Kolejna huraganowa pogoda dotarła do Wielkiej Brytanii i Francji

Kategorie: 

Pogoda nie oszczędza ostatnio Wysp Brytyjskich i ich bezpośredniej okolicy. Raz za razem nadciągają tam kolejne niże, które przynoszą huraganowe porywy wiatrów i poważne podtopienia. Najnowsze zjawisko tego typu spowodowało, że w 300 regionach kraju ogłoszono zagrożenie powodziowe.

 

Prędkość wiatru przekracza 30 metrów na sekundę, a ulewne deszcze doprowadziły do tego, że zaczynają wzbierać rzeki. Tysiące domostw jest pozbawionych elektryczności. Odczuwalne są utrudnienia komunikacyjne, nie jeżdżą pociągi.

 

Podobnie trudna sytuacja panuje na północy Francji. Ogłoszono tam alarm w związku z tym, że od kilku dni pada deszcz. Opady są tak znaczne, że w Bretanii w ciągu dnia spada tyle deszczu ile przeważnie widzi się tam w ciągu tygodnia. Pozamykane są niektóre drogi w tym główna autostrada prowadząca do północnej części regionu.

 

Kolejne cyklony, które spadają na Wielką Brytanię i Francję powstają między Islandią i Grenlandią. Sytuacja ta powtarza się już kilkukrotnie. Oczywiście zjawiska te różnią się intensywnością, ale ich mnogość jest zadziwiająca i wskazuje na to, że w stosunku do lat poprzednich dochodzi do jakichś istotnych zmian w cyrkulacji atmosferycznych, które skutkują takimi problemami.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika POUL WALKER

wiem tylko ze jest za

wiem tylko ze jest za puzno,dzieki ignorancji ludzi i rzadom które trzymaly wszystko w tajemnicy.rok 2012 21.niebyl koncem swiata lecz poczatkiem.MAJOW odwiedzili obcy z rasy  TURRAKKA EKSITALIS NAJSTARSI starozytni pierwsi wladcy nosiciele zycia kalendarz majow to zapis dla przyszlych pokolen lecz ludzie doszukuja sie zaglady w nim.niemam glebszych informacji na ten temat.turrakka eksitalis to najstarsza cywilizacja w naszej galaktyce jestesmy ich potomkami.to ich ludzie uwazaja za starozytnych bogow.Posiadają szereg umiejętności takich jak znikanie i pojawianie się w innym miejscu, przemienianie swojej postaci,  telepatię,, telekinezę itd. Mają możliwości pełnych wglądów  na tyle, na  ile poziom danej istoty na to pozwala.Porozumiewają się miedzy sobą poprzez siatki świadomości. Również wzajemnie przesyłają informacje, poprzez utworzoną sieć komunikacyjną. Dzięki temu mają nieustanny wgląd we wszystkie swoje cywilizacje.mozna sobie tylko wyobrazic albo nie jak potezni sa ci z gwiazdozbioru Zeta Reticuli.

Kiedyś ZXCVBNM

 

Portret użytkownika POUL WALKER

Barbara Pierce Bush -żona

Barbara Pierce Bush -żona  prezydenta Stanów Zjednoczonych George'a HW Busha została zarażona kosmicznym wirusem jak podaje podziemna gazeta PRAWDA ISTNIEJE Barbara Pierce Busch byla w posiadaniu dokumentów ktore mogły zniszczyc nietylko dotychczasowych prezydentów Stanów Zjednoczonych ale rowniez ujawnic prawde ze owi przywudcy nigdy nie byli czołowymi przywudcami kraju.Barbara Pierce Busch chciala przekazać dokumenty do publikacji lecz wszyscy zwiazani z tą sprawa zostali zamordowani.Pożary ,wypadki drogowe,samobujstwa.kosmiczny wirus powoduje iz sa niewolnikami swiatowego rzadu rzadzacych przez jedna z ras ktore najechały nasz swiat.wojna trwa.
Ciężki los tych, którym zależy by i inni zrozumieli…

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

to interesujące Walker. Nie

to interesujące Walker. Nie słyszałem o tym. Ja jednak twierdzę, że to wojna domowa. Ci co nas hodują stracili kontrole nad populacją i poprzez swoiste "skorumpowanie" naszych rzadów dążą do depopulacji na wielką skalę. Ale ogólnie masz chyba rację... Dwa lata temu pisałem o wojnie w nieodległym kosmosie....

Portret użytkownika POUL WALKER

Angelus Maximus Rex jedna z

Angelus Maximus Rex jedna z cywilizacji to arkturianie zamieszkjace gwiazdozbiur arktusa o bardzo dlugiej historji miedzy innymi cywilizacjata przy wpolpracy z plejadami brala udzial w powstaniu wielu nowych gatunkow i ras np nordyckich,czyli ras o ludzkich cechach.jednym z najbardziej znanych na ziemi arkturian byl jezus.wlasnie brzybywajac donas korygowal nasza scierzke ewolucyjna.oni naleza do wysoko rozwinietych majace wplyw na mlodsze cywilizacje .szczegulnie zaawansowane maja mozliwosci leczenia.bardzo wysoka technologia pozwolila im na zgłebienie wielu tajemnic dotyczacych zycia oni bardzo chetnie nawiazuja z nami kontakty,uwazaja ze nasz poziommoglby byc wyrzszy i chca nas nauczac i rozwijac.niemniej jednak nienalezy brac bezkrytycznie ich informacji poniewaz  niekoniecznie zostaja one odebrane w sposób wlasciwy przykładem jest biblia i wiedza watykanu ktora boi sie prawdy. .

 
 
Portret użytkownika Zenek

"jedna z cywilizacji to

"jedna z cywilizacji to arkturianie zamieszkjace gwiazdozbiur arktusa o bardzo dlugiej historji miedzy innymi cywilizacja ta przy wpolpracy z plejadami brala udzial w powstaniu wielu nowych gatunkow i ras np nordyckich,czyli ras o ludzkich cechach.jednym z najbardziej znanych na ziemi arkturian byl jezus"
 
- mówisz o tym jezusie co wyrżnął kanaan dla yahwe? Faktycznie bohater.
 
Poza tym sama nazwa ARKTURIANIE jakoś tak dziwnie kojarzy się z innym sodomickim zwyrodnialcem przedstawianym w legendach sodomitów jako "obiekt niepokalanej wprost czci" - kacykiem Arturem (od okrągłego stołu). Ciekawym też są związki tego bydlaka z Argonautami (ich też podobnież było tylu co miejsc przy "stole kacyka Artura" czy z innym "czcigodnym" od rzezi w stylu halal kacykiem Dawidem.
 
 
 
 
 
 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ