Kolejna huraganowa pogoda dotarła do Wielkiej Brytanii i Francji

Kategorie: 

Pogoda nie oszczędza ostatnio Wysp Brytyjskich i ich bezpośredniej okolicy. Raz za razem nadciągają tam kolejne niże, które przynoszą huraganowe porywy wiatrów i poważne podtopienia. Najnowsze zjawisko tego typu spowodowało, że w 300 regionach kraju ogłoszono zagrożenie powodziowe.

 

Prędkość wiatru przekracza 30 metrów na sekundę, a ulewne deszcze doprowadziły do tego, że zaczynają wzbierać rzeki. Tysiące domostw jest pozbawionych elektryczności. Odczuwalne są utrudnienia komunikacyjne, nie jeżdżą pociągi.

 

Podobnie trudna sytuacja panuje na północy Francji. Ogłoszono tam alarm w związku z tym, że od kilku dni pada deszcz. Opady są tak znaczne, że w Bretanii w ciągu dnia spada tyle deszczu ile przeważnie widzi się tam w ciągu tygodnia. Pozamykane są niektóre drogi w tym główna autostrada prowadząca do północnej części regionu.

 

Kolejne cyklony, które spadają na Wielką Brytanię i Francję powstają między Islandią i Grenlandią. Sytuacja ta powtarza się już kilkukrotnie. Oczywiście zjawiska te różnią się intensywnością, ale ich mnogość jest zadziwiająca i wskazuje na to, że w stosunku do lat poprzednich dochodzi do jakichś istotnych zmian w cyrkulacji atmosferycznych, które skutkują takimi problemami.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika mlodyrob

statki obcych zostawiajac za

statki obcych zostawiajac za soba efekty swietlne wchodzac w nasza atmosfere troszke starswieckie.Tak rozwinieta technicznie cywilizacja miala by technologie niewidzialnosci(thor 2-mroczne elfy)Nasze mózgi sa bardzo poteżne tylko sa w jakis sposób zablokowane-ksztaltowanie otoczenia,latanie(jak rycerze jedi)bylo by pestka dla nas ale niestety nie doroslismy jeszcze do tego jestesmy rasa destrukcyjna.Rasa która nas powolal do zycia ma swojego stwórce chciała mu dorównac no i tu do gry wchodzimy my(ich dzieło).Dostajemy dusze a nasi stwórcy potepienie(w ich swieci wybucha wojna-przez nas  dziela sie na tych co nas bronia i chca wrócic do łask i na tych co chca nas zniszczyc(aniołow/demony)zyjemy nieswiadomi swojej mocy(do czasu przebudzenia).Wielu z nas zginie bo utraciło to co dostało Boskiego.

Portret użytkownika mlodyrob

jesli trwa wojna to jakim

jesli trwa wojna to jakim cudem meteorowe-ufo przechodza nasz/ich system obronny.Bo ktos staje w naszej obronie?Jesli sa tak bardzo rozwinieci technologicznie to ich statki nie musza miec systemu ADHD-wpadac w atmosfere jak szaleni z widowiskowymi rozbłyskami.System niewidzialnosci byl by bardziej wskazany wlatuja/wylatuja sobie i nikt ich nie widzi(jak hamerykanie w afganistanie)No i musicie miec mega plecy ze jecze was nie uciszyli-wrogowie.Tak jak polski seryjny-samobójca;)Prawda jest w zapiskach sumerów i odnich wszystko sie zaczeło-moze skonczyło w indiach?Wiemy tyle ile beda chcieli zebysmy wiedzieli.

Portret użytkownika ASia

Polacy wracajcie do Polski

Polacy wracajcie do Polski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 
PRZEPOWIEDNIE CZESŁAWA KLIMUSZKI
Ksiadz Czesław Klimuszko był zakonnikiem - franciszkaninem. Zajmował się psychotroniką i parapcychologią. W książce pt. "Moje widzenie świata oraz Parapsychologia w moim życiu" pisał o losach świata:
"Widzeń swoich o charakterze ogólnoludzkim ani też żadnych przepowiedni nie podaję chociażby dlatego, aby nie były fałszywie interpretowane. Na marginesie zaznaczam, że widziałem tragiczne losy trzech narodów. Jeśli chodzi o nasz naród, to mogę nadmienić, że gdybym miał żyć jeszcze 50 lat i miał do wyboru stały pobyt dla siebie w dowolnym kraju na świecie, wybrałbym bez wahania jedynie Polskę, pomimo jej nieszczęśliwego położenia geograficznego. Nad Polską nie widzę bowiem ciężkich chmur krwi i zniszczenia, lecz promienne blaski przyszłości."
Na jednym ze spotkań opowiadał o przyszłości Włoch. Mówił, że kraj ten czeka wielka tragedia, ponieważ część włoskiego buta zostanie zatopiona, czekają go trzęsienia ziemi a w końcu na włoskich plażach wylądują żołnierze o śniadych twarzach, jak u Arabów. I bynajmniej nie w celach pokojowych. Klimuszko zmarł 25 sierpnia 1980 r., na długo przed wymierzoną w Arabów "wojną z terroryzmem".
Ojciec Klimuszko wspominał też wielokrotnie, że Polskę czekają zmiany klimatyczne z powodu przebiegunowania. Doradzał, aby Polacy nie wyjeżdżali z kraju, bo będzie to jedno z nielicznych miejsc na Ziemi, które z powodu zmian klimatycznych i wojen ucierpi najmniej.
"Przyjdzie taki czas, że w Polsce będzie ciepło jak na równiku, a za waszymi oknami będą rosły owoce południowe."
Klimuszko twierdził również, że coś takiego jak koniec świata nie nastąpi, a od Polski rozpocznie się odrodzenie świata. Wspominał, że Polacy zmienią oblicze przyszłego świata, a sława Polski będzie promieniować na cały świat. Podobnie twierdził inny znany polski jasnowidz - Stefan Ossowiecki.

Portret użytkownika POUL WALKER

Angelus Maximus Rex to nie

Angelus Maximus Rex to nie natura żadzi nami ,zapewne o rasie jaszczurowatych juz slyszano,to oni zagrazaja wszytkim mocarstwom.grupa cywilizacyjna zeta reticuli.najbardziej agresywna i destrukcyjna rasa.Znane nam SZARAKI pochodza własnie z tamtad.gwiazdozbiur jest dalej zamieszkiwany .jednak sa oni wytworem innej cywilizacji pelnili funkcje bio robotow mieli słuzyc jaszczurowatym wykonywac badania na ziemianach ,prowadzic eksperymenty,jednak podczas starcia floty zeta reticuli pochodzenia jaszczurowatego udalo im sie zbiec W latach 40 szarzy nawiązali oficjalny kontakt z ziemską cywilizacją. Zawarli pakt miedzy sobą. Pakt ten dotyczył miedzy innymi możliwości korzystania z ziemskiego materiału genetycznego do swoich badań nad hybrydą, która miała im umożliwić przybywanie na ziemi. W tej chwili mogą przebywać od 40 minut do 3 godzin. W zamian za technologię. Niestety żadna ze stron nie dotrzymała warunków paktu, więc ten został rozwiązany. Doszło kilkakrotnie do starcia zbrojnego miedzy Ziemią a nimi. Szarzy nie mogąc w dalszym ciągu przebywać na ziemi, zajęli i dostosowali Księżyc. W obecnym czasie posiadają też kilka niedużych baz na Marsie.

Portret użytkownika POUL WALKER

wiem tylko ze jest za

wiem tylko ze jest za puzno,dzieki ignorancji ludzi i rzadom które trzymaly wszystko w tajemnicy.rok 2012 21.niebyl koncem swiata lecz poczatkiem.MAJOW odwiedzili obcy z rasy  TURRAKKA EKSITALIS NAJSTARSI starozytni pierwsi wladcy nosiciele zycia kalendarz majow to zapis dla przyszlych pokolen lecz ludzie doszukuja sie zaglady w nim.niemam glebszych informacji na ten temat.turrakka eksitalis to najstarsza cywilizacja w naszej galaktyce jestesmy ich potomkami.to ich ludzie uwazaja za starozytnych bogow.Posiadają szereg umiejętności takich jak znikanie i pojawianie się w innym miejscu, przemienianie swojej postaci,  telepatię,, telekinezę itd. Mają możliwości pełnych wglądów  na tyle, na  ile poziom danej istoty na to pozwala.Porozumiewają się miedzy sobą poprzez siatki świadomości. Również wzajemnie przesyłają informacje, poprzez utworzoną sieć komunikacyjną. Dzięki temu mają nieustanny wgląd we wszystkie swoje cywilizacje.mozna sobie tylko wyobrazic albo nie jak potezni sa ci z gwiazdozbioru Zeta Reticuli.

Kiedyś ZXCVBNM

 

Portret użytkownika POUL WALKER

Barbara Pierce Bush -żona

Barbara Pierce Bush -żona  prezydenta Stanów Zjednoczonych George'a HW Busha została zarażona kosmicznym wirusem jak podaje podziemna gazeta PRAWDA ISTNIEJE Barbara Pierce Busch byla w posiadaniu dokumentów ktore mogły zniszczyc nietylko dotychczasowych prezydentów Stanów Zjednoczonych ale rowniez ujawnic prawde ze owi przywudcy nigdy nie byli czołowymi przywudcami kraju.Barbara Pierce Busch chciala przekazać dokumenty do publikacji lecz wszyscy zwiazani z tą sprawa zostali zamordowani.Pożary ,wypadki drogowe,samobujstwa.kosmiczny wirus powoduje iz sa niewolnikami swiatowego rzadu rzadzacych przez jedna z ras ktore najechały nasz swiat.wojna trwa.
Ciężki los tych, którym zależy by i inni zrozumieli…

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

to interesujące Walker. Nie

to interesujące Walker. Nie słyszałem o tym. Ja jednak twierdzę, że to wojna domowa. Ci co nas hodują stracili kontrole nad populacją i poprzez swoiste "skorumpowanie" naszych rzadów dążą do depopulacji na wielką skalę. Ale ogólnie masz chyba rację... Dwa lata temu pisałem o wojnie w nieodległym kosmosie....

Portret użytkownika POUL WALKER

Angelus Maximus Rex jedna z

Angelus Maximus Rex jedna z cywilizacji to arkturianie zamieszkjace gwiazdozbiur arktusa o bardzo dlugiej historji miedzy innymi cywilizacjata przy wpolpracy z plejadami brala udzial w powstaniu wielu nowych gatunkow i ras np nordyckich,czyli ras o ludzkich cechach.jednym z najbardziej znanych na ziemi arkturian byl jezus.wlasnie brzybywajac donas korygowal nasza scierzke ewolucyjna.oni naleza do wysoko rozwinietych majace wplyw na mlodsze cywilizacje .szczegulnie zaawansowane maja mozliwosci leczenia.bardzo wysoka technologia pozwolila im na zgłebienie wielu tajemnic dotyczacych zycia oni bardzo chetnie nawiazuja z nami kontakty,uwazaja ze nasz poziommoglby byc wyrzszy i chca nas nauczac i rozwijac.niemniej jednak nienalezy brac bezkrytycznie ich informacji poniewaz  niekoniecznie zostaja one odebrane w sposób wlasciwy przykładem jest biblia i wiedza watykanu ktora boi sie prawdy. .

 
 
Portret użytkownika Zenek

"jedna z cywilizacji to

"jedna z cywilizacji to arkturianie zamieszkjace gwiazdozbiur arktusa o bardzo dlugiej historji miedzy innymi cywilizacja ta przy wpolpracy z plejadami brala udzial w powstaniu wielu nowych gatunkow i ras np nordyckich,czyli ras o ludzkich cechach.jednym z najbardziej znanych na ziemi arkturian byl jezus"
 
- mówisz o tym jezusie co wyrżnął kanaan dla yahwe? Faktycznie bohater.
 
Poza tym sama nazwa ARKTURIANIE jakoś tak dziwnie kojarzy się z innym sodomickim zwyrodnialcem przedstawianym w legendach sodomitów jako "obiekt niepokalanej wprost czci" - kacykiem Arturem (od okrągłego stołu). Ciekawym też są związki tego bydlaka z Argonautami (ich też podobnież było tylu co miejsc przy "stole kacyka Artura" czy z innym "czcigodnym" od rzezi w stylu halal kacykiem Dawidem.
 
 
 
 
 
 

Portret użytkownika Ana

Widzisz Poul, przestałeś

Widzisz Poul, przestałeś rzucać ogólnikowymi info i od razu chce się czytać! Piszesz, że arkturianie chętnie się z nami kontaktują, tzn? Możemy ten kontakt zainicjować? Ty się z nimi kontaktujesz? Oni to istoty materialne, czy energetyczne? Pisz więcej!
 

Portret użytkownika POUL WALKER

 arkturianie sa dość podobni

 arkturianie sa dość podobni do plejadian. Między sobą jednak różnią się dość znacznie. Mają pociągłe twarze i małe niebieskawe oczy o łagodnym spojrzeniu. Budowę mają podobną do ludzkiej, niemniej jednak nie posiadają takich narządów jak człowiek. Ich ciała, w odróżnieniu od ludzkich funkcjonują harmonijnie. Dość długo żyją i pot rafią sobie życie przedłużać, o ile jest to konieczne.Są zarówno bardzo pogodni, weseli i towarzyscy jak i konsekwentni, zdyscyplinowani i bardzo odpowiedzialni. Lubią przebywać w swoim otoczeniu jednak jeszcze bardziej cenią sobie towarzystwo obcych cywilizacji. Chętnie i często są odwiedzani.  Wiele mniejszych grup cywilizacyjnych przebywa u nich na stałe.jesli chodzi o plejadan  to cywilizacja nerodytow skladajaca sie z uni 3 grup,ta unia powstala dawno temu wiec dzis traktuje sie ich jako calosc sa zgodna ekipa w klasyfikacji naleza do wysokiego rozwoju cywilizacyjnego jest ich 3 gatunki ,2 znich sa do siebie podobne ale 3 troche odbiega ,w toku ewolucji nabrali kilka cech najwazniejsza jest brak planów inwazji.tylko obrona.Ich Głowna siedzibą i kolebka ich cywilizacji jest ogromna planeta Erra. W tej chwili mieszkają na niej głównie istoty zarządzające, podstawowa forma ich gatunku oraz hybrydy. Erra ma 3 księżyce. Ne jednym z nich przebywa jednostka na kształt rządu.Plejadianie są założycielami tak zwanej federacji swiatła. Słowo światło zostało tak przetłumaczone przez ludzi, chodzi o coś w stylu federacji informacyjnej, zarządzająca informacjami. Jest to główna i najlepiej funkcjonująca jednostka rządowa w naszym sektorze. W tej chwili na federację składa się kilkanaście cywilizacji. Chętnie nawiązują kontakty z innymi wiec żyją w przyjacielskich stosunkach z Vega, grupa cywilizacji z 2 gwiazd z gwiazdozbioru raka, Arktus itakdalej. Federacja jest swego rodzaju rządem ustawodawczym i wykonawczym w sektorze, musi się rozliczać z innymi sektorami i przed tak zwana rada galaktyczna ze swoich wyników.Plejadianie mają bardzo rozwinięte ścieżki ewolucyjne. Mogą żyć od 700 lat do prawie 1000. jest to możliwe dzięki kontrolowaniu i odpowiednim używaniu ciał. Nie żyją w nich tak jak my, czyli cały czas. Posiadają 3 płcie.Powstało wiele teorii na ten temat. Plejadianie rzeczywiście są piękni, posiadają w sobie tak zwana esencję piękna, czyli harmonię.1 grupa cywilizacyjna Plejadian  ma około 3 metrów wzrostu, rozbudowane szerokie ramiona i wąska talie, twarz podobną w budowie do ludzkiej, jednak maja małe nosy i duże głęboko osadzone perłowo-niebieskie oczy i wąskie usta. Plejadianki są nieco niższe, bardzo szczupłe o delikatnej budowie ciała, z wąskimi biodrami. Przeważnie włosy maja koloru od bardzo jasnego blond po ciemny brąz, są dość ciężkie i sztywne.kojarzycie posagi z wyspy wielkanocnej?2 grupa: Naszego wzrostu, bardziej podobni do ludzi. O ciemniejszej karnacji, bardzo niebieskich oczach. Zajmują się podobnymi sprawami co pierwsza grupa, pracują razem.3 grupa: Niscy, posiadają dużo włosów na całym ciele, mało o nich wiem. Zajmują się technologiami wydobywczymi i przetwórstwem różnego typu.Rozwijają się kulturowo, mają swoja sztukę, architekturę, muzykę. Lubią śpiewać. Żyją w domach osadzonych wysoko nad ziemia, bądź z kolei wkopanych w ziemie, dbają o swoją roślinność i zwierzęta, których posiadają na Errze, jak i na innych planetach całkiem sporo. Plejadianie  produkują cos na kształt mięsa, mieszankę protein. Nie zabijają więc innych istot. Nie odżywiają się niczym pochodzenia zwierzęcego.Niemniej jednak lubią jeść.

Portret użytkownika Kruczysko

Dobrze Paul. Na wstępie

Dobrze Paul. Na wstępie chciałbym Cie przeprosić za swoje uszczypliwosci pod twoim adresem, wzieły się one z "połepkowej" analizy twoich wpisów. Nie mniej jednak w dalszym ciagu jestem sceptyczny co do twojej "wiedzy". Mam otwarty umysł i "wiem, ze nic nie wiem" ale chetnie poznam twoja wiedzę i być moze sie czegos naucze. Mówie całkiem poważnie.
Proponuje byś otworzył temat na forum i tam rzetelnie, jasno i bez ściemy napisał co według Ciebie się dzieje i skąd ta wiedza etc.. Aby zjednać sobie naszą ufność musisz pisac rozważnie i rzeczowo. Skoro posiadasz tzw "wiedze tajemną" i chcesz sie nia podzielić to ja bardzo chetnie o tym z Tobą porozmawiam. Pisałeś wiele dziwnych rzeczy i wiele z nich wydaje sie byc, ze tak powiem "wyssanych z palca". Sam zapewne wiesz, ze na "wiare" niczego brać nie bedziemy. Ja jestem dośc starym urzytkowiem tego jak i wielu innych forów i wiele już widziałem i wiele dzięki nim wiem jednak wychodze z założenia, że wszystko jest kłamstwem do póki nie udowodnią mi, że jest inaczej. mam zbudowany pewien poglad na otaczający mnie swiat i wiem jak to wszystko sie kręci. Ty ze swoimi pogladami wywracasz wszystko do góry nogami i jak narazie bez żadnego poparcia ze strony konkretów. "Papier wszystko przyjmie" jak to się zwykło mówić ale prawda zawsze wychodzi na wierzch. Sam chciałbym wierzyć w to co mówisz bo to daje nadzieję ale jest to chwyt stary jak świat i stosowany przez wszystkie religie, rządy i niezliczona rzesze ludzi by trzymać ludzi za morde. Tak wiec prosze Cie w imieniu swoim jak i zapewne wielu innych urzytkowników byś otworzył temat i tam napisał to co uważasz za prawde i podparł to czymś wiecej niż tylko swym "tajnym źródłem". bardzo chętnie zgłębie lub obale tę wiedzę. 
Pozdrawiam
kruk

Karuzela, karuzela....
Świat sie kręci i...   umiera...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Karton

Kiedyś wspominałem o skutach

Kiedyś wspominałem o skutach zmian klimatu w Europie i wszystko sie sprawdza, matematyka nie kłamnie. Tak naprawdę to jeszcze nic, za kilkanaście lat Europa zmieni się nie do poznania, pozostaje nam tylko czekać bo i tak tego nie jesteśmy w stanie powstrzymać.
Interesuję się klimatologią od kilkunastu lat, przez ten czas ciągle czegoś nowego się uczę na temat naszego klimatu i nie trudno mi przewidzieć anomalii atmosferycznych.
Co ciekawe, zanikają antycyklony na skandynawii. Zazwyczaj ich pojawienie wiązało się z tym, że w Europie pojawiała się potem zima, jaką pamiętam jeszcze z 6-10 lat temu.
W pewnym odstępie czasu, zaobserwowałem liczne zmiany w naszej części globu jak i całej reszty. Cóż, zobaczymy co dalej.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem