Teksas zniósł obostrzenia, ogłosił zwycięstwo nad COVID-19, a liczba zachorowań spada

Kategorie: 

Źródło: Internet

Podczas gdy wiele państw, w tym Polska, wprowadziło n-ty lockdown, amerykański stan Teksas uznał, że pokonał pandemię COVID-19 i stan zaczyna już normalnie funkcjonować. Co więcej, okazało się, że nie nadeszła tam wieszczona katastrofa medyczna, a wręcz przeciwnie, sytuacja bardzo się poprawiła.

 

Polityka władz Teksasu była kwestionowana. 10 marca zostały tam zniesione obostrzenia i okazało się, że liczba zakażeń i hospitalizacji cały czas spada. Tymczasem w stanach, w których restrykcje zostały utrzymane, jest odwrotnie. W Teksasie firmy od trzech tygodni działają normalnie, nikt też nie każe obywateli za brak maseczki w przestrzeni publicznej.

 

Jeżeli obecne świetne wyniki Teksasu w walce z pandemią nie są dziełem przypadku, to chyba jest czytelny dowód na to, że należy przestać zamykać, a zacząć otwierać.

 

Po odblokowaniu stanu, liczba chorych na COVID-19, spadła w szpitalach do najniższego poziomu od października. Jest to około 2500 przypadków, a w styczniu notowano tam dziennie nawet 14 tysięcy nowych przypadków. Przy okazji zniesienia lockdownu, trwa akcja szczepień i przebiega sprawnie.

 

Jeżeli więc w tej całej pandemii, chodzi tylko o walkę z chorobą, a nie niszczenie gospodarek w imię jakiegoś nowego projektu geopolitycznego, to naprawdę, zastanówcie się - wy politycy i „znawcy” - czy warto jest kopać leżącego?

 

Źródło: https://www.pch24.pl/teksas-uznal-swoje-zwyciestwo-nad-covid-19--nie-ma-obostrzen--liczba-zakazen-i-chorych-spada,83068,i.html

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

już zaczyna się mowić że rząd

już zaczyna się mowić że rząd wprowadzi chiński model i mająbyć wszyscy nagrani !

Rusza SPIS POWSZECHNY - totalna inwigilacja?! Horban: "tylko zaszczepieni do Kościoła"! PM wRealu24!

https://www.youtube.com/watch?v=3rQCcPhgHFg

nie wiem czy admin opublikuje tekst ale pisowcy chcą nas załatwićna amen ! komunistyczny rząd pisowski zrobi z Polaków niewolników ! pisowcy mają plan że wszystkie rzeczy w mieszkaniach mają być spisane ! a nawet nagrane na urządzeniu rejestrującym ! Zbliża się krach gospodarczy covidowy !

Wybory w RFN są we Wrześniu, tyle mamy czasu zanim przyjdą rozkazy o zwijaniu gospodarki. W Izraelu, wzorze dla fanatykow szczepień, po masowych szczepieniach kilkudziesięcio-kilkuset krotny wzrost zachorowań, teraz także wśród młodszych niż 65+. W miesiąc po "wyszczepieniu" połowy populacji podwoili zgony z poprzednich 9 mies. Na lotniskach wojsko robi selekcję - szczepieni na prawo, nieszczepieni na lewo i na kwarantannę w "hotelach" coś jak obozy dla uchodźców lub bransoletka z nadajnikiem i areszt domowy.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Pilot

Instaurare omnia in Christo +

Instaurare omnia in Christo +++

 

Te straszliwe i zlowrogie PIS-owce to Koledze "mieszko" resztki rozumu glupokatolowego odebraly jak na zalaczonym powyzej smieciowpisie i widac i slychac i czuc, prawda li ?  Moze jakies srodki uspokajajace Kolega zazyje bo jutro przeciez Wielki Piatek jest kiedy nasz Zbawiciel na krzyzu za nasze grzechy skonal a Kolega wariuje niczym legendarny antychrzescijanski bezboznik i satanista niejakie "baca" ....

.

Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Portret użytkownika Ted

To już nie jest nawet

To już nie jest nawet śmieszne. To staje się już żałosne, jak rzucasz się na innych użytkowników tego portalu - jak w opętaniu. Pozwól niech o pewnych sprawach Bóg zadecyduje i oceni je a nie Ty. 

Zniszczę tą planetę.

 

Portret użytkownika Niemen

A czego się pan Kozera

A czego się pan Kozera spodziewał?  Skoro rząd ogłasza zwycięstwo, to liczba zachorowań musi spaść czy chce, czy nie chce.

Ona nie ma wyjścia Smile

Dopiero za kilka lat ktoś przeliczy statystyki innym kluczem i przeprosi za pomyłkę. Nasz rząd robi tak samo; wiem bo regularnie przeglądam ich bazy.

 

Strony

Skomentuj