Wyciekła pilnie strzeżona tajemnica rządu - cena prądu bardzo wzrośnie! Czy energia elektryczna stanie się luksusem?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Rząd od kilku tygodni wie, o ile wzrośnie cena prądu, jednak do tej pory ukrywał tę wiedzę przed Polakami. Teraz prawda wyszła na jaw.

Wyliczeń dokonała rządowa agencja Krajowego Ośrodka Bilansowania i Zarządzania Emisjami. Polacy będą płacić doliczaną do rachunków za prąd opłatę za emisję dwutlenku węgla.

W roku 2020 statystyczne gospodarstwo domowe płaciło 226 zł. Teraz opłata bardzo znacząco wzrośnie.

W ciągu kilku lat rocznie zapłacimy po kilkaset złotych więcej. Konkretniej - za cztery lata zapłacimy o 256 złotych więcej, a w 2030 roku o 667 złotych więcej!

Podwyżki cen prądu wynikają z konieczności wykupywania praw do emisji dwutlenku węgla przez elektrownie. Gdyby nie wydumana polityka klimatyczna UE, problemu by nie było. Teraz faktem staje się to, że ucierpią głównie najubożsi, dla których kilkaset złotych rocznie robi wielką różnicę.

Warto przypomnieć, że jakiś czas temu wicepremier Jacek Sasin obiecywał, że Polacy nie odczują podwyżek cen prądu. Teraz sytuacja diametralnie się zmienia.

Polska jest karana za to, że ma węgiel, który jeszcze przez dekady mógłby służyć jako naczelne dobro narodowe. Dzięki eurokratom i wygodnym dla elit porozumieniom klimatycznym, już wkrótce energia elektryczna i ogrzewanie, staną się towarem luksusowym.

Może by tak zacząć karać Arabów za ropę, Rosję za gaz, a Chiny i USA za wszystko?

 

Źródło:https://www.money.pl/gospodarka/prad-zdrozeje-drastycznie-rachunki-wyzsze-nawet-o-kilkaset-zlotych-6617593360767520a.html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Eurokołchoz chce z pomocą

Eurokołchoz chce z pomocą rządów państw wpędzić ludzi w ogromną biedę, dlatego wprowadzają nowe opłaty i podwyższają podatki. Bogacze będą mieli jeszcze więcej pieniędzy na swoje zachcianki i realizację swoich chorych planów, zaś biedni mają pozostać pozostawieni sami sobie, a także cierpieć z powodu głodu i chorób, bo nie będą mieć nic na jedzenie i leki. Wielu ludzi tego nie widzi.

Tymczasem PiS ogłosił wczoraj filary "Nowego Polskiego Ładu":

https://www.pch24.pl/zdrowie--czyste-powietrze--cyberpoland-2025--znamy-hasla-nowego-polskiego-ladu,82667,i.html

Najbardziej przerażającym filarem wydaje mi się CyberPoland 2025. Wydaje mi się, że chodzi tutaj o wszystko co jest związane z 5G i "Internetem Rzeczy" a mianowicie, ciągłą inwigilacją obywateli, nagrywaniem ich rozmów i kroków za pomocą czujników i kamer, kontrolowaniem ich myśli i poczynań oraz czipowaniem ludzi. Ogólnie cały ten "Nowy Ład" wygląda na instrukcję wprowadzania przez PiS ustroju NWO w Polsce oraz wdrażania chorych pomysłów globalistów i iluminatów w nazym kraju.

Portret użytkownika Pilot

Instaurare omnia in Christo +

Instaurare omnia in Christo +

https://www.youtube.com/watch?v=-xq0yrZ9abo

A u nas w Iranie to pierwszy reaktor atomowy juz w 2010 roku uruchomilismy a od 2016 roku budujemy od razu dwa takie o mocy 2100 MW ktore beda uruchomione w 2024 i w 2026 roku. Te reaktory to nam ta sama rosyjska firma buduje ktora zbudowala w 2020 roku elektrownie atomowa na Bialorusi u dyktatora Lukaszenki, gdzie demokracja i konstytucja bardzo zagrozone sa niczym u nas w Iranie ?

https://www.youtube.com/watch?v=PfIAakHCC9I

A u nas w Indiach w Kudankulam to te ruskie kacapy ktore Siemioniakowi, Osadczemu, Bodnarowi i Frasyniukowi Krym ukradly wybudowaly wlasnie dwie elektrownie atomowe kazda po 1000 MW ktore zaspokajaja zapotrzebowanie 6 milionow gospodarstw domowych. Teraz te kacapy buduja nam dwa nastepne reaktory rowniez po 1000 MW ktore beda dostarczaly energie juz w 2021 roku a dwa nastepne sa w fazie planowania ?

https://www.youtube.com/watch?v=SXkcJxCn2Ro

A w Polsce to kiedy ukonczycie budowe waszej pierwszej elektrowni atomowej ? Pewnie dopiero po skleceniu waszej jedynej fregaty "Gawron" ktora budujecie juz od cwiercwiecza i skonczyc jej nawet nie potraficie pomimo ze takie madre te Polaki sa i to wszystkie bez wyjatku ? Ale nie przejmujcie sie za bardzo tym exportowym hitem mojej duchowej rosyjskiej ojczyzny, bo i tak te ruskie elektrownie w хuj jeden wybuchna albo nawet zatona niczym "Kursk" zabijajac wielu kacapow wlacznie z ich onucami smierdzacymi a nawet z ich majtkami obsгanymi wiec chyba nawet Wam o tym calkiem niepotrzebnie napisalem, prawda li ?

Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Portret użytkownika biedulka

Niestety masz chłopie rację.

Niestety masz chłopie rację. Chciało nam się Polakom ameryki, zachodu, UE, ich zarobków i pieniędzy, nowoczesnych autostrad i jednorazowych skarpet. No to mamy bidę i nedzę a jednorazowe skarpety nosimy cały rok cerując i oszczedzając na praniu bo szkoda prądu, a te skarpetki bardziej capią jak ruskie onuce i walonki.

Portret użytkownika Pilot

Instaurare omnia in Christo +

Instaurare omnia in Christo +

Jezeli juz to "Chazarzysko" a nie "Chazarek" bo mam 187 cm wzrostu i dobre 100 kilo wagi. Niestety, ale nowojorski rabin Jewel Fishkin przed lat wystawil mi certyfikat, ze mam tylko 25 % judeochrzescijanskiej krwi posoborowej ale ze ta moja krew ma grupe "0" wiec nawet na tych 25 oktanach zupelnie przyzwoicie szprecham 5-ciomia jezykami, maluje, pisze wiersze i aforyzmy zapewne w przeciwienstwie do szanownego Kolegi Patrioty Polskiego Smile

Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Strony

Skomentuj