Całkowita destrukcja znanej nam rzeczywistości. Oto plan „elit z Davos” na kolejne 10 lat

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Kurz bitewny pod nieudanej próbie utrzymania władzy przez Donalda Trumpa już powoli opada. Domniemane „siły sprawiedliwości” mimo rzekomych miażdżących dowodów, przegrały z „Kabałą”. Teraz nadchodzi czas, w którym to wrodzy ludzkości udowodnią, że nie wszystkie spiski to bajki dla kretynów.

Pewna grupa ludzi, w tym ja sam, łudziła się, że jest poważna, twórcza przeciwwaga dla zdemoralizowanej, aczkolwiek potężnej grupy ludzi z najwyższych stanowisk władzy światowej.

To co wydarzyło się w USA, a raczej to, co się nie wydarzyło, było bardzo zimnym prysznicem dla wszystkich, którzy myśleli, że faktycznie nadchodzi czas rozliczenia całego establishmentu, nie przez Trumpa, lecz przez sprzyjających mu „patriotów” z armii amerykańskiej czy służb wywiadowczych.

Nic takiego się nie wydarzyło. Teraz nadchodzi czas, w którym ów establishment, który miał polec w starciu o przyszłość ludzkości ma wszelkie karty. I będzie je rozdawał po swojemu.

Co więc planują te ukryte siły Nowego Porządku Świata, zwanego obecnie także „Wielkim Resetem”?

Główni architekci ze Światowego Forum Ekonomicznego w Davos opublikowali raport pt: „The Global Risks Report 2021”.

Znajduje się w nim jedna strona, o numerze 85. I ona pokazuje plan, który mocno jeży włosy na głowie.

Zatem co może lub co ma się wydarzyć w najbliższej przyszłości?

Oto scenariusze:

1. Przypadkowa wojna – „Potyczka międzypaństwowa eskaluje do wojny, ponieważ rządy nie kontrolują działań w przypadku braku dokładnych informacji. Osłabiony multilateralizm prowadzi do braku opanowania”.

2. Powstanie anarchii (lub powstanie anarchistyczne) – „Młodzi aktywiści, mający dość korupcji, nierówności i cierpienia, mobilizują się przeciwko elitom. Media społecznościowe napędzane przez SI są wykorzystywane do szerzenia dezinformacji, podsycając chaos społeczny”.

3. Wykorzystany interfejs mózg-maszyna – „Firmy, rządy lub osoby fizyczne wykorzystują rozwijającą się technologię „czytania w myślach” do pozyskiwania danych od osób fizycznych w celach komercyjnych lub represyjnych”.

4. Upadek ugruntowanej demokracji – „Demokracja staje się autorytarna poprzez stopniowe wydrążanie się z korpusu prawa. Zamach stanu, raczej legalny niż brutalny, osłabia system, wywołując efekt domina w innych systemach demokratycznych”.

5. Zakłócenie geomagnetyczne – „Gwałtowne odwrócenie biegunów geomagnetycznych Ziemi powoduje destabilizujące konsekwencje dla biosfery i działalności człowieka”.

6. Edycja genów dla udoskonalania człowieka – „Rządy rozpoczynają klasyfikowane programy inżynierii genetycznej. Klasa ludzi rodzi się z genetycznymi możliwościami lepiej przystosowanymi do przetrwania w kosmosie, Arktyce lub na głębokim morzu, rozpoczynając genetyczny wyścig zbrojeń między geopolitycznymi rywalami
o nieokreślonych konsekwencjach etycznych”.

7. Kontrola neurochemiczna – „Złośliwe stosowanie neurochemikaliów farmaceutycznych w celu kontrolowania przeciwników. Rządy zaczynają używać tych leków do nieśmiercionośnego egzekwowania prawa”.

8. Topnienie wiecznej zmarzliny uwalnia starożytne mikroorganizmy – „Ogrzewająca się planeta prowadzi do topnienia wiecznej zmarzliny w Arktyce. Starożytny wirus, nieznany we współczesnej nauce, jest uwalniany do powietrza, gleby i systemów wodnych”.

9. Wdrażanie broni jądrowej na małą skalę – „Nowa technologia pozwala na rozprzestrzenianie mało wydajnych głowic bojowych, rozmywających ramy odstraszania i prowadzących do światowej wojny jądrowej”.

Światowe Forum Ekonomiczne dzieli prognozy na 3 etapy.

Najwyższe ryzyko według horyzontu wydarzeń:

– krótkoterminowy (0-2 lata): „pogorszenie się stanu zdrowia psychicznego”, „kryzysy życiowe” i „choroby zakaźne”;

– średnioterminowy (3-5 lat): „podział infrastruktury informatycznej”, „geopolityzacja zasobów”, „niestabilność cen” i „pęknięcie bańki cenowej”;

– długoterminowo (5-10 lat): „broń masowego rażenia”, „upadek multilateralizmu” i „upadek państwa”.

 

Tak więc „siły dobra” nie pokażą prawdy o zbrodniach „sił zła”, ale „siły zła” pokażą prawdę o tym, jak są złe.

 

 

Źródło:

https://www.weforum.org/global-risks/reports

https://wolnemedia.net/raport-swiatowego-forum-ekonomicznego-o-globalnym-ryzyku-2021/

 

Ocena: 

Średnio: 4.7 (3 votes)

Komentarze

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika Prorocznia

Panie MAX to nie jest portal

Panie MAX to nie jest portal TYLKO dla paranoików. Jak widać, dla innych jednostek chorobowych też.

Czytam go od lat choć nie ze wszystkim co tu napisano się zgadzam ale do mnie należy ocena tego czego słuchac a czego nie.

"Przez takich jak pan ludzie z czasem przestaną się czymkolwiek przejmować i gdy przyjdzie prawdziwe zagrożenie będą spać."

Wiesz o jakimś zagrożeniu, o którym my jeszcze nie wiemy? Dałbyś cynk o czym u was w służbach się mówi. Mozesz też napisac artykuł. Jak będzie dobry to poczytamy.

A winnych radziłbym szukać gdzie indziej. Z pewnością nie na tym portalu.

Dodam jeszcze że od początku istnienia internetu natrafiam na różnego rodzaju teorie spiskowe, z których całymi dniami się śmiałem...Niestety większosc tych teorii okazała się dziś prawdziwa.

Co odnotowuję ze smutkiem większym niż niedowierzanie. Zanim zaczniesz pukać się w czoło

czytając "kolejny bzdurny tekst" sprawdź czy przypadkiem to co czytasz nie jest prawdą lub nią nie będzie za kilka dni.

Pozdrawiam czule i z troską.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika inzynier magister

“Każdego, kto nie ma maseczki

“Każdego, kto nie ma maseczki na ulicy, oddawajmy bezzwłocznie w ręce policji. Postępujmy tak nie tylko w interesie własnym, lecz całego społeczeństwa. Tak samo nie handlujmy z osobami, które otwierają swoje biznesy wbrew zakazom władz, bowiem ubijając dobry nawet z nimi interes, wiedzmy, że każdej chwili możemy nabyć bezpłatnego lokatora we własnych płucach, który zniszczy nam organizm. Bądźmy bezkompromisowi w walce z zawirusowanym polactwem, antyszczepionkowcami, libertarianami, restauratorami, sportowcami i innymi podludźmi, ponieważ jedynie w ten sposób możemy uchronić siebie i bliźnich od nieszczęścia choroby.”

Tylko to nic nowego, bo oryginalny apel powstał w 1941:

“Każdego napotkanego na targu polskim żyda oddawajmy bezzwłocznie w ręce policji. Postępujmy tak nie tylko w interesie własnym, lecz całego społeczeństwa. Tak samo nie handlujmy z żydami, bowiem ubijając dobry nawet z nimi interes, wiedzmy, że każdej chwili możemy nabyć bezpłatnego lokatora na własnym ubraniu w postaci zarażonej tyfusem wszy. Bądźmy bezkompromisowi w walce z zawszonym żydostwem, ponieważ jedynie w ten sposób możemy uchronić siebie i bliźnich od nieszczęścia choroby.”

 

Ta argumentacja sprzed 80 lat jest dużo sensowniejsza niż obecna, bo śmiertelność tyfusu sięga nawet 60%, a śmiertelność koronawirusa jest tylko trochę większa niż grypy i liczy się w promilach. Dzisiejsi naziści są więc wielokroć bardziej okrutni i zabójczy niż ci dawni.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Wiertara

jak zwykle inzynier DR Jakyll

jak zwykle inzynier DR Jakyll dobry .. i za chwile dezinformator Mr Hyde .. jak to Polacy byli zli z zydami nie chcieli handlowac...

klamiesz bo to zydzi mieli sklepiki i to oni sprzedawali Polakom make zmieszana z wapnem.

Portret użytkownika Quark

Nic nie było pozamykane a

Nic nie było pozamykane a jedynie wprowadzono limity osób jednocześnie mogących wejść na targowisko , przy bramie stał cieć i pilnował , żeby "zamaskowana kolejka" karnie czekała na chodniku na swoją kolej ..  

Portret użytkownika axell69

By pogłębić wiedzę lub 

By pogłębić wiedzę lub  otworzyć oczy  i  umysł   nalezy poświęcić trochę czasu i  przeczytać     dawkę wiedzy  która  imponuje oraz  wyjaśnia  to co naprawdę   dzieje  się 

Cytat: "„Wyobraźcie sobie silną grupę nieuznającą żadnych granic narodowych, obejmującą bankowość, ubezpieczenia, wydobycie węgla, handel lekami, przemysł naftowy, której członkowie odpowiadają wyłącznie przed członkami tej grupy. Jest to ‚Komitet Trzystu’ – elitarna grupa rządząca planetą od 1897. Dziś swą siłę skupia w trzystu najmożniejszych osobach.”

żródło : http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/01/komitet-300-najciemniejsze-sekrety-brytyjskich-elit-2/

Tekst długi   ale   napewno  warty jest przeczytania jak i kometarze pod nim  są  na czasie  i bardzo pouczające . Polecam bardzo  i zachęcam do czytania  i  wyciągania   właściwych  wniosków   i wiedzy . 

Strony

Skomentuj