Chiński rząd do Japonii: wypijcie skażoną wodę z Fukushimy i pokażcie, że jest bezpieczna

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Konsekwencje awarii w elektrowni jądrowej w Fukushimie, cały czas są bardzo poważne i stanowią zagrożenie dla milionów ludzi. Dlatego Chiny zaproponowały Japonii niecodzienny układ…

W 2020 roku władze Japonii zdecydowały o spuszczeniu części skażonej wody, z systemów chłodzenia elektrowni w Fukushimie, do Oceanu Spokojnego.

Obecnie Chiny domagają się dowodów, że faktycznie ta woda jest bezpieczna i nikomu nie zagraża. Władze Państwa Środka chcą, aby rząd japoński zademonstrował, że wszystko jest w porządku.

Jak ma do tego dojść?

Chodzi o wypicie szklanki skażonej wody, by oficjalnie udowodnić całemu światu, że z tego typu „degustacją”, nie wiąże się żadne ryzyko.

Dopiero wtedy Chiny nie będą protestowały.

Niestety, taka demonstracja jest niewykonalna, bowiem wypicie owej szklanki, oznacza śmierć dla śmiałka.

Sytuacja byłaby inna, gdyby doszło do wypicia szklanki wody z Oceanu Spokojnego, która pozwoli rozcieńczyć skażoną wodę z elektrowni.

Choć Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej uważa, że Japończycy wykonali normalną w takich wypadkach procedurę, to Chiny uważają, że zagraża ona ekosystemowi morskiemu nie tylko u wybrzeży Japonii, ale dużej części wybrzeży Oceanu Spokojnego. Do nich z kolei wlicza się także wybrzeże Państwa Środka.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

I ciekawostka.

I ciekawostka.

Dlaczego Putin tak szybko, nawet nagle wycofał wojska z Krymu?

https://www.disclosurenews.it/riding-the-storm-ch17-chapter-17-23-april-2021/

"INTEL Cables_
WORD is Putin pulled his troops back to the lines less than 24 hours after Merkel signed new laws that were ILLEGAL & triggered Nuremberg code Mil. Protocol& Laws of Wars codes which gives U.S & joint MiL. POWERS>take CONTROL EU sectors>Crimes Against Humanity Act"

Kable INTEL_
SŁOWO to Putin wycofał swoje wojska z powrotem na linie mniej niż 24 godziny po podpisaniu przez Merkel nowych praw, które były NIELEGALNE i uruchomiły kod norymberski Mil. Kody Protocol & Laws of Wars, które dają USA i wspólny MiL. UPRAWNIENIA> przejmij kontrolę w sektorach UE> Ustawa o zbrodniach przeciwko ludzkości"

 No to zacznie się ściganie zbrodniarzy przeciwko ludzkości.

Czyli kogo na przykład? Z naszego wspaniałego kraju?

Ujjjjćććć !! Będzie dym na Wiejskiej ! Co ja mówię, POŻAR !! I ratuj się kto możeeeee!!

Tymczasem 450-ciu iluś tam Posłów-Osłów zamieni się czarodziejsko w stadko kanarków. Ale będą zapierdalać symfonię !!

*biggrin**biggrin**biggrin*

 

Portret użytkownika ahhhh

równie dobrze mogę to tobie

równie dobrze mogę to tobie powiedzieć Wink ja tu zacząłem zaglądać z 11 lat temu więc daję sobie prawo do wpadania tutaj i śmiania się z takich głupców jak ty, więc jak ci się nie podoba co napisałem, to wypiżdzaj w trymiga kundlu

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Widzisz parchaty beznaplecie

Widzisz parchaty beznaplecie jak łatwo się wykładasz? 

Wy szmaciarze za parę szekli macie gówno między uszami, a nie poglądy. Co ty mi tu pierdolisz, że 11 lat tu jesteś? Gdybyś był, już wcześniej byś mi się naraził i zapamiętałbym jakiegoś ahhh. Co to w ogóle za nick? Skończyły ci się zjebku pomysły? Takich płatnych gównozjadów od razu widać, bo wpadają i rzucają się na wszysto i wszystkich, a nic sensownego dotyczącego komentowanego artykułu nie potrafią wyartykułować. Przecież ty debilu płatny połowy słów tu używanych nie rozumiesz. A że szacunku dla innych nie macie, to ja dla was też nie mam ani krztynki. I lubię wam dopierdalać, bo wtedy pięknie się gotujecie i wyjecie.

Jeżeli dla ciebie kwestie ludobójstwa są śmieszne, to lepiej, żebyś wziął sobie szczepioneczkę, bo inaczej załapiesz się na lincz i zejdziesz z tego świata oszczany i z worem gówna w gaciach. Tak, jak kończą wszyscy zdrajcy na szubienicy. I nie myśl, że gdziekolwiek spierdolisz.

To co śmieciu parchaty? Chcesz coś do mnie poszczekać jeszcze? Zapraszam, bo jeszcze wyjdę z wprawy tak bez treningu....

Poproś o podniesienie stawki od każdej bździny, którą tu wypacasz i ubezpiecz się jakoś.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

A teraz ciekawostka o

A teraz ciekawostka o efektach późnych szczepioneczek:

https://mypatriotsnetwork.com/patriot/shocking-info-comes-out-on-the-effects-the-vaccines-are-having-on-others-including-dead-pets/?utm_content=125014...

Filmik 8 minut.

I co następuje:

Zaszczepieni doznają postępujących zmian destrukcyjnych wszystkich tkanek organizmu. Wydzielają odpychający zapach, blada skóra, i podobne. Oczywiście sukcesywnie coraz bardziej wali ich w dekiel. Ale najlepsze jest to, że zaczynają produkować jakieś "pik proteins", potem rozkminię co to dokładnie, które pięknie rozsiewają wokół siebie. Chyba jakieś białka ostrej fazy, czy podobne. I w pobliżu idiotów skończonych-zaszczepionych zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Umierają małe zwierzęta, ludziom wyskakują na skórze jakieś syfy, odczuwają silne bóle głowy bez wyraźnej przyczyny. I jeszcze lepiej : małe dziewczynki w wieku 9-10 lat dostają okresu, i to po dwa w miesiącu. Stają się bezpłodne. Mali chłopcy też są w ten sposób sterylizowani. Kobiety w ciąży w pobliżu szczypanych zombiaków mają poronienia. Też nagłe i bez przyczyny.

Czyli mamy efekty użycia broni biologicznej na ludziach w celu depopulacji. Efekty będą postępować i pewnie rozwijać się. Kogo w pierwszej kolejności "wyszczepiali"? Nauczycieli, lekarzy, służby. Czyli tych co będą mieli do czynienia z dużą ilością ludzi, z dziećmi.

Broń wydaje się być wielofunkcyjna z uwagi na różnorodność efektów. I pielęgniarka na filmie zupełnie poważnie ostrzega, żeby trzymać się od zaszczepionych z daleka. Mówi to na podstawie wiadomości, które otrzymuje od tych, co to zauważyli wśród rodziny i najbliższych, w szkole, w przedszkolach. No qrwa cuda się dzieją !! Ona chyba jakąś stronkę ma, czy bloga prowadzi i napływają takie oto zgłoszenia. Fiuu, fiuu !!

A teraz: Trampek ogłaszał powstanie sił kosmicznych parę lat temu, lemingi sterowane telewizją śmiały się. Następnie Trampek powołał siły, czy formował oddziały : Do Walki Z Zombi.

To co? Śmiejemy się?

Ja tak właśnie sobie myślałem, że ten pośpiech w wyszczepianiu musi mieć jakieś drugie dno, nie epidemiologiczne. I proszę bardzo.

Terapia genowa, to inaczej Edycja Genów. A teraz co rozumiemy pod pojęciem: edycja? Edycja książki ma swój nakład (w tysiącach). Czyli edycja to namnażanie i dystrybucja. Bardziej powielanie i dystrybucja. Ponieważ nie kto inny, tylko my ludzie produkujemy "wirusy" w naszych organizmach, to teraz szczepione barany będą "edytować" na nieszczepionych jakieś zjadliwe syfy o bardzo konkretnie szkodliwych efektach. Takie właśnie informacje " co masz teraz edytować " są zawarte w części mRNA szczepionki.

I qrweńka wiem teraz czemu mnie coś odrzucało i nadal odrzuca od zaszczepionych pacjentów !! No pięknie!

Pielęgniarka z filmu mówi, żeby normalnie pytać: Szczepiłeś się czy nie? Zanim pozwoli na przebywanie w pobliżu siebie czy dzieci.

Podobno nie wszystkie strzały są "nabite". Trampek i Putin po prostu kazali zamienić trefne z "edycją", na te z poprzednich lat przeciwko grypie. Ale ileś tam tysięcy, czy nawet milionów znalazło się na rynku i w dupie kowidiotów. Jak ktoś lubi Rosyjską Ruletkę, to niech się da ukłuć, ale niech od razu spierdala na pustynię.

Z dostawą nowych będzie problem, bo na evergreenie było setki kontenerów z tym shitem i zostały zniszczone. 29 innych kontenerowców płynących za ever given też miało na pokładzie od ch..a tego. Wszystkie zostały przetrzepane przez ćwiczące "akurat w okolicy" połączone wojska amerykańsko-rosyjskie, po obydwu stronach kanału suezkiego.

I dlaczego gejchujnia ma teraz do opylenia 300 mln dawek?? Sypnęło się i wqrwiona kostucha w ryj patrzy? No ale są jeszcze frajerzy, którzy to gówno kupią i sowicie zapłacą za samobójstwo.

Na tym etapie naprawdę powinno coś jebnąć konkretnie, bo inaczej nie da się zatrzymać Samozagłady Lemingów.

I tym nieoptymistycznym akcentem zakańczam. No jest nad czym się zastanowić. Jest.

Wiedźmin.

Portret użytkownika ​euklides

Wiadomo, że wylanie skażone,

Wiadomo, że wylanie skażone, toksycznej, radioaktywnej wody jest normalne. Gdyby jakiś śmiałek wyciąć drzewo w ogródku albo zapalić ognisko to co innego!!! To ciężkie przestępstwo ekologiczne. Nawet nie myślę jakie szkody mogłoby spowodować wydychanie CO2. Na szczęście wszyscy jesteśmy eko, CO2 dzięki maseczkom wdychamy i budujemy elektrownie jądrowe żeby było więcej zdrowych awarii.

Strony

Skomentuj