Czy pandemia nigdy się nie skończy? WEF prezentuje maseczkę "przyszłości"

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Wygląda na to, że podczas gdy media karmią nas nadzieją jakoy pełne zaszczepienie na COVID-19 zakończyło trwającą od ponad roku pandemię, Światowe Forum Ekonomiczne promuje na swoim profilu „maskę przyszłości”. Okazuje się więc, że nie tylko nie wyjdziemy z dołka do jakiego zrzucono całą ludzkość, ale zdaniem elit rządzących światem, powinniśmy zacząć się w nim urządzać.


Zaprojektowana przez chińską firmę CirQ Technologies maska przypomina użytkownikom, kiedy ją myć i sprawdza, czy noszą ją prawidłowo. Jeśli w środku zgromadzi się zbyt dużo dwutlenku węgla, alarm telefoniczny przypomina użytkownikowi, aby złapał kilka oddechów świeżego powietrza. Jeśli użytkownik zapomni założyć maskę, ta sama aplikacja wysyła mu przypomnienie. Jest to więc de facto odpowiednik obroży pod napięciem, która zamiast ładunku elektrycznego będzie wydzielała sygnał dźwiękowy, aby pouczyć niepokornego "użytkownika". Koncept "masek przyszłości" to nic innego jak przygotowywanie nas do świadomości, że pandemia a w związku z nią maseczki, nie odejdą zbyt szybko.

Warto chyba zwrócić uwagę na fakt, że ostrzeżenia dotyczące CO2 w masce, zdają się potwierdzać jeden z głównych argumentów przeciwników masek. Długotrwałe noszenie maski, faktycznie może prowadzić do niebezpiecznego nagromadzenia dwutlenku węgla. Niektóre badania naukowe potwierdziły tę obawę, ale inne wykazały, że skutki zdrowotne są nieistotne. To które z nich przedostały się do mainstreamowych mediów, wydaje się chyba oczywiste. Światowe Forum Ekonomiczne, od samego początku pandemii wysunęło bardzo wiele absurdalnyc pomysłów. Zarząd WEF jako pierwszy zaczął podnosić kwestię "Wielkiego Resetu" gospodarki światowej. Promowano tam również globalne identyfikatory cyfrowe i światowy system podatku węglowego, a nawet zarzekano się, że wkrótce dojdzie do zaniku własności prywatnej ku uciesze całej ludzkości.

 

Jeszcze w lutym, przedstawiciele WEF, w specjalnym filmiku promocyjnym, stwierdziło że w wyniku mniejszego korzystania z transportu publicznego i zamykania fabryk w czasie blokady, w miastach na całym świecie spadł hałas i zanieczyszczenie powietrza. Nagranie zachwalało również osłabienie sejsmicznego szumu na skutek zatrzymania wszelkich działalności, co zdaniem Światowego Forum Ekonomicznego przyczyniło się do mniejszej ilości trzęsień ziemi. Oczywiście zapomniano dodać, że cenę za to musiały ponieść miliardy ludzi.

Pomysł stworzenia jeszcze bardziej uciążliwej maski, która dosłownie śledzi każdy oddech swojego właściciela to wytwór chorego umysłu, który najwyraźniej uważa, że pandemia nie zbliża się do swojego finału, a raczej dopiero się rozpoczyna. Trudno stwierdzić, czy dystopijne scenariusze, w których używanie maseczek będzie wiązane z czymś, na wzór chińskiego systemu oceny obywateli są realistyczne. Pewnym jest natomiast to, że ci z nas którzy poddali się panice i są gotowi egzekwować absurdalne obostrzenia względem siebie, swojej rodziny a nawet obcych osób, będą bardzo wygodnym narzędziem w rękach globalistów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika baca

pandemia potrwa dopóki nie

pandemia potrwa dopóki nie wybudowane zostaną ogrody zoologiczne dla psychicznie chorych zwierząt i nie zostaną przeszkoleni hycle do łapania psychicznie chorych zwierząt...
dopiero wtedy będzie można bezpiecznie odizolować : soroszów, gatesów, szumowińskich i innych hebrejezusów...

 

Portret użytkownika Kwazar

Czy pandemia nigdy się nie

Czy pandemia nigdy się nie skończy? Może i się skończy ale dzisiaj, to jest doskonały interes i to pod kazdym względem. Jako polityczne narzędzie przymusu jest OK ! Jako biznes łupiący owieczki jest jeszce bardziej OK ! Czyli WSZYSTKIM ten "Biznescovid Zwid" odpowiada, tylko nie zdecydowanej WIEKSZOŚCI nas mas owieczek.

Portret użytkownika inzynier magister

Kneblowanie mięsożerców. Już

Kneblowanie mięsożerców. Już wkrótce UE zakaże promowania zalet spożywania mięsa?

Unijni politycy forsują rozwiązania, które stawiają na promocję spożywania owoców i warzyw. W pomyśle nie byłoby nic zdrożnego, gdyby nie to, że równocześnie próbuje się wprowadzić zakaz mówienia o zaletach spożywania mięsa. Politycy przekonują, że chodzi o tylko troskę o zachowanie równowagi w przyrodzie.O sprawie informuje „Nasz Dziennik”.

Promowanie diet weganskich nie jest nowością. Oczywiście każdy może po nie sięgać, ważne by była to własna decyzja – a nie podszyta ideologią czy odgórnymi zakazami. Tymczasem, to co dzieje się na poziomie UE, wygląda jak propaganda mająca na celu zniechęcenie (na różne sposoby) do korzystania z produktów odzwierzęcych.

Wśród pomysłów promotorów zmiany diety na roślinną pojawiają się np. propozycje wyższego opodatkowania mięsa, zakazy hodowli zwierząt, czy zakaz promocji zalet produktów mięsnych. Wszystko ukrywane jest pod hasłem troski o zdrowie własne lub o dobrostan zwierząt.

Pomysły ideologów podchwyciła Komisja Europejska, która na początek myśli o zakazie promowania mięsa i zachęcają do promocji wyłącznie warzyw i owoców. Promotorem takiej polityki jest Frans Timmermans, wiceprzewodniczący KE odpowiedzialny za wdrożenie Europejskiego Zielonego Ładu.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Mojeimię44

Takie życie Magister. Wśród

Takie życie Magister. Wśród młodzieży jest coraz więcej wegan i wegetarian. Jak patrzę na kury i kurczaki sąsiadki też mi się robi przykro, że trafią na stół. Co prawda jem jeszcze mięso drobiowe ale innego już nie ruszam. Kiedyś uwielbiałem dziczyznę i króliki dziś się brzydzę. Uwielbiałem cielęcine ale jak zobaczyłem ubój cielaków odechciało mi się. To samo z baraniną i innym mięsem. Cierpienie zwierząt przed śmiercią jest straszne, lecą im zły, dostają rozwolnienia, patrzą ci w oczy z takim błagalnym spojrzeniem o litość.  

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Quark

To w takim razie co powiesz

To w takim razie co powiesz na to , że kogutki zaraz po wykluciu się są żywcem wrzucane do zmielarki ... na paszę dla zwierząt - bo wartość mają tylko kurki . Z pszczołami wielcy producenci też się nie patyczkują przy pozyskiwaniu miodu .. miażdżą je wraz z plastrami by wycisnąć jak najwięcej . Zachodnie "kołchozy" nie znają litości dla braci mniejszych. Ale to jest wszystko pokłosie przeludnienia bo miasta "głodne są" i nie chcą czekać a zysk jest najważniejszy - szczególnie teraz gdy "nic" się nie opłaca bez dopłat ! Podsumowując z punktu widzenia zwierząt chodowlanych - wszyscy ludzie to naziści a fermy chodowlane i rzeźnie to obozy koncentracyjne i masowej zagłady. Prawda jest bolesna ale taka jest .. postęp wymaga ofiar. Czasy humanitarnego uśmiercania na własne potrzeby zakończyły się wraz z powszechną urbanizacją czyli trwa to już kilka stuleci. Jem mięso , jadłem i będę jadł , uśmiercałem też kaczki , kury i króliki ale w sposób szybki i bezstresowy - siekierka ... dziab ... lub pałką w kark .. mea culpa.

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Wieczny naiwniaku, jak UE coś

Wieczny naiwniaku, jak UE coś promuje to po to by to wypaczyc, zatrzymać gdzieś prawdziwy rozwój i odwrócić bieg historii. Czy to nie UE promowała przemysłową hodowlę zwierząt? Czy to nie UE zarządzała bezsensowne "utylizacje" zwierząt? Wreszcie powiedz mi co wpieradalają politycy i kot Kaczyńskiego. Bo pierwszy kot RP chyba nie przejdzie na wegetarianizm...

Strony

Skomentuj