Izrael wprowadza covidowe elektroniczne bransoletki śledzące

Kategorie: 

Źródło: Własne

Nowy Porządek Świata zwany też Nowym Ładem, jest już tuż za zakrętem i właśnie zaczyna się ujawniać. W awangardzie jego implementacji znalazł się nieoczekiwanie Izrael, który już wprowadził szereg sanitarnie tłumaczonych działań dyskryminacyjnych. 

 

Izrael przoduje obecnie w koronawirusowym zamordyzmie i stanowi rodzaj pilotażu dla innych. To co dzieje się tam, za jakiś czas dzieje się i u nas. To właśnie w tym tropikalnym kraju wprowadzono szczepienia na szeroką skalę i to tam jest też największy na świecie procent populacji wyszczepionej przeciwko Covid-19.

 

Państwo żydowskie jest też prekursorem tworzenia specjalnych przepustek dla zaszczepionych, zwanych też paszportami szczepień. Wprowadzono tam z tego powodu coś w rodzaju sanitarnego apartheid, wydzielając przestrzeń publiczną wyłącznie dla zaszczepionych. 

 

Ta oczywista dyskryminacja przypomina poczynania Niemców w okupowanej Polsce gdy powstawały restauracje tylko dla Niemców i jeździły tramwaje "Nur fur Deutsche". W wersji izraelskiej są to narazie między innymi specjalne zielone leżaki na plażach z których mogą korzystać wyłącznie zaszczepieni. To samo dotyczy różnego rodzaju usług. Paszport sanitarny potwierdzający wykonanie szczepienia będzie umożliwiał korzystanie z nich.

Jakby tego było mało rząd Izraela postanowił upublicznić dane osób, które odmawiają poddania się szczepieniu. W ten sposób postanowiono ostracyzmen wywrzeć presję na buntownikach, którzy twierdzą, że nie chcą być szczurami doświadczalnymi testującymi nowe szczepionki. To upublicznienie ma wywołać nacisk na tych ludzi i skłonić ich do wstrzyknięcia sobie tych preparatów mimo wątpliwości. 

 

Ale to nie wszytko. Zamordyści z Izraela wpadli też na pomysł jak skutecznie umieścić w aresztach domowych dowolną ilość osób przylatujących do tego kraju.  Chodzi o bransoletkę, którą podróżujący wracający z zagranicy mogą założyć już na granicy.

 

Ma ona stać się urządzeniem, które ma powiadamiać o obowiązku izolowania się. Bransoletki zaczęto wczoraj rozdawać na lotnisku Ben Guriona.

 

Dotychczas w Izraelu podróżni wracający z innych krajów musieli spędzać 2 tygodnie w hotelach opłacanych przez rząd. Od teraz osoby chcące odbywać izolację w domu będą musiały mieć taką bransoletkę, smarfon oraz specjalny tracker śledzący nasze ruchy w domu. Gdyby ktoś zdjął bransoletkę lub odszedł od domowego systemu,  władze będą o tym natychmiast poinformowane.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika baca

dżizus, nie ma w przyrodzie

dżizus, nie ma w przyrodzie czegoś takiego jak "inteligentny rabin", człowieku...

gdyby któryś z tych żałosnych ćpunów adrenochromu był inteligentny to by się ogolił, zmienił nazwisko na nie geograficzne, zrobił transplantację napletka i udawał człowieka...

historia zawsze się bowiem powtarza... od tysiecy lat... a skoro od tysięcy lat owczarnia rabinów za swoje zbrodnie i oszustwa dostaje w dupę to nie trzeba norstradamusa żeby zgadnąć co się teraz niedługo na tej planecie odbędzie... wg mnie matka wszystkich holokaustów bo sytuacja obecna na calutkim świecie przypomina do bólu tę identyczną sytuację w Niemczech z lat trzydziestych...

a skoro składniki są dokładnie takie same to i ciasto wyrośnie identyczne...

tak więc to głupi rabin a nie inteligentny... tak sądzę...

 

Portret użytkownika ​euklides

Przejrzałeś mnie baran. Tak

Przejrzałeś mnie baran. Tak naprawdę to strasznie się boję tych nielegalnych mandatów za 500 zł jak i bezobjawowej choroby. Tylko tak dla niepoznaki wyśmiewałem od początku całą tą pandemię, a spię w rękawiczkach, maseczce i przyłbicy, bo policja może wbić do sypialini. A rano i tak budzę się oblany zimnym potem.

Strony

Skomentuj