We Włoszech zaczynają kursować pociągi "wolne od COVID-19"

Kategorie: 

Foto: Tobias b köhler/CC BY-SA 3.0

W Europie jak i na całym świecie trwa dzielenie ludzi na zaszczepionych i niezaszczepionych na COVID-19, a ci drudzy nie będą mogli powrócić do normalnego życia sprzed pandemii. Dyskryminację osób niezaszczepionych widać głównie w Izraelu, ale podobna sytuacja zaczyna rozwijać się we Włoszech.

 

Główny włoski operator pociągów Trenitalia uruchomił w piątek pierwsze szybkie pociągi "wolne od COVID-19" na trasie Rzym-Mediolan. Jest to najbardziej ruchliwa trasa kolejowa we Włoszech. Aby wejść na pokład pociągu Frecciarossa, zarówno pasażerowie jak i pracownicy muszą posiadać zaświadczenie o negatywnym wyniku testu na COVID-19.

 

Pasażerowie muszą okazać dokument wraz z biletem przed wejściem na pokład. Co więcej, zaświadczenie o negatywnym wyniku testu na COVID-19 musi zostać wydane w ciągu 48 godzin przed podróżą. Testy można wykonać również bezpośrednio przed podróżą w wyznaczonych strefach kontrolnych. Osoby bez specjalnego zaświadczenia nie są wpuszczane. Podobnie jest w przypadku pozytywnego wyniku testu na COVID-19. W takich sytuacjach operator zwraca pieniądze za bilet.

Gianfranco Battisti, dyrektor generalny przedsiębiorstwa Ferrovie dello Stato, które jest właścicielem operatora Trenitalia zapowiedział, że szybkie pociągi "wolne od COVID-19" pojawią się również na innych popularnych trasach.

 

Włochy podejmują się licznych inicjatyw, aby ponownie uruchomić turystykę przed zbliżającym się sezonem letnim. Jednym z bardziej kontrowersyjnych pomysłów jest obowiązek szczepień dla wszystkich mieszkańców włoskich wysp, które wkrótce będą przyciągać rzesze turystów.

 

W najbliższych tygodniach Unia Europejska ma wprowadzić paszporty szczepień dla osób, które zaszczepiły się na COVID-19. Paszporty te mają umożliwić powrót do normalności. W dalszym ciągu nie można wykluczyć, że unijny pomysł będzie prowadził do dyskryminacji osób niezaszczepionych.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Arcanum

Jejku. Biedne bezwolne

Jejku. Biedne bezwolne marionetki. Mam nadzieję, że część ludzkości podejmie w ostatnim momencie decyzję o wyzwoleniu i rozpozna co jest najważniejsze. W innym wypadku będą padać jak muchy od muchozola przez notoryczne ograniczanie odporności.

Portret użytkownika Kwazar

Nic cię nie uchroni od

Nic cię nie uchroni od szczypnięcia się ! Nawet się w klozecie spokojnie nie wyrobisz bez alarmu pt.Czy się szczypnąłeś jusz ! Rozwiązanie jest. Albo się kompletnie odłączysz od tej...na wskroś ŚMIERTELNIE JADOWITEJ cywilizacji...Tam gdzieś na Syberię albo dasz się zjeść tej BARDZO JADOWITEJ ŚMIERTELNIE cywilizacji, co to ją za "swoją" Uważasz.Policz SPOKOJNIE zyski i straty.Życie bez NETA dalej się toczy Lol Mimo wszystko.

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Śmiertelne i jadowite są

Śmiertelne i jadowite są rządzące patusy, które właśnie rozwalają cywilizację. Państwo to pasożyt, który zachowuje się przecież dokładnie jak pasożyt albo rak. Upodabnia się do komórek żywiciela, ale funkcjonuje na zasadzie nadmiernego rozrastania się i wysysyania soków ze zdrowych komórek. To pasożyta powinno się wysyłać na Syberię, a nie zdrowe komórki. Oczywiście pasożyt zdechnie jeśli tylko odetnie się mu możliwość czerpania soków, więc nawet nie trzeba go nigdzie wysyłać. Potrzebna jest tylko dobra terapia.

Portret użytkownika Quark

Ta , już to widzę jak

Ta , już to widzę jak porzucasz swoje wygodne życie gdzie wystarczy wyjść do sklepu czy zamówić coś przez internet i udajesz się w dzicz , gdzie będziesz musiał sobie SAM zbudować schronienie (a zimy na syberii są BARDZO srogie) , znaleźć (złapać,upolować !) coś do jedzenia , zrobić samemu odzienie i dosłownie wszystko co potrzebne itd. już widzę to ... Poczytaj sobie jak niewyobrażalnie ciężkie było życie traperów i jak wielu z nich zginęło lub poddało się i zrezygnowało z takiego "wolnego" życia - bo przyroda ich pokonała. Chyba za dużo naoglądałeś się "kombojskich" filmów ... A jak i to Cię nie przekonuje to oglądnij sobie film pt: "Jeniec - jak daleko nogi poniosą". - to Ci otworzy oczy.

Portret użytkownika Zenek ;)

Drugie guptaski,

Drugie guptaski,

pisujecie o WIERZE, o JEZUSIE, o  (różnych) innych "RATUNKACH w WIERZE"

 

ALE NAPISZĘ TO JESZCZE RAZ  -- NIE MA I NIGDY NIE BYŁO JEZUSA CHRYSTUSA....

TO JEST GUPTASKI..... WASZE WIELKIE ZWIEDZENIE..... TAKI OKRUCH LODU w SERCU KAJA (jakim jesteście co do jednego)

 

WOJNA DOBRA ZE ZŁEM znana też jako WOJNA CHERUBINÓW (od CHRYSTUSA) z SERAFINAMI (NEFILIMS, od JEZUSA i MARYJI)

 

JEST WOJNA DAWNYCH WIERZEŃ SŁOWIAN (CZCICIELI BIBLIJNEGO "SŁOWA" czyli ARKI PRZYMIERZA CHRUYSTUSA z LUDEM)

a WSZELAKĄ obŻYDliwością ŚWIATA, czyli WSZELAKIMI KULTAMI JEZUSKOWO-MARYJNYMI..... (ABRAHAMAM, MAHDI, MOLOH, MAGOG...ETC)

 

 

OBECNIE JEST 12-ste, OSTATNIE NAWIEDZENIE TEGO ŚWIATA POPRZEZ --- "PLUGAWĄ KRÓLOWĄ I JEJ żydoMBIAKI"

PO NIM WSZELAKIE "WIARY BIBLIJNE" zwane "ŻYDOWSKIMI" wraz z wiernymi WYGINĄ....

 

Apokalipsa św Jana mówi wyraźnie... "KTO CHCE SIĘ NAWRÓCIĆ MUSI PORZUCIĆ WIARĘ w NEILIMS i WRÓCIĆ do frakcji CHERUBINS"

co kler z PREMEDYTACJĄ FAŁSZUJE bo za NASTRĘCZANIE was na BAŁWOHWALENIE MARYJI i jej włochatemu gogowi ma ZŁOTE TRONY

 

także SYN jakim tak z ZAPAŁEM WYCIERACIE SOBIE GĘBY..... nie jest JEZUSEM..... jest de facto ANTECHRYSTEM.... tym jaki "PRZYWRACA WIARĘ i PORZĄDEK", "jaki WYZWALA ŚWIAT SPOD WŁADZY WSZETECZNEJ obŻYDliwości."....

 

ANTYCHRYST tak wyczekiwany poprzez maso noidiotów to SYN ŚHIVY (DUCHA BOŻEGO)..... znany w mitach jako MAHAWISHNU (AWATAR CHRYSTUSA) czy UCHO IGIELNE

TYLKO ON MA WYSTARCZAJĄCĄ "DUCHOWĄ MOC" by ZACHOWAĆ was w SWOIM WNĘTRZU (polu czarky serca) PRZY ISTNIENIU....

 

NIE ZADNE obŻYDliwe CIELCE jak WADOWICKI PEDOFIL i DZIECIOŻER...

 

to jest ten SEKRET...

BEZ NAWRÓCENIA NIE MA ZBAWIENIA... a ciało jak cała reszta to tylko FUMKCJE UMYSŁU. ;p

 

i na tym NAWRÓCENIU na DAWNĄ CHRZECIJAŃSKĄ WIARĘ polega też ROZŁAM w KOŚCIELE.....  nie udawane "na ryty"..

 

Portret użytkownika yoshi

p, li { white-space: pre-wrap

p, li { white-space: pre-wrap; }

Przypomina mi się scenka z dzieciństwa podczas karmienia młodych kaczek, gdy mówiłem do mojego Taty. Tata zobacz jakie to straszne te kaczuszki są przekonane, że my jesteśmy ich dobrymi opiekunami i robimy to co robimy dla ich dobra, a przecież my je za kilka tygodni pozbawimy życia. Wiadomo Tata spojrzał na mnie z politowaniem i powiedział – Adam przestań to są kaczki.

Strony

Skomentuj