Niemiecki wywiad będzie inwigilował obywateli negujących pandemię

Kategorie: 

Źródło: Dominic Culverwell (Twitter)

Jak donosi New York Times, niemieckie władze ogłosiły, że będą obserwować poczynania członków ruchu negacjonistów pandemii koronawirusa. Niemieckie władze argumentują, że poczynania tych osób "stwarzają ryzyko osłabienia państwa". Niemieckie władze, otwarcie przygotowują się więc, do ścigania "wrogów narodu".

 

Wygląda na to, że historia lubi się powtarzać, a naród niemiecki (z uporem godnym lepszej sprawy), będzie wkrótce szpiegowany przez krajowy wywiad. Działania służb, są skierowane przede wszystkim na członków ruchu zwanego Querdenken. Jego członkowie komunikują się i rekrutują za pośrednictwem mediów społecznościowych. Szczegółną rolę odgrywa tu zaszyfrowana usługa czatu Telegram i prawdopodobnie tam skupi się uwaga oficerów wywiadu.

 

Doszło do tego, że nawet część polityków, niemieckiej prawicowej partii partii AfD, która sprzymierzyła się z demonstrantami również jest otwarcie inwigilowana. Co ciekawe, informacja na temat takich działań, pojawiła się kilka dni po tym, gdy Niemcy wprowadziły nowe prawo, które pozwala rządowi federalnemu na egzekwowanie blokad w całym kraju. Tydzień temu, gdy parlament uchwalał te ustawę,  tysiące działaczy wyszło na ulice Berlina, nim zostali rozproszeni przez policję.

Pojawiają się teorie, jakoby formalna obserwacja grupy negacjonistów przez niemiecki wywiad, stanwiła pierwszy krok w procesie, który może doprowadzić do uznania jej za niezgodną z konstytucją i ostatecznie do jej zakazu. Utworzyłoby to zarazem bardzo niepokojący precedens, w którym każda grupa ludzi, która opiera się działaniom rządu, mogłaby zostać zdelegalizowana. Stąd, już tylko krok do stworzenia Ministerstwa Prawdy, które profilaktycznie będzie ustalać to o co powinni uważać obywatele.

 

Ocena: 

Średnio: 4 (5 votes)

Komentarze

Portret użytkownika syriues

Podwaliny pod matrix juz

Podwaliny pod matrix juz gotowe. Fundament te ow szczepienie, które zapewnia pewnie bezdzietnosc.potem stanie przed wszystkimi chip ,a potem neuralink(badz kim chcesz,ale wtedy gdy my na to pozwolimy-agent smith) i niczym film ,czekając na Armageddon żyjąc w fantazji, -wszystkie dusze trafia do niewoli, by znow narodzić się i umierać jak w erebusie.wiec się zastanowić trzeba w jakiej drużynie gracie i w jakim celu. Nikt  wam nie mowi o celu,ale oni o tym wiedzą. 

Portret użytkownika Mojeimię44

Ehh. Przecież to samo mamy w

Ehh. Przecież to samo mamy w Polsce. Teraz powinno wam się rozjaśnić. Jeszcze przed pandemią rząd przejął sądy, policję, wojsko i dofinansował państwowe media kwotą 2 mld złotych. Apart państwowy nie jest już demokratyczny i oni tego nie ukrywają mówiąc nam wprost, że jest reżim. Pokazują i mówią to wprost a większość udaje, że nie słyszy. Każdy antyszczepionkowiec zaczyna być wrogiem systemu i zaczyna się go kojarzyć z narodowcem lub z innymi skrajnościam. Antyszczepionkowiec musi być kojarzony źle by większość chciała się zaszczepić. To jest działanie psychologiczne. Antyszczepionkowiec= wróg systemu= twój wróg. Wroga trzeba inwigilować gdyż jego ideały, hasla, slogany mogą być zaraźliwe. Wladza mówi wprost cyt. "Musicie oddać trochę wolności by żyło się lepiej" i wszyscy tą wolność oddajemy by żyło się lepiej zapominając o tym, że te lepiej jest wtedy gdy jesteśmy WOLNI. Czy czujecie się lepiej z tymi przymusami, nakazami? Czy czujecie się lepiej z lockdownem i prawdopodobnym przymusem szczepień? Nie. Zatem już widać, że nowa normalność nie oznacza nic dobrego. Pokój i bezpieczeństwo to ucisk, dyscyplina i wyrzeczenia. Zastanowić się jednak trzeba czy przed tym pokojem i bezpieczeństwem doskwierała nam wojna i niebezpieczeństwo za każdym rogiem? Przeanalizujmy jeszcze raz ten utwór poniżej. 

https://youtu.be/YZyvtmNqsYw

Portret użytkownika mentor

Można się w wielu sprawach z

Można się w wielu sprawach z tobą zgodzić  ale  wyjaśnij mi kto przejął sądy czy ty żyjesz w MATRIXIE człowieku ile ty masz lat  ,czy wiesz jak wyglądały sądy za komuny kto dalej siedzi na stołkach kto pociąga za sznurki , czy wiesz ilu mamy sędziów z,, zewnątrz'' ktoś ładnie nazwał ich kastą można by posunąć się dalej i nazwać pewną  grupę La Cosa Nostra cała strukura  jest jak plaster miodu prawie doskonała a jednak nie miodem płynąca . Druga sprawa  to wolność pytanie wolność jako wolność czy czułbyś się bezpiecznie  gdyby zlikwidować policje- prawa nie ma nie istnieje  nie praw i obowiązków  wolność a jednak pozwalamy sobie na odrobinę  niewolnictwa  kierowaca nie miał prawa jazdy spowodował wypadek ale on czuł się taki wolny e tam jeszcze wypił małpeczkę  jest wolny ma prawo . drugi idzie środkiem ulicy a co jest taki wolny  a jednak ktoś mu wjechał w dupsko  też czuł się wolny  podlegamy pewnym przepisom które ograniczają naszą wolność - taki prosty przyklad  temat  rzeka.Namiastką wolności były ruchy  hippisowskie które przeszły wiele przemian  i działają po dziś  dzień ale ! nie są to ruchy ludzi wolnych w myśl  początkowej ideologi .Same szczepienia  namawianie wręcz grożenie osobom które nie chcą się poddać szczepieniom to nie ograniczenie wolności bo takowej nigdy nie mieliśmy to działania w wielu przypadkach które mają znamiona przestępstwa  są groźbami karalnymi w wielu przypadkach  wręcz stwarzają zagrożenie zdrowia lub życia a więc  powinno być ścigane  z mocy prawa tego prawa które ogranicza nam wolność MATRIX 

Portret użytkownika Hallkell

Za bardzo uderzasz ze

Za bardzo uderzasz ze skrajności w skrajności. Tu nie chodzi o negowanie rządzących, władzy, czy policji samej w sobie, ale takiej opartej na sile, opresji i przemocy. 

Prawo i przepisy maja to do siebie to, że były tworzone z myślą o tym, żeby nas chronić przed nami samymi. Za każdym przepisem kryje się jakaś historia, która spowodowała, że został wprowadzony.

Ale teraz to wszystko, co miało nam służyć jest obracane przeciwko nam. Bezkarni rządzący, którzy zamiast prowadzić nas ku lepszemu to robią co chca, kłamią i oszukują. To czego nam zabraniają, co nam zabierają ich już nie dotyczy. Nas zamykają do więzienia za kradzież cukierka, a oni kradną miliony i wszystko im uchodzi na sucho.

Policja, która powinna stać na straży wolności, ktora ma nas ochraniać, a zamiast tego staje się naszym oprawca, zastrasza, brutalnie pacyfikuje niewinnych.

Pod pretekstem walki z rasizmem i równością zamyka nam się usta, zabiera tą wolność i jeszcze bardziej dyskryminuje, ogranicza. 

Pod pretekstem walki z nierównościami rządzący tworzą kolejne. Najpierw polityczne, pozniej rasowe, na orientacje seksualne(kuźwa geje i lesbijki byli tutaj cały czas, były kluby dla homo i nikt ze sobą nie walczył tak zajadle). A teraz jeszcze na tych zaszczepionych i tych nie. Stygmatyzuje się i ośmiesza się, tych którzy mają własne zdanie. Nikt sobie nie ufa, wszyscy są wrogo do siebie nastawieni. 

I takim skłóconym motłochem się doskonale steruje. Takim, który nie jest juz w stanie się zjednoczyć, który się boi i daje sobą pomiatać. 

Takimi ludźmi, którzy gdy się im pluje w twarz to mówią, że to deszcz pada.

Wolność to tylko piękne słowo. Każdego dnia jesteśmy obudzierani z jej resztek. Jesteśmy tylko nic nie wartymi niewolnikami, malutkimi trybikami w maszynie. Żadna nowość. Ale niestety większość ludzi zaczyna się z tym godzić. Poddają się. Dają nieme przyzwolenie na to, żeby działa im się krzywda, żeby obdzierano ich z resztek człowieczeństwa. Jak u ofiar z  ofiarysyndromem sztokholmskim.

Jednak rzeczywistość jest matrixem, a matrix simsami w rękach rozpieszczonego bahora.

Portret użytkownika Groot

Niemiecki wywiad będzie

Niemiecki wywiad będzie inwigilował obywateli negujących pandemię

Uuu, a to jest jakaś pandemia? To gdzie ku.wa ci chorzy i umarli? Nie chodzi mi o tych "chorych bezobjawowo" bo nie ma czegoś takiego i umarłych w wyniku zaniedbań do których doprowadzili zbrodnierze z Wiejskiej.

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Strony

Skomentuj