Minister Niedzielski oświadczył, że nigdy już nie wrócimy do normalności!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Aktualny minister zdrowia (a raczej jednej choroby)Adam Niedzielski, oświadczył w wywiadzie telewizyjnym, że pandemia nie skończy się nigdy, bo przyjdą kolejne. Tym samym oznajmił, że to szaleństwo nie skończy się nigdy, bo przyjdą następne i już do końca życia będziemy nosić idiotyczne maski oraz będziemy funkcjonować w dziwacznym faszyzmie sanitarnym, który zaimplementowano w ciągu ostatniego roku.

Podczas wywiadu dla kanału telewizyjnego TVN 24, minister Niedzielski, intencjonalnie lub nie, powiedział kilka bardzo ciekawych rzeczy. Najważniejsza z nich jest taka, że pisowski polityk oznajmił, że nie ma się co łudzić na powrót do normalności sprzed pandemii.

 

Dał do zrozumienia, że to się nigdy nie skończy bo przyjdą kolejne patogeny i następne pandemie. Co ciekawe podobny pogląd wygłaszał ostatnio najsłynniejszy obecnie wirusolog-amator, Bill Gates. Trudno powiedzieć czy pan Niedzielski powtarza po nim czy też usłyszał coś na temat planów na przyszłość i po prostu chlapnął o kilka zdań za dużo.

Powyższe zdania wskazują na to, że obecna władza nie zamierza odpuścić i obecny reżim sanitarny będzie tylko rozszerzany. Minister na Wielkanoc przyniósł nam dobrą nowinę, że normalność już nie wróci, a my będziemy zamaskowani na stałe, bo przyjdą kolejne rodzaje grypy i koronawirusa.

 

Jeśli ktoś jeszcze ma nadzieje, że sytuacja się uspokoi za jakiś czas to powinien przemyśleć to ponownie, bo nasza bierność i milcząca zgoda na kolejne dokręcanie nam śruby i, cytując klasyka, będą nam odbierać smak życia już na stałe. Po trzydziestu latach od zakończenia PRL znaleźliśmy się w reżimie znacznie gorszym niż tamten. Trwa walka z przedsiębiorczością, trwa depopulacja Polaków, a władza z rozbrajającą szczerością informuje nas, żeby przygotować się na więcej...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Max 1983

Moim zdaniem bredzicie z tymi

Moim zdaniem bredzicie z tymi miliardami ofiar na jesień.Nikt kto planuje coś tak precyzyjnie jak to się dziś dzieje na świecie nie dopuści w swoim planie miejsca na totalny chaos i rzeź, bo nad czymś takim nie da się mieć kontroli!!!Nie po to chcą wszystko kontrolować....żeby potem doprowadzić do utraty kontroli.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika MlotoWiertara

ACAB i to przez tych

ACAB i to przez tych zaszczepionych inni beda umierac a gnojom zaszczepionym nie bedzie mozna udowodnic ,ze sa winni smierci nastepnych... czy to nie jest doskonaly plan w rekach psychopatow?

Głosuj za
11
Portret użytkownika Xmsmmgr

To tylko posłuszny wykonawca.

To tylko posłuszny wykonawca. Uczciwie i wprost powiedział, co nas czeka, a i tak mało kto zwróci na te słowa uwagę. Albo uzna, że minister przesadza lub, że powiedział faktycznie coś innego, niż było w wywiadzie. To tak, jak z premierem Morawieckim - powiedział wtedy prawdę z mównicy sejmowej o nadchodzącym NWO i że normalność już nie wróci, a mimo to, pewnie dla 99% ludzi są to dalej teorie dla płaskomózgowców rodem z Szurlandii. Ale co najważniejsze w omawianym tekście - bydło zostało poinformowane i pokornie przyjęło do wiadomości wiedzę o swojej przyszłości, więc mogą przystąpić do realizacji swoich planów (chyba, że łaskawie je zmienią)...

Portret użytkownika Shshhssh

Przynajmniej prawdę

Przynajmniej prawdę powiedział ... I ja mu wierzę że to szaleństwo będzie trwało w najlepsze wy już wszyscy ślepi jesteście i rzucacie się na każdego kto wam nie słodzi ... Hehe prawda jest taka że jajco możecie, będziecię wciągnięci w te szambo a oni już kładą łapska na waszych dzieciach tu nie chodzi o was głąby wy jesteście na stracenie im chodzi o najmłodszych. Policja, Wojsko i inne organizacje są wyszkolone i uzbrojone a wy co macie? Nic... Nie chcę mi się już nawet komentować bo ludzie mylą prade z prawdą ...ech

Portret użytkownika baca

to wy jajco możecie... taka

to wy jajco możecie... taka gruba hucpa i sie no masz... posypała... dzieki internetowi przejrzana została na wylot i skojarzona z protokołami...

a neta nie da się wyłaczyć Smile nie da sie bo by natychmiast zdechły lichwiarskie banki, kasy fiskalne, bliki, narzędzia do szpiegowania i inne takie...

każdy kij ma dwa końce a oba są wycelowane w wasze dupy...

"policja wojsko i inne organizacje już są niewydolne" i już nie ścigają niewinnych ludzi - wykazują się jeszcze tylko kurwy z sanepidów ale i one się zmęczą...

zresztą zobacz sobie na necie bitwę o bankomat z udziałem policji to zobaczysz że cały oddział antyterrorystów nie dał rady jednemu kolesiowi - tak są ci milicjanci w praktyce wyszkoleni Smile

albo bitwę o instrybutor - to szybko przestaniesz liczyć na ich osłonę Smile

jesteście jak to mówił klasyk "nieperespektywiczni" - sam doktor Joseph Mengele - wasz ukochany patron tej pandemii często sobie z was żartujący na rampie w Auschwitz

jeden lekarz był w stanie wstawić cały pociąg żydów do gazu - pomyśl co mogłoby dokonac dwóch trzech weterynarzy...

Głosuj przeciw
-6

 

Portret użytkownika Max 1983

Są wystarczająco wyszkoleni

Są wystarczająco wyszkoleni by wypisywać mandaty ,rozpraszac drobne demonstrację i egzekwować godzinę policyjną jesli się pojawi ,więcej nie trzeba chyba żeby nastąpiła rewolucja.Jednak nie nastapi bo jak wiadomo Polaka można oczadzić telewizorkiem i jakimiś drobnymi zapomogami .Dlatego nie będzie rzeźi na jesień ,depopulacji itp.Bredzicie i tyle ,będa ciągneli ta farsę latami bo jest to dla nich wygodne ,a akcja z depopulacją mogła by się skończyć totalnym chaosem.Owszem kilkaset tysięcy ludzi umrze ,ale to będzie efekt rujnowania państwa a nie szczepionek.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika antyryt

Myślałem, że ludzie się

Myślałem, że ludzie się ogarną jak zobaczą w mediach cyrki, fałszywe trumny.
Myślałem, że ludzie się ogarną jak się dowiedzą o testach pcr, nadmiarowych cyklach.
Myślałem, że ludzie się ogarną jak zaczną ich pałować za brak szmaty na ryju.
Myślałem, że ludzie się ogarną jak zaczną masowo umierać pod szpitalami np. na wyrostki.
Myślałem, że się ludzie ogarną, jak im zaczną wciskać preparaty oficjalnie nieprzetestowane.
Myślałem, że się ludzie ogarną, jak im zabronią z domów wychodzić.
Myślałem, że się ludzie ogarną jak zobaczą jakie miliardy idą na łapówy i pensje "medyków"
Myślałem, że się ludzie ogarną, jak im zaczną kije do nosa wsadzać.

Myślałem, że co jak co, ale, że jak ogłoszą konieczność wsadzania kija do dupy (bo wyniki dokładniejsze niż z gardła) - to już nie ma mocnych i się każdy zorientuje, że jednak coś tu odrobinę nie gra.
Ale 90% poleciało (i nadal ustawia się w kolejce) oddać swoje DNA i z radością oczekuje na oficjalnie nieprzebadany preparat, który w znaczącym procencie przedostanie się do DNA i je zmieni.
10 lat temu mówiono o bombie etnicznej, czy jeszcze wcześniej? Choćby to Polakom powinno dać do myślenia przynajmniej w kontekście 447.

W tym całym cyrku nie ma ANI JEDNEJ rzeczy która by chociaż uprawdopodobniała dobre zamiary "elit" ... które zresztą same zapowiadały konieczność redukcji ludzkości - są tylko nieukrywane KŁAMSTWA. Za to ładnie mówione.

Jest takie powiedzenie "lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć", ale gdy uświadomimy sobie, że 90% ludzkości dobrowolnie podpisało certyfikat kretyna, to czas na radykalniejszą wersję: "lepiej wykitować pod płotem, niż żyć w otoczeniu certyfikowanych idiotów".

 

Strony

Skomentuj