Znaleziono wrak indonezyjskiej łodzi podwodnej. Pękła na trzy części

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Okręt został rozdarty na co najmniej trzy części. Pozostałości zatopionego indonezyjskiego okrętu podwodnego „Nangala” znaleziono na dnie morskim w pobliżu Bali. W katastrofie zginęło 53 członków załogi.

 

Indonezja podała wczoraj informacje o zatonięciu okrętu podwodnego, ale jak dotąd nie ma potwierdzenia, że członkowie załogi zginęli, wspomina Associated Press. Uważano jednak, że tlen w łodzi podwodnej skończył się nie dalej, jak wczoraj rano.

 

Okręt podwodny jest podzielony na co najmniej trzy części i znajduje się na głębokości 838 metrów, powiedział w wywiadzie udzielonym portalowi Margono dowódca indonezyjskiej marynarki wojennej. Wykluczył możliwość, że wypadek był winą człowieka. AP zauważa, że przyczyny zalania Nangala pozostają niejasne.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj