Zmarł książę Filip - mąż królowej Elżbiety II

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

W wieku 99 lat zmarł książę Filip, mąż brytyjskiej królowej Elżbiety II. O jego zgonie oficjalnie poinformował Pałac Buckingham.

Treść komunikatu, jaki Pałac wystosował do mediów i społeczeństwa brzmi następująco:

Z głębokim smutkiem Jej Wysokość Królowa ogłosiła śmierć swojego ukochanego męża, Jego Królewskiej Wysokości Księcia Filipa, Księcia Edynburga. Jego Królewska Wysokość odszedł spokojnie dziś rano na zamku Windsor.

Książę Filip w celach zapobiegawczych od 16 lutego przebywał w szpitalu. W pierwszych dniach marca miał zabieg związany z chorobą serca. Placówkę medyczną opuścił po 28 dniach.

W 2017 roku książę Filip wycofał się z pełnienia obowiązków i od tego czasu rzadko pokazywał się publicznie.

Znany był z licznych gaf i kontrowersyjnych wypowiedzi, choćby na temat depopulacji. Na pewno wraz z jego odejściem kończy się pewna epoka w brytyjskiej monarchii. Pozostaje pytanie, jak na tę sytuację zareaguje jego żona - Elżbieta II?

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika niki

PRZEGLADAM MEDIA ANGIELSKIE

PRZEGLADAM MEDIA ANGIELSKIE wszystko przypomina CCCP po smierci Brezniewa. Prezenterzy TV w bolu ze sztucznymi lzami, narod rozpacza w histeri jak po Stalinie. Jak oni utrzymali go do 99? Transfuzjami krwi niemowlecej jak z Brezniewem to bylo? No nie jest to normalny wiek dla faceta.  Cala ta rodzinka to jedna komedia choc chlop w koncu nie wytrzymal... lekarzy i odszedl do krainy wiecznych lowow ale jednak nie do nieba. Tylko ziemia niech mu bedzie lekka.

Portret użytkownika Przemysław

Ja myślę, że to spisek,

Ja myślę, że to spisek, zabili go bo był niewygodny dla jaszczurzego rządu z B'nai B'rith, który planował za pomocą satelit Muska kontrolować umysły społeczeństwa, książę musiał stawać okoniem wobec Elżbiety, gdy wtajemniczyła go w plan zagłady ludzkości i ucieczki elit statkami napędzanymi adrenochromem na Nibiru, stąd informacje o jego rzekomych pobytach w szpitalu, w rzeczywistości nawiązał tajny kontakt z Annuakami i próbował przechytrzyć Gatesa i spółkę dokonując rytuałów we wnętrzu piramidy Cheopsa aby ponownie na ziemię sprowadzić Mesjasza, który zrobiłby przy pomocy Trumpa porządek. Ludzie w jego wieku nie umierają ot tak, to wszystko jest grubymi nićmi szyte.

Strony

Skomentuj