Dyrektor CNN przyznał, że dla oglądalności fałszowano dane na temat zgonów po COVID-19

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Od dłuższego czasu pojawiały się opinie, że obecna pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 jest sztucznie podtrzymywana przez polityków i media. Wreszcie pojawiły się pierwsze dowody świadczące o takim stanie rzeczy. Charlie Chester, dyrektor techniczny CNN, został nagrany ukrytą kamerą. Przy piwie zdradził, że CNN wykorzystywała społeczne obawy przed pandemią, manipulując statystykami COVID-19, aby zwiększać oglądalność stacji.

Dyrektor CNN, stwierdził wprost, że jego stacja telewizyjna celowo nakręcała informacje o zgonach covidowych dla zwiększenia tak zwanych ratingów. Charles Chester opowiedział również o tym, jak CNN miał tworzyć tworzyć wszelkiego rodzaju kłamstwa na temat Trumpa, aby go usunąć z jego pozycji prezydenta Stanó Zjednoczonych. Zaznaczył przy okazji, że z dziadka Joe BIdena zrobili młodego geriatrę, żeby wyborcy odebrali wrażenie, że to jasny umysł, a nie człowiek z demencją.

 

W obliczu tych rewelacji warto zwrócić uwagę, że pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 stacja CNN ogłosiła dwa dni przed tym zanim zrobiło to WHO. TO kolejny dowód na to, że bez mediów ta pandemiczna narracja by nie przetrwała. Chester oświadczył, że strach powoduje, że ludzie słuchają ich przekazów, dlatego zasiewali jeszcze więcej strachu. Zresztą pracownik CNN przyznał, że te same mechanizmy stosowano w kontekście wykreowanej przez lewicowe media "klimatycznej katastrofy". Ludzie mają się bać, dlatego media epatują ciągle kolejnymi złymi wiadomościami.

 

Nagrania dyrektora CNN Charlie Chestera zostały wykonane przez Project Veritas, organizacji dziennikarzy działających pod przykryciem, która zdobyła i opublikowała nagranie. Ich praca dostarcza dowodów na to, że prezydent Donald Trump miał 100 procent racji nazywając CNN stacją siejącą fałszywe wiadomosci - fake news. Niestety to co ujawniono to tylko wierzchołek góry lodowej. Dokładnie tak samo działają wszystkie informacyjne stacje telewizyjne. Najlepszą obroną przed ich zmasowaną dezinformacją jest zaprzestać oglądania przygotowywanych przez nich fake newsów, bo właśnie oglądalność ich napędza.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika b@ron

apropo ankiety na stronie czy

apropo ankiety na stronie czy sie boje kowida czy szczepionki bardziej... a w której nie wiem czemu nie moge wzionść udziału, to bardziej się boje szczepionki bo kowida już przeszłem a szczepionki nie... i nie zamierzam, chyba że dzisiaj, bo akurat jestem wypity jak to zwykle w święta... i jakiś doktor ze strzykawką mógłby mnie namówić... no a jak jestem trzeźwy to niczego się nie boję... Biggrin

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika mietek

Nasze "media" wcale nie są

Nasze "media" wcale nie są lepsze. Jedni przez drugich prześcigają się w ogłaszaniu obostrzeń, podawaniu liczby zmarłych i podtrzymywaniu strachu i niepewności. Co jakiś czas wrzucają info, to o księdzu co "przepełnił", to o dzielnych milicjantach łapiących  agresywnych bezmaskowców i pełne szpitale. Ciekawe, bardzo ciekawe która to pierwsza stacja u nas, powie: coś jest nie tak . No która? 

Strony

Skomentuj