Donald Trump za kilka miesięcy uruchomi własne media społecznościowe

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Były prezydent USA Donald Trump, zapowiedział, że wkrótce wróci i będzie to wielki „come back”. Czy zemści się na Facebooku, Amazonie i Twitterze?

Na antenie Fox News, doradca Trumpa do spraw komunikacji - Jason Miller - ogłosił, że przygotowywany jest start nowej platformy komunikacyjnej, na której czele stanie były prezydent USA.

Po skandalach cenzorskich, jakich dopuścił się Facebook, Twitter czy Amazon, było raczej pewne, że Donald Trump będzie się chciał jakoś odegrać. Wydaje się, że wybrał najlepszą drogę, bo jeśli uda mu się odebrać ogromne rzesze użytkowników swoim oprawcom, to będzie to dla nich oznaczało duże straty biznesowe i wizerunkowe.

Miller zapowiedział, że „nowa platforma to będzie coś wielkiego”. Wyraził też nadzieję, że nowe przedsięwzięcie Trumpa przyciągnie dziesiątki milionów ludzi:

 To całkowicie zmieni grę, wszyscy będą na to czekać i obserwować co dokładnie zrobi prezydent Trump.

Jeśli uda się stworzyć nowy, wielki kanał komunikacji ze społeczeństwem, który nie będzie narażony na blokady ze strony BigTechu, otworzy się ponownie szansa na to, by przynajmniej częściowo rozliczyć tych, którzy nie zostali rozliczeni ze swoich czynów w ostatnich miesiącach.

 

 

Źródło: https://nczas.com/2021/03/22/donald-trump-z-wlasna-platforma-internetowa-za-3-4-miesiace/

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Surun

Rząd potajemnie podpisał

Rząd potajemnie podpisał porozumienie z Izraelem

Wrogi Polakom rząd okupacyjny potajemnie przed narodem polskim podpisał niekorzystne dla Polaków porozumienie z Izraelem. (Link do dziennika ustaw pod wiadomością)

https://wygrajmyrazem.pl/newsy/pilne/rzad-potajemnie-podpisal-porozumienie-z-izraelem.html

Dziennik Ustaw z dnia 19.03.2021 Poz. 507 w sprawie porozumienia z Izraelem

Rząd potajemnie podpisał porozumienie z Izraelem. To państwo chce przenieść do Polski swoich obywateli. Z porozumienia wynika, że każdy obywatel Izraela będzie mógł pobierać świadczenia i otrzymywać pomoc za darmo kosztem polskich podatników.

Przypomnijcie sobie jak Trzaskowski symbolicznie w grudniu podpalał pod Pałacem Kultury Chanukiję oraz przemówienie Pana Morawieckiego na temat jego cioci, która jest pochodzenia żydowskiego. Informacje te są ogólnie dostępne w necie.

Od 1989 roku żadna partia polityczna nigdy nie była przyjazna Polakom. Beata Szydło w roku 2016 wyjechała do Izraela podpisać to porozumienie. Podpis jest mało czytelny ale uważam, że należy Elżbiety Rafalskiej mając na uwadze, że była Ministrem Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej na dzień podpisania porozumienia z Izralelem. Zajmowała te stanowisko w okresie od 16 listopada 2015 roku do 04 czerwca 2019 roku.

Naród rozliczy ją we właściwym momencie jako zdrajcę narodu. W maju tego roku wchodzi w życie podpisane porozumienie. Udostępniajcie wszystkim Polakom informacje.

Portret użytkownika ​​​​​euklides

No dobra, a gdzie jest

No dobra, a gdzie jest porozumienie ze mną, że będę utzymywał kolejnych pasożytów? Pasożyty się strasznie rozbestwiły, a to naprawdę nie jest mój obowiązek słuchać złodziei i bandytów z budżetówki...

Portret użytkownika ronin

za kilka lat Donald Trump lub

za kilka lat Donald Trump lub ktos przez niego nominowany zostanie ponownie prezydentem i nawet oszustwa nic nie pomoga.  jedyne to co zle z tego wyniknie to unia europejska oberwie mocno ale byc moze tylko jej urzednicy a to juz jest do zakceptowania.

Portret użytkownika Pilot

Instaurare omnia in Christo +

Instaurare omnia in Christo +++

Slowianie nie posiadaja mediow spolecznosciowych o miedzynarodowym znaczeniu ale alternatywe do Google o nazwie www.yandex.ru vel www.yandex.com vel www.яндекс.ру i owszem, ktora to alternatywa w przeciwienstwie do zidiocialego na punkcie PI Googla swin amerykanskich w wielu "trefnych" tematach istna kopalnia wiedzy i prawdziwa alternatywa jest teraz i zawsze Smile

.

Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Strony

Skomentuj