Policja w Korei Południowej aresztuje za plotki o chipach w szczepionkach i ich wpływie na geny

Kategorie: 

Źródło: Internet

Udawania, że nie istnieje ryzyko czipowania ludzi ciąg dalszy. Policjanci z Korei Południowej, otrzymali nakaz zatrzymywania każdego, kto twierdzi, że za szczepionkami na COVID-19 kryje się coś więcej, niż chęć pokonania pandemii koronawirusa.

Do tej pory zatrzymano 279 osób za rozpowszechnianie „fałszywych” informacji na temat szczepionek przeciwko COVID-19. Za „fałszywe” uznaje się między innymi twierdzenia o „chipach w szczepionkach” i ich „wpływie na geny”.

 

Przedstawiciele władz i eksperci medyczni zaczęli wyrażać obawy związanie z falą rzekomej dezinformacji, dotyczącej bezpieczeństwa szczepionek firm Pfizer/BioNTech oraz AstraZeneca. Zalecono więc służbom policyjnym rozpoczęcie akcji zwalczania takich plotek i teorii spiskowych.

 

Wśród zatrzymanych jest osoba twierdząca w Internecie, że „szczepionki na COVID-19 zmieniają geny” oraz 60-latka, która rozklejała na przystankach autobusowych kartki z ostrzeżeniem, którego treść brzmiała: „chipy w szczepionkach odbiorą ci życie”.

 

Według policji za rozpowszechnianie fałszywych informacji grozi do siedmiu lat więzienia lub grzywna do 50 mln wonów, co stanowi równowartość 44 tysięcy dolarów.

Mamy do czynienia z sytuacją kuriozalną. Jeżeli szczepienia na COVID-19 są dobrowolne, a ludzie mają wolność słowa oraz niezależność w sięganiu po interesujące ich informacje, to za co te kary? Nikt nikogo na siłę nie zmusza do wiary w te teorie, zmusza się za to i to coraz agresywniej do tego, aby zaprzestać drążenia, zadawania pytań i dzielenia się wątpliwościami odnośnie pandemii, z innymi ludźmi.

 

Im bardziej będą takie teorie zwalczać, tym mocniej będą podsycać przekonanie powiększającej się liczby osób, że ktoś bardzo chce pewne rzeczy ukryć, więc penalizuje co się da, żeby przypadkiem ktoś za głęboko w tym temacie nie kopał.

 

Fakt jest taki, że ludzkość bierze udział w globalnym eksperymencie medycznym, który łamie ustalenia „Kodeksu Norymberskiego”. Samo to wystarczy, aby wszelkie teorie spiskowe, uznać za uzasadnione.

 

 

Źródło: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Policja-w-Korei-Poludniowej-zatrzymuje-za-plotki-o-chipach-w-szczepionkach-8068806.html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika antyryt

Oj, a to przecież ta dobra

Oj, a to przecież ta dobra Korea.
Dociera już jak subtelnymi metodami "zarządzane" jest globalne stado? Dociera już jak ładnie rozproszone są w skali globu "lokalne" eksperymenty, które po wyciągnięciu wniosków przenoszone są na całą populację? Dociera już, że nie ma podziału na socjalistów, kapitalistów, globalistów, nazistów, narodowców, faszystów, hetero, pedałów, ekologów, fundamentalnonarodowych socjalistów, radykalnych narodowców, kibiców, starych, młodych, religijnych, ateistów itd itp??
Dociera już, że tylko nieliczne kraje wyłamują się z popieprzonej retoryki, bo ich przywódcy nie chcieli przyjąć łapówy? ... ale zaraz zostaną zgniecione w "wojnie o demokrację"?
Dociera już, że od setek lat nie ma "starć między mocarstwami" a są jedynie starcia między członkami spierdolonych klubów roszczących sobie prawa do Ziemi (ewentualnie porozumienia co do redukcji baranów)?
Dociera już, że dzisiaj "założę maskę na ryj dla świętego spokoju", jutro "wystawię dupę do testów analnych", pojutrze "wysiedlę całą dzielnicę do izolatorium - dla ich bezpieczeństwa", a po pojutrze "zastrzelę tego skurwysyna co łazi bez maski"?!
Teraz jest jedyna szansa: podkręcili tempo tak, że nawet gotowana żaba ma szanse na zorientowanie się w sytuacji. Rozerzeć się i pomyśleć! Nie oddawać człowieczeństwa w zamian za ułudę wygodnego życia, ułudę bycia lepszym niż inni, bo to się skończy jak każda ułuda!
Właściwie to już nie ma możliwości sprzeciwu, bo technologia jest rozwinięta tak, że 99% baranów nie ogarnia nawet jej promila, ale właśnie teraz jest okazja, bo pedały zarządzające zrobiły mały błąd: przyśpieszyli sprawy tak, że zmiany weszły w percepcję ludzi.
Trole i inne popaprańce: wy i wasze rodziny zdychają i niedługo zdechną na raka z powodu zatrucia żywności i środowiska przez koncerny, albo zdechniecie na wyrostek pod pustym szpitalem, bo rżądy i koncernyzamknęły wam do nich dostęp z powodu zatorów, braku pieniędzy, zaniedbania. Albo zdechniecie po prostu z braku kasy. Ale te same rżądy i koncerny chcą się zesrać w skali globu, żeby dostarczyć ci darmowy preperat ratujący cię przed czymś tak groźnym jak katar i dla twojego dobra są w stanie zabrać ci 30 000 w madacie, albo wsadzić cie do izolatki - żeby ci się kurwa, baranie, żadna krzywda nie stała. Dostrzegasz, bydlaku, dysonans?
 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Plandemia pokazała, że wiele

Plandemia pokazała, że wiele państw mieniących się jako demokratyczne, okazuje się w rzeczywistości opresyjnymi reżimami,w  których walczy się z osobami głoszącymi prawdę i widzącymi, że sytuacja zmierza w złym kierunku. Korea Południowa świadomie i celowo za pieniądze korporacji bierze udział w tym globalnym spisku, dlatego wprowadza drakońskie prawa ograniczające wolność obywateli. Oni nie zdają sobie sprawy, że ludzie w końcu zbuntują się przeciwko nim.

Portret użytkownika Quark

Jedynie antarktyda jest w

Jedynie antarktyda jest w pełni demokratyczna ! Bo tylko tam wszelkie warunki dyktuje lud !

Wszędzie indziej ramy "demokracji" kończą się na postawieniu krzyżyka na liście do głosowania i nikt nikogo nigdzie nie pyta : co by chciał , czego mu trzeba i co jeszcze możemy zrobić aby was (wyborców) zadowolić. Ale kto jest temu winien ?? Ci państwo ^ , bo wszyscy się na to godzą i jeszcze wpajają ten system dzieciom do głów nazywając to szumnie edukacją ..

Portret użytkownika baca

z artykulu wynika że ten

z artykulu wynika że ten koreańczyk ktory z narażeniem życia spierdalał przez pola minowe z korei północnej do południowej wkrótce ponownie będzie się narażał...
lepiej dostać klapsa w dupę od kima niż lekarstwo od kill bila

 

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika Mojeimię44

Bili się śpieszy gdyż stary

Bili się śpieszy gdyż jest stary a chciałby jeszcze pewnie za swojego życia zobaczyć mutacje z jego ręki- chociaż nie wiadomo czy nie widział. Dziś mam wątpliwości czy nie jesteśmy czasami wszyscy już modyfikowani i pochipowani? Od małego bierzemy przecież szczepionki. Mam dla was ciekawy (w mojej opini) film.

 https://youtu.be/RhBqKTP7iKA

Moim zdaniem to nie tylko Rosja eksperymentuje z mind control a nawet w Polsce jest taki program. Zresztą czy podsuwanie nam przez sztuczną inteligencje produktów z korporacji niepolskich na stronach internetowych to nie mind control? Szukasz np. nawozu dla roślin to przez tydzień pokazują ci się reklamy nawozu i to zazwyczaj niepolskie. Myslę, że jest to  rodzaj mind control. Dlatego nie wolno ulegać sugesti.  

Ps. Poznałem rapera (nie osobiście ale przez muzykę). Warto zasubskrybować

https://youtu.be/eGxiPuJtmKU

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj