Australijskie dwumilionowe miasto Brisbane ogłasza lockdown z powodu kilku zakażeń koronawirusem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W Brisbane, stolicy stanu Queensland, ogłoszono lockdown po wykryciu siedmiu przypadków zakażeń koronawirusem. Mieszkańcy miasta nie mogą wychodzić z domów bez wyraźnej potrzeby.

 

Lockdown w Brisbane, dwumilionowym mieście położonym w zachodniej Australii, rozpoczął się w poniedziałek o godzinie 17:00. Drastyczne obostrzenia zostały wprowadzone na trzy dni, aby nie dopuścić do dalszych zakażeń.

 

Na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy, w mieście Brisbane wykryto bardzo niewiele przypadków lokalnych zakażeń. Epidemia w stolicy stanu Queensland rozpoczęła się w sobotę, gdy potwierdzono pojedyncze przypadki zakażenia koronawirusem. W poniedziałek wykryto cztery kolejne przypadki.

Trzydniowy lockdown w Brisbane oznacza, że mieszkańcy tego wielkiego miasta mają obowiązek pozostać w domach. Władze zamknęły m.in. szkoły, zakłady pracy, biurowce, kina, teatry, muzea, galerie i stadiony. Wprowadzono również ograniczenia dotyczące zgromadzeń w domach. Mieszkańcy mogą opuścić swoje mieszkania, aby pójść do pracy (jeśli nie mogą pracować z domu), zrobić niezbędne zakupy, sprawować opiekę nad inną osobą lub uprawiać sport.

 

Miasto Brisbane wprowadziło podobne obostrzenia na początku stycznia 2021 roku. Lockdown również obowiązywał przez trzy dni. Mimo to, jak wynika z doniesień lokalnych mediów, mieszkańcy masowo ruszyli do sklepów jeszcze przed wejściem w życie restrykcji, aby zrobić zapasy.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Pilot

Instaurare omnia in Christo +

Instaurare omnia in Christo +++

 

 

Doświadczamy największej katastrofy w pisanej historii ludzkości- przekonywał John Smeaton podczas Rzymskiego Forum Życia. Według ostrożnych szacunków od 1966 r. na całym świecie około 2 miliardów dzieci stworzonych na Boży obraz i podobieństwo zostało zabitych wskutek aborcji.

W Wlk. Brytanii od 1990 r. w związku z procedurami in vitro zginęło 2 miliony dzieci w wieku embrionalnym. Dla porównania historycy szacują, że w wyniku wojen w całej pisanej historii zginęło od 150 milionów do miliarda osób - dodał. Ostatnie 50 lat było świadkiem zabicia większej liczby osób ludzkich przez system ochrony zdrowia reprodukcyjnego, w naszym, tak zwanym, cywilizowanym społeczeństwie niż we wszystkich wojnach, w całej historii świata" - powiedział prezes "Society for the Protection of the Unborn" w ubiegłym roku w Rzymie.

W ciągu ostatniego półwiecza, bezmyślna edukacja seksualna, unicestwiła niewinność dzieci. W jej ramach zapewniono młodzieży dostęp do antykoncepcji, aborcji, pornografii i zaburzeń w tożsamości płciowej. Rodzice w wielu krajach zostali zastąpieni przez rządy i finansowane przez nie lobby kontroli urodzin, zajmujące się demoralizacją młodzieży i niszczeniem ich sumień.

Rowniez wojtylowa judeochrzescinaska posoborowa Polska jest pełna krwi niewinnych dzieci . Z relacji Fundacji Pro- prawo do zycia wynika, że nawet w ostatnim czasie doszło do wstrząsających odkryć : "W poddębicach niedaleko Łodzi pracownik wodociągów znalazł w ściekach ciało maleńkiego chłopczyka. Śledztwo wykazało, że zwłoki prawdopodobnie przypłynęły kanalizacją z czyjegoś domu. Do podobnego koszmaru doszło w Piechowicach na Śląsku. Podczas kontroli urządzeń w oczyszczalni ścieków znaleziono ciało dziecka. Horror przeżyli również pracownicy oczyszczalni w Nowym Targu. W trakcie pracy odkryli, że zwłoki dziecka zatkały jedno z sit, przez które przepływają ścieki. Ciało maleńkiej dziewczynki odnalazł także pracownik wodociągów z warszawskiej Pragi . Jej zwłoki zatkały kratę filtracyjną w przepompowni ścieków. Dramat miał miejsce też w Złotowie, gdzie pracownik kanalizacji znalazł ciało dziecka podczas sprzątania(...) Skąd biorą się ciała dzieci w ściekach ? To ofiary aborcjonistek, które w internecie, doradzają kobietom, jak dokonać aborcji w domu za pomocą pigułek poronnych. Częścią każdej takiej zbrodni jest pozbycie się się zwłok.

Ciała dzieci po aborcji najczęściej spłukiwane są w toalecie. Takie rozwiązanie sugerują zarządzające tym biznesem feministki :

"- Uff ! Co zrobisz z płodem ? Do kibelka się raczej nie zmieści. Zmieścił się i wszystko spłukałam"

To tylko fragment jednej z wielu dyskusji, jakie toczą się na stronie internetowej aborcjonistek. Takich przypadków są setki (...)

Aborcjoniści, pomimo nacisków, przesłuchań i śledztw, wciąż manipulują kobietami i domagają się pieniędzy za pomoc w następnych morderstwach. Ich kłamstwa są coraz bardziej bezczelne. Na ich profilu FB, właśnie pojawił się kolejny propagandowy wpis:

"Jedno z uczuć jakie towarzyszy aborcji to ulga. Ma ona wiele wymiarów, bo dotyczy nie tylko tego, że problemu z niechcianą ciążą już nie ma, ale tego też że przebiegła ona bez problemów lub że na przykład ból już minął. Co czułaś po aborcji jest normalne, pamiętaj o tym !"

"Normalne" staje się dziś zabicie człowieka, tego najbardziej bezbronnego...

Ale krew niewinnych dzieci płynie dziś nie tylko poprzez kanalizacyjne ścieki, wsiąkając w ziemię...Ta krew woła dziś do Wszechmogacego tak głośno, jak krew sprawiedliwego Abla... "Krew brata twego głośno woła ku mnie z ziemi " - powiedzial Wszechmogacy - Ksiega Rodzaju 4,10+++

Głos krwi domaga się pomsty nie w imię prawa klanowego czy wendetty rodu ale w imię sprofanowanego prawa Bożego ponieważ krew należy do Boga. I krew niewinna przelana podnosi ku Bogu swój sprzeciw.

"Ujrzałem pod ołtarzem zabitych dla Słowa Bożego... I głosem donośnym tak zawołały : Dokądże, Władco święty i prawdziwy nie będziesz sądził i wymierzał za krew naszą kary tym, co mieszkają na ziemi" Ap 6, 9-10

Przed rozpoczęciem Roku Miłosierdzia kobieta, która zabiła własne dziecko, mogła uzyskać rozgrzeszenie wyłącznie od biskupa, ponieważ aborcja miała status ekskomuniki. Na czas Roku Świętego satanista Franciszek pozwolił odpuszczać grzech aborcji każdemu kapłanowi. Przedłużył tę możliwość bezterminowo, ogłaszając to w liście apostolskim "Misericordia et misera". Obok głosów aprobujących decyzję Ojca Świętego pojawiła się także krytyka. Przedstawił ją emerytowany regent Penitencjarii Apostolskiej, bp Gianfranco Girotii. W rozmowie z włoskim dziennikiem La Republica powiedział, iż decyzja papieża może wiązać się z niebezpieczeńśtwem uznania przez niektóre kobiety, że aborcja nie jest wcale aż tak ciężkim grzechem, skoro mogą otrzymać jego odpuszczenie w każdym konfesjonale.

To z kolei może popchnąć je do decyzji o zabiciu dziecka której inaczej by nie podjęły. Według biskupa efekt osłabiania poczucia grzeszności aborcji wystąpił już po reformie Jana Pawła II. Papież Wojtyla-Katz zdecydował że grzech aborcji może odpuścić kazdy lewacki czy spedalony biskup i każdą sprawą nie trzeba już zajmować się w Watykanie. Czy Bóg może to znieść ? Czy może być obojętny na ten zduszony krzyk miliardów dzieci zabijanych w łonach matek ? Jeśli teraz nie zareaguje to za dziesięć lat tych zamordowanych będzie 4 miliardy...

Stanie się tak, ponieważ zmienia się klasyfikacja grzechu aborcji- dawniej była za to ekskomunika, teraz każdy kapłan może odpuścić ten grzech jak na przykład upicie się alkoholem. Można tolerować taką hekatombę w imię szatana ? Nie wiemy czy jest prawdą co naprawdę powiedział Franciszek Scalfariemu. Podobno Franciszek miał swojemu 94 letniemu włoskiemu przyjacielowi- filozofowi ateiście Eugenio Scalfari (założyciel La Republica), że "nie ma piekła". Było głośno o tym aż do chwili, gdy Watykan zdementował tę informację. Niektórzy jednak mówią, że prawdziwe są tylko zdementowane wiadomości.

Na pewno piekielne męki przeżyło te dwa miliardy dzieci w łonach matek, a te matki, nie sądzę, by uniknęły psychicznych i zdrowotnych konsekwencji zabójstw swego potomstwa, nie mówiąc o obciążeniu sumienia.

Oto kilka wypowiedzi takich matek, które czują się jak w piekle :

"Mam stany depresyjne, nie mogą spać. Kiedy tylko zostaję sama ze sobą, zaczynam płakać. Wszystko do mnie wraca, nie potrafię przestać o tym myśleć. Nie mogę się na niczym skupić, zawalam wszystkie sprawy, które są w tym momencie ważne. Myślę o sobie jak o potworze, który nie zasługuje na nic dobrego" ;

"Ujrzałam maleńką istotkę, wielkości połowy mojego kciuka, mającą złożone maleńkie rączki, maleńkie nóżki, główkę i dobrze widoczne oko. I serduszko, które biło. Powiedzieli, że nie możliwe, żeby serce takiego płodu biło poza łonem matki, ale ja jestem pewna, że to co widziałam to było bicie małego serduszka "

"Obsesyjnie przez pół dnia wchodziłam dziś w Google, wpisując 9 tydz. ciąży i wybierając obrazek płodu z tego okresu ciąży- tak, właśnie tak samo wyglądało moje maleństwo. Jak leżało na podpasce, chciałam je przytulić "; "Wzięłam tabletki i już po sekundzie tego żałowałam. Ból fizyczny pojawił się po ok. godzinie, ale ustąpił po paru dniach zupełnie. Natomiast ból psychiczny pozostał. W nocy po wzięciu tabletek poszłam do łazienki. Na podpasce leżało moje dziecko. Tak, dziecko, a nie zlepek komórek czy zarodek. Nikt mi nie powiedział, że w 8 tyg ciąży dziecko ma głowę, oczka, ręce, paluszki. Trzymałam je za ręce i płakałam. Nic już nie mogłam zrobić. Oddałabym wszystko, żeby to cofnąć"

I jeszcze trochę faktów z zakresu skutków: www medexpress.pl z dnia 04 grudnia 2013 roku opublikował pracę opartą na metaanalizie 36 badań klinicznych z których wynika że kobieta która przeszła aborcję ma 44 % szansę zachorowania na raka piersi a ta która jest po dwóch aborcjach ma aż 76 % szansę na zachorowanie a kobieta która zamordowala 3 swoich dzieci ma aż 89% szansę zachorowania na raka piersi.

.

Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Portret użytkownika Obserwzrok

Wszelkie ruch proaborcyjne są

Wszelkie ruch proaborcyjne są tylko narzędziem służącym do osiągnięcia celów politycznych lewactwa i nic więcej. Jeżeli jakiej kolwiek nastolatce wydaje się że Ona działa w w dobrej wierze swojego światopoglądu to jest bardzo NAIWNA i po osiągnięciu idelologicznego celu przez ruchy lewackie wyląduje na śmietniku historii. Wyląduje Ona z całym swoim swiatopoglądem i nic z tego nie bedzie miała.

Portret użytkownika ​euklides

Zagłuszając ważny temat innym

Zagłuszając ważny temat innym ważnym tematem pokazujesz białochazar jak bardzo w d... masz tak naprawdę życie i cierpienie innych. Ty realizujesz tu tylko swoją chazarską politykę, niemal jak knury z Wiejskiej czy Woronicza, tylko, że ty przy nich jeszcze mniej znaczysz. Nie wiem jak mogłeś kogoś nazwać chamem, jeśli od ciebie wprost zionie chamstwem buraku.

Portret użytkownika Kopral

Tak to prawda. Statystyki z

Tak to prawda. Statystyki z UK są powalające. Klinki w których się morduje dzieci jadą pełną parą chociaż ponoć Cov'id. Byłem pod taką klinika wielokrotnie. Nie pozwolili nawet trzymać banera że zdjwciem z ciąży - nic drastycznego. Przecież mogliby stracić klientów a aborcja to wielki interes!

Portret użytkownika MlotoWiertara

Myslisz chazarku ,ze wzrusze

Myslisz chazarku ,ze wzrusze sie zdjeciem plodu ? Wzruszylbym sie jakbys pokazal jak pedofile twoich korzeni bawia sie juz 3 latkami co w TALMUDZIE jest dozwolone.

Sedes ma racje ,ze zagluszasz temat wazny innym waznym by odwrocic uwage.

Ale mnie to nie rusza jak inni sa mieczaki to niech placza nad zdjeciem. Te wasze udawanie jak kochacie dzieci , i granie dziecmi na emocje jest przerazajace.

Prawdziwi Slowianie by cie wysmiali chazarku - poniewaz juz pod Niemcza w XII wieku ich dzieci przywiazane do maszyn oblezniczych niemieckich  krzyczaly " Ojce strzelajcie" dajac tym znac ,ze nie maja kapitulowac dla wlasnych dzieci bo zgina i dzieci i ojcowie. a tak tylko dzieci... TYLKO - pamietaj chazarku... Slowianin nie zaluje swoich dzieci i je poswieci..

Wy sprzedacie swoje dzieci a dzieci was tym sie roznia Slowianie... od was..

Portret użytkownika b@ron

spaliłeś się po całości...

spaliłeś się po całości... takich bohaterów nie brakuje... poświęcić wszystkich, byle nie siebie...a wręcz bawi powoływanie się na słowian.... nima już słowian wiertarka... i to dość długo, a jak byli to niczym szczególnym się nie różnili od innych plemion...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika MlotoWiertara

Widac baronik ,ze nie jestes

Widac baronik ,ze nie jestes Slowianinem bo nie rozumiesz krwi i duszy Slowian.

Chazaria probuje sie podszywac pod Slowian jak Bydloszewski wrzucajac na emocje glupie komentarze plus chore zdjecia... to domena chazarii ciesza sie ze schizofrenicznych wpisow jak i zdjec pokazujacych obrzydzenie..

Jednego niestety nie potrafia i na tym sie tna... Poswiecic swoje dzieci dla wspolnego dobra.

Oni tylko potrafia sie dziecmi zaslaniac jak i dzieci wykorzystywac...

 

Portret użytkownika Bjaron.21

"ze nie jestes Slowianinem"

"ze nie jestes Slowianinem" no i co, a jak ktoś nie jest słowianinem to nie może się wypowiedzieć ?  zupełnie jak na 60 calowym ekranie za pare koła, tam tylko wybrani mogą się wypowiadać,  a jeśli nie jesteś wybrańcem to możesz marnie wyladować zostajac w oczach małych i ciemnych ludzi foliarzem. Ich wyobrażnia nie sięga dalej jak zasięg pilota. Słowianie  to jest to, albo jesteś słowianinem albo nie i możesz być napiętnowany i ośmieszony, zupełnie jak za hitlerowców jak nie byłeś w ich temacie to marny twój los. U komuchów było podobnie. Ale o co mi chodzi ano o to że polak polakowi wilkiem i to z byle powodu,  to was zniszczy ta nieustająca nienawiść , pycha , chęć znaczenia, wywyższanie się , bo ja mam lepszą brykę, aa bo ja mammmm a ty nie masz, mam wrażenie że telewizja i "edukacja" odebrała polakom rozum.  "bo nie rozumiesz krwi i duszy Slowian" a ty też wielu spraw nie rozumiesz i co z tego, być może kiedyś poznasz prawdę, a brak wiedzy i zrozumienia nie jest powodem do krytyki. Wiara we własną nieomylność to jest ciężka choroba psychiczna, bo dotyka otoczenie chorego. 

Strony

Skomentuj