Klęska rządu PiS. Przez ich decyzje polityczne umiera rekordowo dużo Polaków!!!

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Polska wreszcie jest w czymś najlepsza, konkretnie w depopulacji swoich obywateli. Na tym polu jesteśmy na pierwszym miejscu na świecie. Chodzi o tak zwane nadmiarowe zgony, których rekordowo dużo wystąpiło w Polsce.

Nasz kraj idzie na smutny rekord w UE w liczbie zgonów. Już wygrał w 2020 roku, a terazrządzący śrubują zeszłoroczny rekord zgonów koncentrując się na jednej chorobie nawet bardziej niż rok temu. Odwołano wszystkie planowe zabiegi.

 

Chyba historyczna grupa rekonstrukcji Sanacji zwana dla niepoznaki Prawo i Sprawiedliwość lub PiS, dla dodania realizmu swojej inscenizacji potrzebowała czegoś tak spektakularnego jak Klęska Wrześniowa zakończona niesławną ucieczką do Rumunii. Udało im się to. W zeszłym roku na skutek odcięcia Polaków do służby zdrowia zmarło nawet więcej naszych rodaków niż podczas walki z Niemcami w 1939 roku. Tak spektakularnej porażki swojej szalonej strategii doświadczył polski rząd.

 

Co robią dalej? Czy zmieniają swoje podejście? Wręcz przeciwniej, chcą wprowadzać swoje szalone pomysły z zamykaniem życia jeszcze bardziej, jeszcze dolegliwiej. Nie widać końca tego szaleństwa. Chodzimy zamaskowani jak podręczne z serialu HBO żyjące w wyimaginowanym Gileadzie. Nasi oprawcy jakby czerpali dziką przyjemność z tego jak bardzo udało im się nam dokopać. Jesteśmy dla nich przedmiotami, SIMsami z gry, w którą się bawią. Dlatego dziesiątki tysięcy ofiar ich obłąkanej polityki, nie robią na nich żadnego wrażenia. Zamierzają po prostu zwalić to (intencjonalne lub przypadkowe) ludobójstwo na COVIDa.

Tak wynika z wypowiedzi prominentów PiS. Minister Zdrowia, Adam Niedzielski bezczelnie dowodził, że ponad 70 tysięcy ofiar nieCOVIDowych w 2020 roku to i tak wina Covidka. Argumentowali, że te ofiary to niezdiagnozowane ofiary zarazy, albo ozdrowieńcy, którzy zmarli na Long COVID, czyli powikłania pogrypowe w dawnej nomenklaturze. Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki z PiS stwierdził, że jedna z najniższych stóp bezrobocia w UE to dzięki rządowi, ale już na nadmiarowe zgony rząd nie miał żadnego wpływu. I zapewne taka będzie narracja gdy przyjdzie do rozliczeń winnych śmierci dziesiątków tysięcy Polaków.

 

Gdy popatrzy się na ilość zgonów na COVID-19 na milion mieszkańców to wczoraj, 23 marca 2021 roku przegoniliśmy Szwecję w ilości zgonów na milion mieszkańców. Dodajmy, że Szwecja nie zrobiła żadnego lockdownu i życie wygląda tam podobnie jak u nas przed tym otaczającym nas sanitarnym szaleństwem. My mamy zmasakrowaną gospodarkę i więcej zgonów niż Szwedzi.

W danych procentowych nadmiernych zgonów wedle średniej z ostatnich 5 lat, jest jeszcze gorzej. Za to w Irlandii w sezonie 19/20 zanotowano mniej zgonów niż w sezonie 17/18.

 

Śmieretelne żniwo rządu i jego doradców z konfliktami interesu nadal trwa. Masowe zabijanie Polaków na skutek odcięcia ich od służby zdrowia nawet przyspiesza w stosunku do tragicznego roku 2020. Oto ilość ofiar z 10 pierwszych tygodni 2021 roku: 11461; 10 963; 11009; 10 372; 9834; 9882; 10057; 9665; 9521; 9735. W sumie zmarło już 102 499 osób! Rzekomo na Covid-19 wraz chorobami współtowarzyszącymi zmarło 49 365 osób. Chyba już każdy powinien widzieć, że nasza władza morduje nas swoimi szalonymi sanitarnymi decyzjami, a ilość Polaków zabitych przez urzędników jest znacznie większa niż tych rzekomo zabitych przez wirusa.

 

Winni tego stanu rzeczy udają, że to nie ich wina. Jedynym winnym jest wraży "covidek". Musimy się do tego przyzwyczaić, że każdy problem, każde złodziejstwo i każde ludobójstwo będzie teraz tłumaczone wirusem. Pytanie tylko czy ludzike na to pozwolą.

 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Estia

Do roku 2019 na grype

Do roku 2019 na grype umieralo co roku na swiecie ponad 8 mln ludzi, odkad wymyslili covida na grype cudownie zmalala ilosc zgonow i umiera tylko ok 4mln 700 tys. ludzi w 2020 na grype, natomiast na covidka 3mln 200 tys.osob.w 2020. Gdy umieralo nas ponad 8mln na grypke nikt nie oglosil pandemii ani lockdawnu. Wedle madrzejszych lekarzy ten covidek to zaden covidek tylko zwykla grypa typu A, miedzy innymi  odpowiedzialna za zapalenie pluc.Zadna nowosc ta grypa, byla z nami i bedzie zawsze.dwa razy do roku mamy do czynienia z mutacja grypy A lub B. Nasi zarzadcy jednak w cwany sposob zamienili grypke na nowego covidka ,puscili odpowiednia bajke i propagande i mamy stada oglupionych baranow dajacy sobie wstrzykiwac eksperymentalne swinstwo ,dajace sie calkowicie kontrolowac i zgadzajace sie na wszystko pod przykrywka ochrony zdrowia przed zabojczym wirusem. Do tego stopnia oglupili barankow ,ze nie przeszkadza im nawet to ze ludzie po zawalach,zatorach i innych naglych zachorowaniach czekaja po kilka godzin najpierw na karatke a pozniej nastepne pare godzin w karetce czekajac pod szpitalem na przyjecie lub sa odsylani do innych szpitali. Tym czasem oddzialy covidowe strasza pustkami lub sa przyjmowane osoby z katarem...Inne oddzialy w wyniku zarzadzen nierzadu zapakowane sa geriatria a normalni pacjenci niecovidowi nie maja dostepu do leczenia,diagnozowania, odwolano nawet operacje pacjentow z rakiem, co w ich przypadku czas jest kwestia zycia i smierci,  wszystko to dla naszego dobra i troski o nas. Swiat z 7 mld ludzi zostal zatrzymany i postawiony na glowie z powodu smierci 3mln 200 tys osob! Tymczasem na raka co roku na swiecie każdego roku stwierdza się ok. 18 mln przypadków zachorowań na różnego rodzaje nowotworów.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-02-04/who-liczba-zachorowan-na-nowotwory-moze-sie-podwoic/

Portret użytkownika Kwazar

POWSZECHNY CHAOS Przekładany

POWSZECHNY CHAOS Przekładany przez "szczujnie TVP" na tłumaczenie, jako to, plan w planie zwycięstwa jest "do świetlistości"  prowadzi. Najgorzej, że ta szczujnia jadu, sama się w tym wszystkim DAWNO pogubiła a niektóre jadowite, to sporą kasę biorą..Czyli co ? TVN tylko wie najlepiej ? Oj głupiaś ty, głupia owieczko. To nie tam ustalono depopulację ludzkości.Chodzi o ustalenie faktów i  tych morderców i o współudział w zbrodni.Ale..pogadać to sobie Ja mogę.Wasza niewinna Owieczka. 

Portret użytkownika yoshi

p, li { white-space: pre-wrap

p, li { white-space: pre-wrap; }

Tzw. Szpitale Covidowe i tymczasowe świecą pustkami. Przeciążone są i to bardzo SOR-y. I to nie covidowiowcami, tylko menelstwem i geriatrią, która powinna się leczyć ambulatoryjnie, ale jest kierowana na SOR. Od roku szpitale muszą stosować się do arcygłupich reguł, które doprowadzają do całkowitego r o z p i e r d ^ l e n i a służby zdrowia, co skutkuje m.in. śmiercią „nadwyżki” – niepotrzebnych systemowi emerytów i rencistów. Plan zatem jest realizowany znakomicie.

Portret użytkownika Zn

Dodam że zwykły lekarz

Dodam że zwykły lekarz cowidowy za tzw.  ryzyko  otrzymuje, podobno, 20 tyś zł na miesiąc a szpitale ,,jednoimienne",mają  wychodzić z wcześniejszych, milionowych długów. A wszystko, cała ta ewidentna plandemia (pomijając oczywisty już fakt że wirus z ,,koronką" jest bardzo antykatolicki bo ,,atakuje" głównie wtedy gdy katolicy mają celebrować swoje święta)  po to by wprowadzić niemityczne NWO a nas (i inne narody) zrujnować, bo to wszystko, w zasadzie, na kredyt.   Jeśli sprawy będą się toczyć tak jak do tej pory, to ,,nasi" masońsko-socjalistyczni, polskojęzyczni  ,,patrioci" w kamuflażu ,,prawicowym" zrealizują nie tylko stary plan Klubu Rzymskiego na ,,ustabilizowanie populacji" Polaków  w Polsce na poziomie 15-17 mln osób  ale jeszcze zamienią Polskę w rzeczywiste ,,pool in" a samych Polaków w realnych niewolników pozbawiając  nas własności prywatnej tak jak tego chce masoneria i komuchy: 

,,PiS, pop cichu, chce wprowadzić POWSZECHNE WYWŁASZCZENIE w zamian za tzw. "pomoc gospodarczą od UE dla Polski", czyli ,,ApelPancernych​ 30.03 ratyfikacja umowy z EU o zasobach własnych": https://www.youtube.com/watch?v=D_3tygGm0eI  Przypomniałem sobie teraz, że pierwszy minister rolnictwa PiS, gdzieś tak w 2015 czy 2016 roku (nie pamiętam nazwiska, chyba na ,,J"), deklarował na jakiejś konferencji, że chcą przesiedlić większość ludzi w Polsce ze wsi do miast i potworzyć wielkopowierzchniowe gospodarstwa rolne by ,,polepszyć konkurencyjność rynkową" polskiego rolnictwa.

Zeszłoroczne majstrowanie przy ustawach dotyczących rolnictwa a teraz możliwa zdrada resztek suwerenności na rzecz masońsko-neomarksitowskiej UE pokazuje, że to realne zagrożenie ze strony masońskich, antypolskich pasożytów maskujących się kamuflażem ,,patriotycznym".

P.S.

Za 20 tyś zł na rękę chętnie pojadę jako wolontariusz do ,,szpitala jednoimiennego", nawet bez kombinezonu ale tylko wtedy, jeśli będę miał AMANTADYNĘ i Chlorochinę w kieszeni. Nota bene Amantadynę której ,,badania trwają" i chyba nigdy się nie skończą bo by popsuła rynek wszczepień na ,,rynku zdrowia"( ten ,,rynek" to oficjalne pojęcie. Bo ,,Pecunia non olet". A jak wiadomo ,,Primum non nocere" - Po pierwsze nie szkodzić. Dochodom).
  Tak nawiasem Astra Zeneka ma ponoć zainwestować w Polsce ciężkie miliardy a to czyni ,,naszych" socjalistycznych ,,patriotów" niewrażliwymi na jakieś tam NOP-y i ew. zgony po ew. wyszczepieniu stadka Polaków z pomocą eksperymentalnej terapii genowej, zwanej dla niepoznaki ,,szczepionką". Nie tylko tej firmy ale jej głównie.

P.P.S.

Wiecie że piosenkarz, p. Krzysztof Krawczyk zachorował na covid po przyjęciu dwóch dawek tego zajzajeru produkcji Pfitzera?. To podobnie jak jak po szczepieniu grypą, lata temu (raz w życiu zrobiłem taki błąd ale mnie, w przeciwieństwie do wielu innych, wiele mnie nauczył. Min. tego że jakiekolwiek ,,szczepionki" z szybko mutującymi wirusami są naukową szarlatanerią i drogą do katastrofy na skalę biblijną albo... zgodną ze scenariuszem filmu pt. ,,12 Małp").

 

 

Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Portret użytkownika Lach

Jako jedyni w europie nosicie

Jako jedyni w europie nosicie wszedzie kagance jak wsciekle zwierzeta. I co odpowiecie? Ze rzad swiatowy wam kazal? To juz jest zenujace. Taka gadke mozna komus wciskac gdy wykazuje minimum normalnosci, a nie zakompleksionym wypranym niewolnikom. Wolnosc jest wprost proporcjonalna do moralnosci. Zapamietajcie to sobie. Kazdy z was ma w domu najnowsze RTV mimo ze nie wiecie jak dziala żarowka. Taka jest prawda. Cieszycie sie ze macie kontytucie kwasniewskiego i ze prywaciorz zbankrutowal. Taka jest prawda. Chceta samochody, pomimo ze wasz kraj produkuje pieczarki. Taka jest prawda. Jezeli dzieci sOMsiada nie chodza do szkoly to i wam to pasuje. Taka jest smutna prawda. 
Bredzicie bez przerwy o jakiejs rosji, gdy sami jestescie rozbrojeni jak stado małp. Wiedzie dlaczego nie mozecie miec broni? Nie chodzi o zadne idealy. Nie mozecie miec broni bo macie byc pantoflarzami i domu i poza nim. Taka jest prawda!
Dostalicie kurwidowa terapie szokowa, ale nic nie rozumiecie. Chcecie tylko zeby wam basen i stadiony otworzyli. To sa marzenia 30mln ludzi. 
Wiecie jaki ma budzet polska agencja kosmiczna? Oczywiscie ze nie. Was interesuje liczba zakazen i finansowanie kosciola. Taka jest prawda. 
Moglbym tak pisac do wieczora a wy i tak bedziecie sie dalej smiac, chyba z wlasnej glupoty. 

Portret użytkownika r.abin

"23 marca 2021 roku

"23 marca 2021 roku przegoniliśmy Szwecję w ilości zgonów na milion mieszkańców" - miesiąc temu, to wywróżyłem (nie było specjanie trudno). Covid, jak socjalizm - "w miarę rozwoju - walka się zaostrza" (i ilość ofiar rośnie). Wyadaje mi się jednak że "w tym szaleństwie - jest metoda" .... i chodzi (właśnie) o depopulację. A komu na tym zależy?. 

Strony

Skomentuj