mieszkają pacjenci z niepełnosprawnością lub niesprawnością fizyczną.

Po wezwaniu policjanci przybyli na miejsce około godziny 21:00 (28-04-2021) i zatrzymali 51-kobietę pod zarzutem popełnienia morderstwa.
Zatrzymana przez policję kobieta należy do personelu kliniki... 

https://m.dw.com/pl/cztery-osoby-zabite-w-klinice-w-poczdamie/a-57371977

Portret użytkownika ixi

Blokady w całym kraju - to

Blokady w całym kraju - to zwiastuje realizację planu kanadyjskiego - Rozmieszczenie wojska w głównych miastach, a także na wszystkich głównych drogach w celu ustanowienia punktów kontrolnych. Ograniczenia podróżowania i przemieszczania, wsparcie logistyczne odizolowanych okolic – do III kwartału 2021 r.

Portret użytkownika MlotoWiertara

Rogatki i wylotowe odcinaja

Rogatki i wylotowe odcinaja miasto od zaopatrzenia jak i przebicia sie do innego rejonu.

Miasto to niestety najwieksza pulapka.. Stad patrole nie musza byc liczebne , z wiekszosci miast nie uciekniesz ....

widac cie jak na dloni... przewaga bedzie u ciebie sprzet na drony i ludzi... bez niego nie masz prawie szans... no i musisz niestety isc na calosc co oznacza walke na smierc z pierwszym napotkanym czlowiekiem....

ostatnio robilem sobie cwiczenia to jest cos strasznego napotykajac podczas symulowanej drogi ucieczki rozne przeszkody , szczegolnie ludzi... ktorzy nawet nie wiedza ,ze w realnej chwili a kazdy bedzie miec inny moment juz nie wroca do domu .... poniewaz znalezli sie na drodze uciekiniera....

problemem jest ogrodzenie , przeszkody ktore w warunkach symulacji nie sa do sprawdzenia... przeciez nie bede przechodzil przez ich podworka ciac siatke i sprawdzajac jak zareaguja ich psy i oni sami....

dlatego ludzie ludziom zgotowali los ,ze w warunkach zagrozenia bedzie RZEZNIA by sie przebic.... ludzie opamietajcie sie poki nie jest za pozno i zrobcie to co by zrobili wasi pradziadowie....

Portret użytkownika MlotoWiertara

Kogut myslal o ....  jesli

Kogut myslal o ....  jesli beda miec skanery na lucyferaze to mozesz miec przepustke ... Masz od poczatku zle podejscie ,ze ludzi mozna kupic... NWO nie jest glupie ,zeby ich oszukac... Oni ciebie oszukaja.. zapamietaj!!!

Kto oszuka NWO pojdzie w piach. Ich technologia juz dzis nie pozwala na przejecie jej przez motloch...

markery do wykrywania tego co jest w szczepionkach ma tylko Izrael i nie wiedzac czego szukasz musialbys robic miliony kombinacji... Powodzenia!

Portret użytkownika MlotoWiertara

Milicjant jest za cienki na

Milicjant jest za cienki na wojsko ktore to bedzie i juz kontroluje.Zobacz jak pilnuja obiektow a nawet cmentarze juz pilnowali.

NWO nie potrzebuje milicji. Milicja jest tylko gladiotorami co widac ich helmy w wielu krajach przypominaja gladiatorskie...

Robaczki nie beda swiecic - za proste by to bylo... chodzi o to ,ze latwiej wtopia sie miedzy innych jako 6 kolumna...

Strony

Skomentuj