Nagrania dyrektora CNN ujawniły mechanizm działania stacji: „Strach naprawdę napędza wyniki”

Kategorie: 

Źródło: Internet

Ostatni wyciek nagrań z udział dyrektora technicznego CNN pokazuje, że „wolne media” raczej już nie istnieją. Potwierdza też skalę manipulacji w tworzeniu fałszywej narracji na temat wydarzeń w USA i na świecie. Udowadnia ponadto, że plotki o celowym uderzaniu w Trumpa, wcale nie były przesadzone.

Charlie Chester w nagraniach z ukrytej kamery, które ujawniła organizacja Project Veritas, przyznał, że CNN celowo atakowała Donalda Trumpa w kampanii prezydenckiej oraz, że jego stacja miała używać statystyk zgonów z powodu COVID-19, aby podnieść swoją oglądalność:

Spójrz, co zrobiliśmy, my wypchnęliśmy Trumpa. Na 100 proc. wierzę, że gdyby nie CNN, nie wiem, czy Trump zostałby odsunięty od władzy. Przyszedłem do CNN, bo chciałem być tego częścią. […] Mam poważny problem z tym, jak wyliczamy, ile osób umiera każdego dnia. […] Zróbmy je (statystyki) wyższymi, na przykład, dlaczego nie są, wiesz, dostatecznie wysokie, dzisiaj. Wyższe byłyby lepsze. […] To zmartwienie, ten strach naprawdę napędzają wyniki. Strach to ważne rzeczy, które sprawiają, że słuchasz.

Chester przyznał się również do tego, że szef CNN dyktuje dziennikarzom i producentom, by forsowali pewne propagandowe tematy, mogące poprawić oceny tej stacji.

Wypowiedzi Chestera zostały zarejestrowane podczas serii randek, będących przykrywką dla dziennikarki prawicowej organizacji.

Pokazują, że ludzie wątpiący w rozmiary pandemii COVID-19 po prostu mają rację. Dla mediów straszenie koronawirusem jest najzwyczajniej w świecie okazją do zarabiania pieniędzy. Fakt, że szef CNN dyktuje dziennikarzom, co mają mówić, po raz kolejny unaocznia z kolei to, że nie ma czegoś takiego, jak bezstronne wiadomości.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Sio

Nauczyli się tego z biblii

Nauczyli się tego z biblii,która straszy w imię Boga a nie ma z Nim nic wspólnego.
Techniki manipulacjii wywodzą się właśnie z niej. Są jacyś wybrani, są boskimi sługami ha, ha, ha i mogą innych karać za nieposłuszeństwo tzw prawdzie.Prawdę każdy ma wewnątrz, ale przez pisma, występki i wszelkich duchownych ludzkość od prawdy odeszła. Biblia uczy ludzi,że są nikim.
Tak samo władza.

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Prawda jest taka, że

Prawda jest taka, że większośc mediów głównego nurtu jest zależna od opcji politycznej, z jaką sympatyzują, organizacji międzynarodowych oraz korporacji. Pracujący tam dziennikarze uważają, że tylko ich stacje mają monopol na prawdę i nie dopuszczają opinii innych osób. Uważają się za strażników ludzkich sumień i narzucają swój pogląd na rzeczywistość. Z tego powodu nie można tam mówić o pluralizmie i obiektywizmie, lecz o naginaniu faktów oraz stygmatyzacji ludzi inaczej myślących. Poza tym większość mediów mainstreamowych żywi się lękiem odbiorców i lubi podsycać u nich negatywne emocje. Robią to wszystko dla sławy i pieniędzy, nie mając przy tym jakiegokolwiek wstydu.

Portret użytkownika Kwazar

„Strach naprawdę napędza

„Strach naprawdę napędza wyniki”  No....napędza ??? Idziesz na rzeź OWIECZKO i o dziwo, bo nie wiem...to niczego nie napędza ???  Płacz jest dalece potem nie na miejscu? Ale fajnego wiersza sobie napiszę o martyrologii ostatecznej owieczek O karuqqqarvna mać ....Lubię takie straczeńcze gówna owieczek klimaty.A było to od tyłu ich pod tytułem wiersza tak: Tak pod tytułem zamierzam zaśmieci..zamieścić wiersza temat pt: O !!!!! I masz ty głupia Łowiecko !!! Jak skończę sobie ze soba wiersza to napiszę co dalej.

Portret użytkownika Maryjan_66

Coraz wyraźniej widać, że

Coraz wyraźniej widać, że wróg nie czai się gdzies tam na zewnatrz, w innym państwie, w innym społeczeństwie - wróg jest w nas a jest nim strach. Wypaczona myśl.
Nie boimy się juz wroga zew typu państwo A czy B  - wkurza nas co znowu wymyślą politycy, rządzący, globaliści, co znowu ograniczy nasze swobody? Nawet o narodzie 'wypranym' zapomnieliśmy no nie? - skoro tez ich 'wyszczepiają'..
A dlaczego politycy podejmuja takie a nie inne działania? Głownie kieruje nimi strach. Maja mnóstwo do stracenia jak nie postąpia wg reguł narzuconych od 'silniejszych'. Jak się stało, ze politycy znaleźli sie w tym miejscu, którym są? Zaczęło sie od drobnych, niewinnych wręcz ustępstw na drodze kariery - zrób tak, nikt się tym nie przejmie, a ty zyskasz, awansujesz, nie przejmuj się co intuicja ci podpowiada. Po drobnych ustępstwach były wieksze, aż wpada się w kleszcze, z których się wyrwac jet prawie niemożliwością. Stałeś się niewolnikiem myśli, a potem górę juz wział strach co by sie stało jak to wszystko utracisz, jak uzależnienie od silnego narkotyku. Dochodzi szantaż bo juz okazuje że maja na ciebie coś co może totalnie cie skompromitować, bo poszedłeś na ustępstwa na jakims tam etapie.
Dlatego trzeba w najdrobniejszych rzeczach wyraźnie stawiać granice. Granice prawdy. jeśli ich nie postawisz - potem sa juz tylko slepe uliczki, kierowane strachem, może jeszcze pychą, ale pycha genezę ma tez w strachu. Pychą kieruja się ci na samym szczycie piramidki.
Film o zwierzeniach ratownika - tak to wygląda, a czy ten ratownik postawił sobie granicę? Ile pacjentom jest jeszcze w stanie pomóc szybciej umrzeć, bo boi się ze straci posadę i status quo? Strach nie pozwala mu wykonywac pracy tak jak czuje że ja powinien wykonywać. I to dotyczy większości 'godzących się' na takie a nie inne działania. Czym jego działanie róznie się od bandziora, który też zabija tylko wtedy jak już ktoś powaznie zgraża jego status quo?
Dlatego stawiaj wyraźną granice juz w sprawach najdrobniejszych. Wtedy jest paradoksalnie najłatwiej, potem coraz trudniej. A im cześciej tą granicę prawdy stawiasz, tym jest potem łatwiej ja utrzymać, jest dla Ciebie wyraźniejsza.
Rzeczywistość się rozdziela jak pisano tu i tam, a to jest właśnie granica jej podziału.

 

Strony

Skomentuj